Titulinis Kurti peticija Populiariausios peticijos Naujausios peticijos Visos peticijos Taisykles Kontaktai
Visos peticijos


Sergantys epilepsija GALI vairuoti:

Lietuva yra viena iš paskutiniųjų Europos Sąjungos vastybių kurioje neleidžiama vairuoti epilepsija sergantiems piliečiams. KMUK neurologijos profesorės pranešė, jog sergantis epilepsija žmonės tikrai nesukeliau daugiau eismo įvykių nei kiti. Visame pasaulyje nėra tokios statistikos kuri nurodytų jog sergantys epilepsija žmonės padaro daugiau avarijų nei kiti.
Man pačiam teko konsultuotis šiuo klausimu pas KMUK neurologijos skyriaus profėsores.
Sulaukiau 18m ir negalių laikytis lengvojo automobilio teisių, nes man pripažinta epilepsija. Manau jei Lietuva priklauso Europos Sąjungai tai ir sąlygos dėl teisių laikymo turėtų būti vienodos.
KMUK neurologijos skyriaus profėsorės pranešė, jog jos bandė atkreipti Lietuvos Respublikos Seimo dėmesį šiuo klausimų , bet seimas liko abejingas ir ši byla svarstyta nebuvo, jai teko užimti garbinga vieta Seimo stalčiuose.
Manau, jog esu ne vienas toks jaunuolis Lietuvoje ir manau, jog mano bendraminčiai padės man išsireikalauti lygių teisių.


Peticijos aptarimas

 

Papildoma informacija:

Autorius: M.Razma
Adresatas: Lietuvos Respublikos Seimas
Kategorija: Žmogaus teisės
Galima pasirašyti iki: 2009.01.01

 

 

Pasirašiusiųjų sąrašas

 

 

Pranešti draugui

Odontologas Vilniuje
Dienos naujienos

Titulinis | Kurti peticiją | Populiariausios peticijos | Naujausios peticijos | Visos peticijos | Taisyklės | Kontaktai
Valid XHTML 1.0 Transitional | Valid CSS
Visos teises saugomos Peticija.lt 2007-2011. E-sprendimas: PROnet