Tiesioginės "Facebook" transliacijos - nekontroliuojamas blogis?

Tiesioginės

Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, tarsi virusas plinta nauja mada - rengti tiesiogines transliacijas per socialinį tinklą "Facebook".

Tiesa, toli gražu ne visada internautai naudoja išmaniąsias technologijas vien geriems tikslams.

Filmuojamos ir transliuojamos muštynės, teroro aktai arba net žudymai bei savižudybės.

Portalo "peticijos.lt" lankytojas J.Vuchhi kviečia suklusti ir pradėti diskusijas dėl šios "Facebook" paslaugos uždraudimo Lietuvoje.

Priežastis - paprasta: taip reklamuojami blogi darbai ir jaunimas skatinamas juos kartoti.

"Pastaruoju metu vyksta daug live transliacijų, kai žmonės filmuodami save vartoja alkoholinius gėrimus, kursto nesantaiką tarp fizinių asmenų bei necenzūriniais žodžiais "bendrauja" su nepilnamečiais.

Pastarieji  įvykiai parodo, kad live transliacijų įtaka visuomeniniame gyvenime yra labai didelė", - rašoma peticijoje, kurią galima pasirašyti čia.


Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!