Apie driftinima (1)

Pavardenis. Adresuota: Lietuva

Kodėl negalite irengti žmonėms skirtas drifto aikšteles. Tegul žmones važinėja,mokosi kaip išvengti visokiu situaciju kelyje kuriu nemoko vairavimo mokyklos. Kas jie negali skerso uzmest?

Teisėjos Linos Šafronienės atleidimas nuo pareigų ir sprendimo dėl gyvūnų grąžinimo daugintojams atšaukimas (933)

K.G.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Seimas ir visa Lietuva

Po šokiruojančių atradimų kaip gyvūnai buvo laikomi daugintojų, gerb. Lina Šafronienė nusprendė, kad yra priimtina “nubausti” daugintoją menka €700 baudele ir grąžinti gyvūnus atgal į pragarą! Teisėjos sprendimas nėra pagrįstas ir jame visiškai nėra balanso tarp nusikaltimo ir bausmės. Ši moteris buvo aiškiai papirkta arba pati pelnosi iš gyvūnų kankinimo verslo. Teisės sistema turi būti švarinama nuo žmonių kurie nežino ką reiškia teisingumas ir kurie taip nevertina gyvybės. Ar gerbiama teisėja irgi nuspręstų grąžinti vaiką pas kankintojus tėvus? Ar duotų mažą baudelę vyrui smurtaujančiui prieš žmoną? Jeigu maksimali bausmė už gyvūno kankinimą yra 1 metai kalėjime ir daugintoja žiauriai kankinusi vos ne 100(!) šunų gavo tokią “baudą”, ant kiek dar žiauresniam žmogui reitų būti, kad gauti maksimalią bausmę gerbiamos teisėjos mąstymu? Prašau, pradėkite Lietuvoje sistemos valymą ir išvalykite teisinę sistemą pradedant nuo Linos Šafronienės, kuri aiškiai nežino nei ką reiškia būti teisėja ir kieno pusėje ji turi stovėti. Taip pag siūloma peržiūrėti visus jos sprendimus. Lietuvos įvaizdis Europoje tikrai kris žemyn dėl tokių beširdiškų žmonių ir tokių nežmogiškų sprendimų. MES NORIME POKYČIŲ! UŽTENKA PELNYTIS IŠ TŲ KURIE NEGALI APSIGINTI!

Prieš nuotolinį mokymą (319)

Marina. Adresuota: Lietuva

Gerbiamieji tėveliai! Jeigu jums svarbi jūsų vaikų ateitis, pasirašykite šią peticiją. Ačiū visiems.

Kazlų Rūdos miestelis turėtų būti įtrauktas į Monopoly Lietuva žaidimas (1)

Kazlų. Adresuota: Monopoly Lietuva

Monopoly Lietuva žaidime nėra Nuostabaus Lietuvos miestelio - Kazlų Rūdos. Pakeiskime tai!

Brolis už brolį! Brolius - atgal į eterį! (3)

Ernesto. Adresuota: Telia Lietuva

Esu pasipiktinęs Telia Lietuva sprendimu nutraukti reklamą su broliais Lavrinovičiais. Yra koktu tiesiog matyti ne tik n-ąjį kartą linčiuojamus brolius už tas pačias klaidas, bet ir žinomų žmonių , J.Didžiulio bei E.Jennings, apsurdo lygį bei tokios telekomunikacijos kaip Telia Lietuva pasirinkimus. Reikalauju grąžinti brolius į eterį arba atsisakysiu visų Telia paslaugų! Ar tu su manim kartu? Brolis už brolį!

Nuotolinis mokymas (18)

A.. Adresuota: Visa Lietuva

Sveiki. Prašau, pasirašykite šią peticija vardan vaikų. Tegu vaikai geriau mokosi namie, negu mokykloje su kaukėmis. Mano brolis ir sesuo, asmeniškai mokytis, norėtų šitaip. Kas man pritariate, pasirašykite...

Uždrausti seimūnams patiems kelti sau algas.

L.. Adresuota: Lietuva

Uždrausti seimūnams patiems kelti sau algas, tai turi nuspresti Lietuvos liaudis, o ne jie patys, nes tik jie mato ar jie to verti ar ne.

Regitra ir vairavimo mokyklos karantino metu (25)

Daiva. Adresuota: Lietuva

Leisti veikti vairavimo mokykloms bei regitrai. Leisti laikyti praktikos(vairavimo) egzaminus, bei vairavimo mokykloms kurios dėsto individualiai dėstiti teoriją, turint visas būtiniausias saugumo priemones t.y: *Vienkartinės pirštinės, apsauginė veido kaukė, dezinfekcinis skystis. *Neturint temperatūros, ar kitų gripo simptomų (kosūlio, dusulio, karščiavimo ir t.t) *Kiekvienam norinčiam laikyti egzaminą, ar ateiti į pamoką pamatuoti temperatūrą, kitaip tariant sudarant visus butiniausius saugumo kriterijus.

Prieš mokyklas.

Domas. Adresuota: Lietuva

Pagalvojau kad geriau mums mokyklų nereikia. Mes galetume namie mokytis ir 12oje klaseje ateiti ir parašyti viska ka išmokai.