Aš palaikau Edidijų Dragūną ( Sel'ą)

Gintarė. Adresuota: Visa Lietuva

Suteikime Egidijui Dragūnui moralinį palaikymą, kurio jam šiuo metu labai trūksta, visi klysta, juk klysti žmogiška, padėkime žmogui atsitiesti;)

Peticija prieš naujos Atominės elektrinės statybas

Milda. Adresuota: Lietuva

Aš manau jog Lietuvai nereikalinga nauja Atominė elektrinė, esu įsitikinęs(usi), kad mūsų šalį elekros energija galma aprūpinti naudojanti vien tik atsinaujinančius energijos šaltinius, nekenksimgus aplinkai, tokius kaip vėjo ar hidro jėgainės

Ne smurtui per Lietuvos TV

Dainius Aleksandras Butautas. Adresuota: Lietuva, Vilnius

Lietuvos Prezidentei 2010 m. spalio mėn. 1 d. D. Grybauskaitei Prašymas Lietuvos R Seimo Pirmininkei I. Degutienei Lietuvos R Ministrui Pirmininkui A.Kubiliui Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Pirmininkui Gintarui Kryževičiui LRT Tarybos pirmininkui Dainiui Radzevičiui LRT Generaliniam direktoriui Audriui Siaurusevičiui 2010 m. rugsėjo 30 dieną LTV programos Panorama skiltyje apie Kultūrą metu buvo parodytas neįtikėtinu nihilizmu ir atsakomybės stoka pasireiškiantis reportažas. Dalykas toks- buvo parodyta filmuota medžiaga, kurioje „dailininkas“ vienoje iš parodų eksponavo paveikslus, kuriuose buvo nukreipęs ginklą į pasaulio valstybių vadovus ir net į popiežių Benediktą XVI, taip pat laikė pridėjęs ginklą prie paprasto žmogaus kaklo lyg būtų pasiruošęs jį perpjauti. Manau, kad toks ir panašūs reportažai bei kino filmai ir kt. griauna visuomenės pamatus, neprisideda prie dorovės ir moralės ugdymo bei skatina smurtą ir pyktį šeimose, gatvėse, įstaigose ir kitur bei neabejotinai didina valstybės išlaidas skirtas visuomenės saugumui, sveikatos apsaugai ir mažina šalies konkurencingumą, nes pažeistos pusiausvyros žmogus, prie ko tokie reportažai neabejotinai priveda, negali nei našiai, nei atsakingai dirbti. Be to, toks ir panšūs reportažai bei kino filmai neatitinka: a) Lietuvos R Nacionalinio radijo ir televizijos įstatymo (1996 m. spalio 8d. Nr. I-1571, Vilnius) 3 straipsnio, LRT veiklos principų: 1. (...) kurti, puoselėti ir saugoti nacionalinės kultūros vertybes, ugdyti toleranciją ir humanizmą, stiprinti visuomenės moralę ir pilietiškumą. Laidose turi būti gerbiamas žmogaus orumas ir jo teisės, nenusižengiama moralės ir etikos principams; b) LRT misijos siekti strateginių tikslų; įsipareigojimo teikti objektyvią ir subalansuotą informaciją, kokybiškas šviečiamąsias, kultūrines ir pramogines programas, sudaryti prielaidas darniam vysty(-i)muisi; c) LRT vizijos būti patikimu transliuotoju; d) LRT viešai deklaruojamų (www.lrt.lt) Vertybių ir veiklos principų, būtent: teisingumo, tikslumo, sąžiningumo, pagarbos visuomenės interesams, jos vertybėms, moralės normoms, pagarbos žmogaus orumui, asmens teisėms, privačiam gyvenimui, informacijos išsamumui, asmeninė atsakomybės. Be to LRT yra įsipareigojusi vengti smurto, agresijos, nihilizmo bei dorovės ir etikos normų pažeidimų propagavimo. Atsižvelgiant į aukščiau išdėstyta nedelsiant prašau LRT vadovybės ir laidos rengėjų atsiprašyti Lietuvos žmonių ir tikinčiųjų bendruomenės už nevykusį ir netinkamą reportažą bei ateityje ne tik vengti panašaus turinio reportažų, bet ir kino filmų bei kitokių smurtą ir neigiamas emocijas skatinančių vaizdų.

MTV Lietuva

Mtviukas. Adresuota: Lietuva

MTV LIETUVA, SUGRĮŽK!!! Neteisingas laikas, viskas angliškai, jokio vertimo ir visa tai MTV European! Jau tikrai atsibodo. Mes norime girdėti lietuvišką MTV, norime jį matyti. Taigi, su begaliniu troškimu mes laukiame Tavęs MTV Lietuva!!!

MTV LIETUVA

Mtviukas. Adresuota: Lietuva

TEGUL SUGRĮŽTA MTV LIETUVA!!! MTV European laikas nurodytas ne Lietuvos laiku. Laidos angliškai ir daug kas to nesupranta. Net ne taip įdomu žiūrėti. MTV Lietuva, Mes Tavęs laukiam!!!

NE KEDŽIO / VENCKŲ CIRKUI

Neabejingas Mergaitės Likimui. Adresuota: Lietuva

Prašau Kedžius ir jų pasekėjus tuoj pat nustoti traumuoti mergaitę. Kokią teisę jiems suteikė ją įkalinti, rėkti ir staugti kaip psichų armijai?? KAIP GALI VAIKAS RAMIAI VAŽIUOTI PAS MAMĄ - KAI BUDULIŲ IR TURGAUS BOBŲ BANDA STAUGIA APLINKUI??? Kodėl "gynėjai" neina piketuoti prie seimo ar prezidentūros?? Kam jūs veliate vaiką į šitą makabrišką ir beprotišką spektaklį? Kas davė jums teisę baubti kaip psichų bandai? KĄ JŪS TUO NORITE PASIEKTI? Stankūnaitė "Nesuvalgė - nenužudė - nepardavė - nepradangino" vaiko iki šiol - tai kodėl ji dabar turi jį grobti? KUR TEISĖSAUGA? KUR VAIKŲ TEISĖS? JŪS ESATE APGAILĖTINA AVINŲ BANDĄ KURIĄ UŽ VIRVUTĖS TAMPO ŽINIASKLAIDA NORĖDAMA IŠLAIKYTI KVAILĄ SENSACIJĄ?? Pamąstykite patys apie tai! STOP KEDŽIO / VENCKŲ / TV propaguojamam cirkui !!!

Clean up Lithuania

LR pilietė. Adresuota: Lietuva

I won't tell about what is going on in Lithuania and it's culture, looking from outside. If you are interested about it, you can check social website, facebook group [url=http://www.facebook.com/Lietuva.gyvai?ref=ts]"what is going on in Lithuania" wall.[/url] But many with strong preconception, have there own conclusions and ignore boring complains about what is wrong. That's how we are the way we are. I will ask very clear: Do you want to clean Lithuania from various kind of public immoralities, nudities, mockeries from Angels, children and all what is innocent? Or you don't see anything wrong here and you need it? Do you support such as [url=http://www.myspace.com/372604663]feesna[/url] (from MySpace), [url=http://www.facebook.com/search/?q=sexodromas&init=quick#/profile.php?id=100000371769160&ref=search&sid=100000509499552.1822171018..1]Sexodromas (fake dark angel)[/url], [url=http://www.tv3.lt/nuodemiudesimtukas]Sin TOP-10 (Nuodėmių dešimtukas)[/url], MTV Sandra. For example: I haven't seen any similar foreign Club website, as it was made for advertising Pacha Vilnius. With no warning and shocking content, what is changed now. The same as absent fairies website. And I could find much more similar examples. [b]Will you believe in good significance after looking at this one - sexity "angel": [/b] [img=http://www.peticijos.lt/paveiksliukai/mergina.png]Mergina[/img] The problem is that there is no Law for internet websites (requirements). There is only for government institutions. And it looks like there are many who protect all such "fairies", there services, blocking, deleting, if there is someone who complains, revolt, make fun. Or have suspicions. That's how it is even dangerous to talk about it. Besides, people have some very strange imagination about Lithuania. Many people, who never been to foreign, imagine that we are Centre of European Culture. What looks funny, after coming back from foreign, discovering what is discrimination. Because foreign wants to get rid of "some nationalities". And there are people, who reject the truth, keeping there own sweet lie.

ELEKTROMAGNETINIAM GINKLUI NE

Šarūnas Nekrašius. Adresuota: LIETUVĄ valdančioms struktūroms

Tiesioginės energijos ir elektromagnetinės spinduliuotės ginklai yra didelis nusikaltimas žmonijai, kuriuos naudoja Lietuvos respublikos tarnybos. http://en.wikipedia.org/wiki/Electromagnetic_weapon Mokslininkų, gydytojų, sveikatos priežiūros specialistų ir kt. pasisakymai: "Kūno ląstelės reaguoja į elektromagnetinius laukus kaip į potencialiai žalingą veiksnį, kaip ir į kitus aplinkos toksinus, pavyzdžiui, sunkiuosius metalus ir toksines chemines medžiagas. Gyvų ląstelių DNR atpažįsta elektromagnetinius laukus net ir tada, kai jų poveikio lygis labai mažas; ir atitinkamai dėl poveikio suformuoja biocheminės įtampos/streso reakciją. Moksliniai faktai mums rodo, kad mūsų taikomi saugumo standartai yra nepakankami, ir kad mes turime saugoti save nuo elektromagnetinių laukų, kuriuos skleidžia elektros tiekimo linijos, mobilaus ryšio telefonai ir kt." William Rea, medicinos daktaras Aplinkos apsaugos centro įkūrėjas ir vadovas, buvęs Dalaso prezidentas, Amerikos aplinkos medicinos akademija „Jautrumas elektromagnetiniam spinduliavimui yra nauja iškylanti 21-ojo amžiaus sveikatos problema. Būtina, kad apie šią problemą daugiau žinotų sveikatos priežiūros specialistai, vyriausybės, mokyklos ir tėvai. Žmogaus sveikatai kylantys pavojai yra ypač svarbūs“. Eric Braverman, medicinos daktaras Smegenų tyrėjas, „Kritinės padėties poveikis“ autorius ir Niujorko miesto „Path Medical“ ir PATH fondo direktorius. Smegenų bendro poveikio ligoms ir sveikatai specialistas. „Nėra jokių abejonių, kad elektromagnetiniai laukai žymiai įtakoja neurologinį funkcionavimą. Elektromagnetiniai laukai sulėtina mūsų smegenų bangas ir paveikia ilgalaikį proto aiškumą. Todėl mes turime iki minimumo sumažinti jų daromą poveikį ir tokiu būdu užtikrinti optimalius neurotransmiterių lygius ir apsisaugoti nuo sveikatos sutrikdymų“. Mes jaučiame kvapų ir skonio pokyčius, įvairius skausmus, girdime neįprastus garsus, nuskaitomos mintys ir t.t., tačiau nejaučiame radioaktyvaus spinduliavimo, elektromagnetinių laukų. Na o žmogui jie tikrai pavojingi.Todėl ir naudojamas tap vadinamas psichotroninis ginklas. Nematomas, tačiau baisus. Psichologų ir psichoterapeutų tvirtinimu, kiekvienas iš mūsų gali tapti bandomuoju triušiu. Raginu visus Lietuvos piliečius pasirašyti

Stop šūnų žūdynėms

Ernesta. Adresuota: Lietuva

Daugiau kaip 2 millionai šunų yra žiauriai nužudomi Pietų Korėjoje kiekvienais metais. Tai daugiau nei 5,000 šunų per dieną uždusinami, uždaužomi, sudeginami mirtinai ar nužudyti elektros srove dėl jų mėsos. Pietų Korėjos vyriausybė priėmė Gyvūnų Apsaugos Įstatymus, pagal kuriuos gyvūnų kankinimas skaitomas nelegaliu, tačiau šie įstatymai nebuvo tinkamai vykdomi šioje šalyje. Šunų mėsos pramonė ir toliau klestėjo ir pareigūnai liko abėjingi. Oi, atleiskit, išskyrus 1988 m. per Seulo olimpines žaidynes ir 2002 m. per FIFA UEFA kai šunų mėsą patiekiantys restoranai buvo priversti užsidaryti laikinai dėl baimės palikti blogus įspūdžius apie Petų Korėją. Nors ir yra uždrausta reklamuotis restoranams pagrindinėse gatvėse anglų kalba, daugiau kaip 6,000 restoranų šiandien patiekia šunų mėsą Pietų Korėjoje. Ir jų restoranai nėra uždaromi. pasirasyk cia:http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Peticija dėl MTV lietuva laidu ir animaciniu serialu grąžinimo

Prašytojas. Adresuota: MTV lietuva

Gerbiami MTV lietuva darbuotojai,manau dauguma iš jūsų kanalo žiūrovu norėtu kad jūs grąžintumėt į MTV lietuva kanalą animacinius serialus:Futurama ir American Dad bei sukurtumėt naują laidos mtv baltish sezoną.