Dėl žiaurios baudos Lietuvos kinologų draugijai!!!!!!!!! (109)

Erika. Adresuota: Lietuvos kinologų draugija

1. Lietuviška versija. 2. English version. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Dėl žiaurios baudos Lietuvos kinologų draugijai 2010 m. balandžio 1 d. Lietuvos Respublikos Konkurencijos taryba skyrė Lietuvos kinologų draugijai 32 300 Lt baudą. Konkurencijos tarybai pasiskundė įmonė „Tera animalis“, valdanti zooparduotuvių tinklą KIKA, neva LKD draudimas savo veisėjams parduoti jų išveistus šuniukus perpardavinėtojams pažeidžia sąžiningos konkurencijos principus. Mes, žemiau pasirašiusieji, pasisakome prieš šį LR Konkurencijos tarybos sprendimą. Mums rūpi šunų gerovė. Mes nenorime, kad šunys būtų laikomi stikliniuose narvuose. Mes pritariame Tarptautinės kinologų federacijos ir Lietuvos kinologų draugijos nuostatai parduoti šunis tiesiai naujam savininkui. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 2. For the notice of the fine issued to the Lithuanian Cynological Society On the 1st of April of 2010 Competition council of the Lithuanian Republic has subjected the Lithuanian Cynological Society to the fine of 32 300 Lt. The Competition council received this appeal from “Tera Animalis” Ltd. which is in control of zoostore network KIKA, ostensibly the Lithuanian Cynological Society prohibition for their breeders to distribute the breeded puppies for resellers violates the principles of fair rivarly. We, individuals signed below object this sanction of Competition council. We care for the wealth of the puppies and we don't want the puppies to be held in glass storages. Therefore we approve the provision of the International Cynological Federation and Lithuanian Cynological Society to sell the puppies directly to their new owners.

NE ŠUNŲ DAUGINTOJAMS (41)

Šunų. Adresuota: Lietuvos Kinologų Draugija

Štai kokie žmonės šiandien yra laikomi tikrais Jorkų veisėjais - http://www.zebra.lt/lt/video/Jorksyro-terjerai.html . Tokiomis sąlygomis yra auginami ir veisiami "parodiniai" Jorkšyro Terjerai, visą gyvenimą laikomi narvuose, ir neduok Dieve išbėgtų ant žolytės palakstyt, išslinks kailis turbūt... Tada galėsit jorko kailį parduot, kam nors radikulitą išgydys. Šuniukai laikomi dėžėse, tėvai narvuose, kuo dažniau kergiami tuo "geriau", tokia yra Jorkšyrų veisimo ir priežiūros dabartis, ir kuo toliau tuo daugiau tokių žmonių bus, kurie nori tik pinigų, pinigų ir dar kartą pinigų, jiems nesvarbu ar šuo visą gyvenimą gyvena narve ir kaip jis jaučiasi, jam patinka taip ar ne, jis yra tiesiog pinigų gaminimo "mašina". Taip yra dauginami ne tik Jokršyro Terjerai, bet ir VISOS KITOS šunų VEISLĖS Lietuvoje. Mes sakome NE NEATSAKINGIEMS ir nieko neišmanantiems šunų DAUGINTOJAMS, ką galvojate JŪS?

Dėl informacijos apie veislynus teikimo LKD svetainėje (59)

Laima. Adresuota: Lietuvos Kinologų Draugija

LIETUVOS KINOLOGŲ DRAUGIJAI Lietuvos kinologų draugijos klubų narių prašymas 2009-01-13 Dėl informacijos apie veislynus teikimo LKD svetainėje 2009 m. sausio 3 d. įvyko Lietuvos kinologų draugijos tarybos posėdis, kurio metu buvo nutarta nereklamuoti jokių veislynų LKD tinklalapyje. Detaliau apie tai galima paskaityti adresu: [url= http://www.kinologija.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=22&Itemid=31] http://www.kinologija.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=22&Itemid=31[/url] Mes, žemiau pasirašiusieji, kreipiamės į Lietuvos Kinologų Draugijos Prezidentę R.Kazlauskaitę ir prašome, kad oficialiame LKD tinklalapyje [url=http://www.kinologija.lt]www.kinologija.lt [/url] būtų skelbiama informacija apie Lietuvoje esančius LKD veislynus, nurodant: - Veislyno pavadinimą, registracijos datą ir/arba veislyno veiklos nutraukimo datą. - Šunų veislę (-es) - Kontaktinius duomenis: telefono numerį ir/ar elektroninį paštą. Tiek veisėjams, tiek interesantams ar potencialiems šuniukų pirkėjams yra svarbu, kad patikimą informaciją apie Lietuvoje veikiančius veislynus būtų galima rasti oficialioje LKD internetinėje svetainėje.