UŽ profesoriaus Vytauto Landsbergio pripažinimą Lietuvos Respublikos Prezidentu

Rimgaudas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Seimas

Profesorius Vytautas Landsbergis buvo atkuriamojo Seimo vadovas ir dėl facto Lietuvos Respublikos Prezidentas. Taip jis buvo skaitomas tarptautiniu mastu. Manau, kad būtų verta pripažinti profesorių Vytautą Landsbergį Lietuvos Respublikos Prezidentu.

Ne „Akropoliui“ prie Vingio parko! (13)

Mykolas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija

Trumpai ir aiškiai: Ne „Akropoliui“ prie Vingio parko!

Leisti laikyti vairavimo egzaminą su neigiamų covid-19 testų (4)

Teisinguolis. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Mano pasiūlymas yra, kad žmonės galėtu laikyti Vairavimo egzaminą pasidarę covid-19 testą kuris galiotu neilgiau 48 valandų ir to atveju jeigu jis yra neigiamas ir to pačiu tokį testą būtų pasidaręs ir pats egzaminuotojas, tik kas kokia savaitę arba dvi. Ir žmogus atėjęs susimokėti už egzaminą gautų pasirašyti dokumentą kuriame sakoma "jeigu po egzamino susirgote covid-19 dėl to nekalta nei VŠĮ "Regitra", nei egzaminuotojas su kurio važiavote".

Seimo nereikia (17)

Dainius. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kadangi seimas turi tarnauti Lietuvos Respublikos piliečiams, tačiau šiuo metu neadekvačiai priima sprendimus ne žmonių gerovei tokios valdžios mums nereikia, tad norime jos atsisakyti. Mūsų kaip Lietuvos piliečių pareiga ginti savo šalį nuo visų priešų net jei ir tai yra mūsų pačių valdžia.

Peticija dėl rengiamų Sporto įstatymo pataisų (41)

Jurga. Adresuota: Lietuvos Respublikos Vyriausybė, ŠMSM, Aušrinei Armonaitei, Ingridai Šimonytei, LR Seimo jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkui V. Aleknai

Mes, sveikatingumo sektoriaus instruktoriai ir asmeniniai treneriai, reiškiame susirūpinimą dėl šiuo metu rengiamų Sporto įstatymo pataisų. Mes nebuvome kviečiami į šio, mums gyvybiškai svarbaus, dokumento aptarimą, nebuvo suteikta galimybė pareikšti savo nuomonę bei teikti pasiūlymus. Šiuo dokumentu mes naudojamės peticijos galimybe išreikšti demokratinę valią bei pateikti savo lūkesčius, reikalavimus. Tobulinamo Sporto įstatymo pataisose reikalaujame: 1. Įteisinti 2019 m. rugpjūčio 26 d. kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro direktoriaus įsakymu Nr. VI-154 patvirtintą „Turizmo, sporto, renginių ir poilsio paslaugų sektoriaus profesinis standartas“ (toliau – Standartas) apibrėžiantis visus sporto sektoriaus kvalifikacinius lygmenis profesinį standartą. 2. Įteisinti galimybę sveikatingumo sektoriuje dirbantiems asmenims rinktis profesinių kompetencijų įgijimo būdą (profesinių mokymų arba studijų būdu). 3. Be išlygų pripažinti kitose ES šalyse įgytas profesines kompetencijas, įgytas įvairių profesinių EKS lygių akredituotose mokyklose, ir suteikti galimybę dirbti Lietuvos sveikatingumo sektoriuje. 4. Šiuo metu dirbantiems sektoriuje pagal KKSD leidimus asmenims suteikti profesinį IV lygmenį, kuris ir po leidimų galiojimo (2024 m. rugsėjo 1 d.) leistų toliau dirbti sektoriuje, įsipareigojant kelti kvalifikaciją (pagal dabartinį Švietimo ministro aprašą – išklausant 96 akademines valandas per 5 metus (seminarai, paskaitos, kvalifikacijos kėlimo kursai)).

Tolimūjų reisų vairuotojų atleidimas nuo privalomos izoliacijos gryžus iš ES šalių.

Mindaugas. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Tolimųjų reisų vairuotojų atleidimas nuo privalomos saviizoliacijos, gryžus iš ES šalių.

Covid-19 vakcinos Sputnik V naudojimas Lietuvos Respublikoje

Valdemaras. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Gerbiami Lietuvos Respublikos gyventojai , ar jūs manote kad mūsų valdžia rūpinasi mūsų sveikata ir gerbūviu??? Užpirkimas Pfizer, Moderna ir Astrazeca vakcinomis ???? Šių įmonių vakcinos Europos parlamente jau sukelia daug diskusijų...Siūloma atsisakyti !!!! Daugelis Europos šalių atmeta politika ir pradeda užpirkima Sputnik-V vakcina iš ale agresorės Rusijos !!!!!! Šita peticija sukurta tam , kad visgi atidėtume politika į šona ir pasirūpintume savo šalies gyventojų sveikata !!!! Už Sputnik -V vakcinos užpirkima iš Rusijos !!!!

Igyvendinkime teisinguma Lietuvoje,negrazinkime konfiskuotu gyvunu daugintojams.... (2)

Rimantas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Sprendimas priimtas neįsigilinant į padarytą žalą gyvūnams, jų fizinei bei psichinei sveikatai. Jeigu yra pripažintas žiaurus elgesys su gyvūnais, baudžiamojo arba administracinio proceso metu, tai yra pakankamas pagrindas konfiskuoti gyvūnus negrįžtamai ir tai turėtų būti net nesvarstoma.....Sugrieztinti atsakomybe uz gyvunu kankinima ne simboline 500 euru bauda,kuria atnesa vienas parduotas suo/kate,o realia bausme,kad ilgam prisimintu ka is tiesu padare.....As tikiu-ne laikmetis ziureti i musu augintinius kai grobstomi pinigai ir LT izdo,bet............gyvunu prieziuros lygis pasako uzsieniui-kokia musu paziura i tuos,kurie negali pasirupinti savimi.....

Už skubų gyvūnų konfiskavimą iš aplinkos kurioje jiems gresia pavojus (43)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Soc. tinklai mirga vis naujais veidais, kurie laiko gyvūnus antisanitarinėmis sąlygomis. Tokie gyvūnai turi būti SKUBIAI konfiskuoti, nes jų gyvybei gresia pavojus. Mes turime turėti įstaigą, kuri galėtų nedelsdama atimti gyvūnus iš tokių asmenų, su galimybe įsiveržti net jei žmogus nenori atidaryti durų. Yra įstatymas, kad jei gyvybei gresia pavojus, turima teisė įsilaužti be įspėjimo, kodėl toks įstatymas liečia tik žmogų? Privaloma įsiveržti be įspėjimo ir skubiai suteikti pagalbą gyvūnui.

Ne gryniesiems, stop šešėliui! (1)

Benas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Grynieji pinigai yra pagrindinis kelias į šešėlį ir į nelegalią finansinę neatskaitomybę. Panaikinus grynuosius pinigus: visos įmonės privalėtų pateikti paslaugų kvitus, nes nebūtų kaip kitaip nuslėpti pelno, automobilių perpardavėjai nebegalėtų apgaudinėti su mažomis sumomis pirkimo pardavimo sutartyse, darbdaviai privalėtų mokėti visą algą legaliai, nebebūtų vokelių sistemos, išnyktų kontrobandinės prekės. Todėl valstybė perėjusi prie skaitmeninių pinigų, pasiektų geresnį finansinį gerbuvį ir užtikrintų maksimalų skaidrumą!