Uždrausti tarptautinius skrydžius dėlCovid-19 protrūkio

A.Griciūtė. Adresuota: Lietuvos Respublikos Seimas

Uždrausti tarptautinius skrydžius iš/į Lietuvos Respublikos teritoriją,dėl Covid-19 viruso pritrūkti.Seimas paskelbė sienų uždarymą,bet kaip matome užsikrėtusiųjų skaičius kasdien daugėja.Šalyje vis dar vykdomi komerciniai skrydžiai ,tokie kaip Ispanija,Vokietija,JK(pastaroji nesiima efektyvių kovojimo prieš virusą priemonių).To pasekoje daugėja užsikrėtusiųjų/sergančiųjų piliečių.Kaip žinia,visi atvejai įvežtiniai,todėl reikia imtis būtinų priemonių ,norint užkirsti kelią tolimesniems susirgimams.

Melagingai žiniasklaidai - NE (CONVID-19 - karantino laikotarpiu)

Lietuvos pilietis. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kviečiame pasirašyti peticiją prieš savanaudžius, klaidingą ir paniką keliančius, žurnalistų straipsnius, keliančius stresą, skleisdami perdėta arba nepagrįstą informaciją Lietuvos piliečiams taip sukeldami įtampą karantino metu (CONVID-19).

Uzdrausti perpardavimu medicininiu kaukiu dezinfekaciniu skysciu privatiems asmenims

Monika. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Uzdrausti privaciu asmenu prekyba medicininemis kaukemis, dezinfekacinemis priemonemis, respiratoriais privatiems asmenims, suteikti galimybe grazinti prekias uz rinkos kaina. Negrazinantiems ir toliau prekiaujentiems nelegaliai duoti baudas - po 200 euru uz kiekviena parduota pakuote. Ir toliau siomis priemonemis prekiauti tik turintiems licenzija, tik zmonems su asmens dokumentais, po atitinkama kieki.

Vyriausybei skirti lesu kulturos ir renginiu verslams del Covid-19 situacijos

Milda. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Vyriausybe turi skirt lesu verslams ir istaigoms kurios bus finansiskai paveiktos del Covid-19 plitimo ir apsaugoti zmones kurie dirba kulturos ir renginiu srityje

Degalinių darbas

Anonimas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Ar normalu kad degalinių darbuotojai turi dirbti toliau aptarnauti užeinančius žmones. Ar negalima tiesiog pakeisti visa tai į prekybą per vadinamąjį langelį ir taip apsaugoti vieniems kitus? Be to visos degalinės turi ir savitarnos kasas lauke, kuriose galima atsiskaityti už kurą. Nejaugi sunku pagalvoti apie visus?

Reiktų uždrausti metalinius mėsos mušimo plaktukus

Grapickas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Seimas

Reiktų uždrausti metalinius mėsos plaktukus,nes mediniai irgi puikiai išmuša karbonada,o ir lengviau suyra ir būtų pasipelnymas liaudies meistrai

Prašome uždaryti Lietuvos sienas

Žilvinas Jonutis. Adresuota: Lietuvos Respublikos Vyriausybė

Kadangi matome, kad virusas yra atvežamas iš užsienio šalių, pasienio kontrolė veiksmingų rezultatų neduoda, prašome Lietuvos Respublikos Vyriausybės uždaryti Lietuvos sienas. O grįžtantiems Lietuvos piliečiams taikyti 14 dienų griežtą karantinavimąsi, su itin griežta baudžiamąja atsakomybe už karantinavimosi pažeidimą.

LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTEI: DĖL KOJINIŲ

Aurimas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Mes, Lietuvos Respublikos piliečiai, prašome Lietuvos Respublikos Prezidentės, kad priverstų vartotojų teisių apsaugos tarnybą, kad kojinių standartas būtų pakeltas nuo 2 kojinių viename pardavimo komplekte iki BENT 3 kojinių. MES, LIETUVOS ŽMONĖS, NEBEGALIME KENTĖTI KIEKVIENĄ RYTĄ. TAI YRA ŽIAURUS JAUSMAS, KAI NEGALI ATRASTI ANTROS KOJINĖS. KUR MES TIK NESIKREIPĖM – Į PREKYBININKŲ ASOCIACIJĄ, Į LIETUVOS KURČIŲJŲ ASOCIACIJĄ – BET NIEKAS MŪSŲ NEGIRDI. Kiek Lietuvos piliečiai dar kentės dėl šio pasityčiojimo iš paprasto žmogaus? Ar valdantieji ir prekybininkai nesijaučia kalti, kad iš Lietuvos kiekvienais metais emigruoja virš 40 tūkstančių žmonių?

Mokinių Velykų atostogos

Valdas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Labai negailestingai pasielgta su mokiniais , paskelbus karantiną Lietuvoje dėl korono viruso, švietimo įstaigą panaikino Velykų atostogos. Tai yra labai nesąžiningai pasielgta ,todėl ,kad per Velykas susitinka , suvažiuoja giminės , atšyla oras, kaip maloniau paatostogauti Balandžio mėnesį , nei dabar Kovo kai pats drėgnumas ir šaltis. Kokiu tikslu reikėjo išvis panaikinti,kokia prasmė ,kad per daug bus atostogų? Čia ne mokinių kaltę ,o viruso ,daugiau atostogų mažiau susibūrimų mokyklose , mažesnė tikimybė užsikrėsti. Būkime supratingi. Visada mokiniai būna nuskriausti,taip negalima.

Žalumos niokojimas Vilniaus mieste ir gyvenvietėse.

Tomas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Naujų projektų neišvystita architektūra gadina privačių namų gyvenamuosius kvartalus. Statyniai mokyklos,darželiai,privatūs priklausomybės centrai. Pavyzdinis mūsų gyvenamasis kvartalas Balsiai. Jame turime daugybe naujų statynių ir naujų projektų. Pagal sprendimus matosi ,jog neatsižvelgta stipriai daugiau žmonių nuomonių ,nes gyventojai stebisi sprendimais. Mokykla be tinkamo parkingo teisingoje vietoje, dviračių ir peščiūjų takas Ragučio gatvėje irgi stipri problema (reikia išnaikinti daugybę medžių dėl tako kuriam yra imanoma ir be to būti įrengtam) ,daugybė regioninio parko vietovių Žaliūjų ežerų gatvės miškai niokojomi,netvarkomi, didelė problema daugiabučių statymas privačių namų gyvenvietėse. Reikalingi žmonės kurie atsižvelgtų į šiuos dalykus ir spręstu problemas ,nes jos vystosi labai sparčiai. Prašome jūsų žmonės pasirašyti peticiją kuriems rūpi Verkių regiono sprendimai ir viso Vilniaus ribų.