81 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Velnias Vel... Veeelnias....!
2 Ž.Kazlauskaitė ...
3 bibys dum... sudas!
4 G.Naujalytė ...
5 Aurimas kan...
6 raminta luk...
7 smirdžius ... jo blin,elektrenai irgi kaimas!:)
8 auris ... jo as pritariu
9 ghgffgfgfgfgfgfdg ... lol
10 . ... .
11 Edita Rim...
12 IG ... TEgul padaro kaip buvo seniau
13 Saulius Šat... Tvarka bus!
14 justas .p...
15 Egle S....
16 Maksimas ...
17 K.L ...
18 L.Sletkevičiūtė ...
19 Marius ... Joa buvo visai gerai kai buvo vidurine...
20 Gintare, Kuc...
21 Sandra Bal...
22 Akvilė Mal...
23 A.Princevaite ...
24 A.Cerniauskas ... labai fainulka
25 Kriste *... Visa Sirdim Uz :D
26 U.Padriezaite ...
27 S.Lukosevicius ... tikrai kad nesamone cia padaryta.
28 L.Valmantaite ...
29 urte liu... nu tikrai reik man dabar pedint 2km iki mokyklos o kita mokykla i kuria musu neleidzia prie pat mano namu
30 N.Tokareva ...

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!