81 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
31 P. D... Reforma bereikalinga. Visus abiturientus palikti "Versmei" absurdiška. Kvepia korupcija.
32 A.Žvejys ...
33 Lauryna S... as tai pat esu uz tai kad grazintu mokykla tokia kokia buvo ,sunku per tuos kelis metus priprasti prie nauju mokytoju tvarkos.
34 Akvile M... Butinai reikia grazinti tokia tvarka, kokia buvo. Pati turejau keisti mokykla ir tuo esu labai nepatenkinta
35 I. K...
36 Aistė V... Sutinku, o priešingu atveju, tai tegul "gimnazijoje" dirba kvalifikuoti mokytojai, o ne tokie, kurie neverti dirbti gimnazijoje...
37 Paulius G...
38 S. M...
39 Tomas ...
40 K. P... Pritariu visom keturiom. Niekas neatsizvelge nei i tevus, nei i vaikus. Tai kieno naudai priimami sprendimai, tam kam geriau, kas uzdirba is to.
41 J.G. ...
42 Justinas K...
43 linas t... grazinkit sena tvarka
44 Denisas K...
45 _- -... Tegul padaro,akd ten galėtų visą laiką mokytis,nes visiškai nenoriu,kad į mano mokyklą prisirinktų visokių...
46 K. M... nesamone,kad nuo 1 klases pradejusius lankyti azuolyno mokykla dviem paskutiniams ir svarbiausiams metams reik eit i kita mokykla ;\
47 Jovita ...
48 E.Baliūnaitė ...
49 V. B...
50 V. K...
51 J.Gervickienė ...
52 Kostas V...
53 T.Čugunovas ...
54 Paulius M...
55 Giedrė S...
56 Justina Ž...
57 N.Miguliova ...
58 J.Akulevičiūtė ...
59 Tomas K... savos sienos ir savi namai jaum desimt metu,,, ir del dveju metu as ju nenoriu palikti!
60 L ...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!