Laikas keisti policiją

47 PARAŠAI

Kategorija:

Daugelis žmonių yra nepatenkinti ne tik valdžios ,bet ir kitų valstybinių įstaigų darbu.Šių paskutinių dienų įvykiai atspindėjo ne tik policijos bet ir visos valstybės supuvusią politiką.Aš siūlau įvesti rinkimus visoms valstybės finansuojamoms darbo vietoms užimti, nes tik tokiu būdu galėsime užkirsti kelią korupcijai, savivalei ir įvesti teisingumą,tik tada valstybės tarnautojai (policininkai ,darbo biržos atstovai, gydytojai, mokytojai, mokesčių inspekcija.....) bus priversti atkreipti dėmesį į ,mus, paprastus žmones.Žmonės,mes turime teisę išreikšti savo nuomonę, ir matyti postuose tik mums priimtinus ir pagarbos vertus pareigūnus.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Tomas M... Policininkai mazeikiuose kiek girdejau jau prijimami be pasiruosimo ir jie per silpnai reguoja y mustines mustyniu negali buti nes daug kitu paaugliu musa mazesnius nes jie siek tiek skiriasi
2 tautka ... kurva bybei visa policija seimunai nx supisiu visa valdze lietuva= sugadinta valdzia
3 R.Jocius ... Policijoja turi dirbti zmonem o kam ji dirba dabar niekas nesupranta
4 gudrocius ... cia gudriai sugalvojai ,gal visa nakti nemiegojai kol tokia nesamone sugalvojei
5 Paulius B... UŽTEKS POLICIJOS PAREIGUNU ISSIDIRBINEJIMO IR NEBAUDŽIAMUMO
6 Švenčionys.S ... Jau mūsu mieste jau seniai laikas pakeisti visus iki vieno.
7 JPacevičius ... O kaip Skuodo policija,turi atsistatydinti visi iki vieno
8 Goita.R ... policijoje ypac daug korumpuotu darbuotoju..pirmiausia reiktu sugrieztinti reikalavimus busimiems policininkams,nes dabar ten-alteiskit,bet tikrai debilavoti eina daugiausia.matome kokie rezultatai.
9 Kaunietis A... Pritariu, policijos pareigūnus turi rinkti vietos gyventojai
10 T. G... Būtina rotacija, būtinas piliečių (o ne saviškių) tinkamumo pareigoms vertinimas, o ne vis tų pačių apsikeitimas kėdėmis!