91 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1
Luisą- motinai
2 radzeviciene
mama nesurogatine pasigimde sau
3 nina
uzinga rinau
4 Peticijus
Vykdykit teiseta teismo sprendima ir baikit apverkineti nusikaltele!
5 Laima
Ištvermės!Tepadeda Jums Dievas!
6 GENOVAITĖ
motinos, auginkime savo vaikus pačios!
7 Jurgita
kaip galima iš mamos atimti vaiką,juk ji jo nepaliko kažkur,nenumetė,o kovoja kaip tik gali,tik mūsų valstybeje gali būti tokia tragiškai komiška situacija.
8 asas
asa
9 Nerijus
Vaikas turi likti pas motina
10 drakeris
g.f. pats kisies isviso nepamoina tau?
11 E.Aleksienė
Negalima išskiti šeimos!
12 rasa
vaikuciams mamos butinos
13 egle
lietuvos seime gal darykit ka nors?
14 g.f
Durne,ko kišiesi į šeimos reikalus.Ne tau spręst,o teismui.tėvas RINAU geresnis už motiną.
15 Aurelijus
neleiskime
16 E.Maskoliuniene
uz tai kad vaikai augtu su mama
17 Viktorija
mergyte turi gyventi su mama
18 Kristina
Vaikas turi augti su mama
19 Modesta
Vaikas turi augti su mama. Be kompromisu.
20 Indrė
Atiduoti vaika tevui, kuris palieka savo zmona ir savo vaika del kitos ir tik veliau prisimena, kad turi nuostabia mergaite? JOKIAIS BUDAIS!
21 Rasa
Vaikas turi augti pas motina...
22 Jurgita
vaiko akyse mama-dievas
23 Mileta
žinoma, kad mergaitė turi likti pas mama
24 Irena
Neleisti atimti!!!!!
25 Vilma
Nekankinkit vaiko
26 kiesa
uzkniso jau ta teisybes ieskotoja
27 Rugilė
mama-žemės angelas.
28 Evelina
pati esu mama, ir ginu kitas mamas!!!
29 A.Stražnickaitė
DUKRYTE TURI BUTI SU MAMA

Peticija dėl karantino ribojimų bei LR piliečių prigimtinių teisių bei laisvių suvaržymo panaikinimo (2066)

Loreta. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas ir vyriausybė

LR Vyriausybė 2020 m. gruodžio 14 d. nutarimu Nr. 1418 apribojo Lietuvos Respublikos piliečių prigimtines teises ir laisves. Įvesti beprecedenčiai taikos metui apribojimai yra represiniai ir pertekliniai – šiuo nutarimu LR Vyriausybė galimai pažeidė LR Konstitucijos 18, 20, 21, 22, 23, 32, 36, 38, 46, 53, 93 straipsnius (sąrašas nebaigtinis). Mes, žemiau pasirašę LR piliečiai, reikalaujame nedelsiant atšaukti 2020 m. gruodžio 14 d. nutarimu Nr. 1418 LR piliečių teises paminančias nuostatas. Kreipiamės į LR Seimo narius, kad šie skubos tvarka inicijuotų kreipimąsi į LR Konstitucinį Teismą išaiškinimo dėl LR Vyriausybės veiksmų teisėtumo. Taip pat reikalaujame: 1. Įvedant užkrečiamų ligų plitimo prevencijos priemones, taikyti mažiausios žalos principą. Apribojimų šalies mastu taikymo praktikos turi būti atsisakyta. Šalies savivaldybes įgalinti taikyti infekcijos kontrolės priemones atsižvelgiant i vietinius virusinės infekcijos paplitimo rodiklius. 2. Nedelsiant parengti komercinių bei visuomeninių veiklų epidemiologinio rizikingumo sąlyginius įverčius bei nustatyti higieninius ir epidemiologinius reikalavimus jų veikloms vykdyti. 3. Kaukių dėvėjimą padaryti rekomendaciniu, įvertinus atnaujintus mokslo duomenis bei atsižvelgiant į tarptautinių sveikatos ir užkrečiamųjų ligų kontrolės organizacijų rekomendacijas. 4. Panaikinti visus apribojimus visiems gyventojams, išskyrus saviizoliacijos reikalavimus susirgus Covid-19 liga bei nustačius pirminio kontakto atvejį, taip pat visų tipų veikloms, joms įgyvendinus 2 punkto reikalavimus. https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/85898ad43e3311eb8c97e01ffe050e1c https://www.lrs.lt/home/Konstitucija/Konstitucija.htm

Ar vienuolis kapucinas tėvas Stanislovas Dobrovolskis turėtų būti paskelbtas šventuoju? Taip. Jis to vertas. (345)

Valdas. Adresuota: Kauno arkivyskupui Kęstučiui Kėvalui

Tėvas Stanislovas - visų, esančiųjų bėdoje brolis. Atoki Paberžės kaimo parapija, į kurią tėvas Stanislovas buvo paskirtas grįžęs iš tremties, netrukus virto krizėje atsidūrusiųjų priebėga, kur jie buvo laukiami, išklausomi, šiltai priimami, taip pat ir dvasinės traukos centru. Jo asmenybės šilumą, tikrą neturtą ir asketizmą, išmintį pamena visi jį pažinojusieji. Tėvas Stanislovas vertas būti paskelbtas šventuoju.