80 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Bronislav
Del Savo 18 Gimtadienio Nukentejau nors buwau susitares su kaiminais ;] gyvenu 4 aukste atejo is antro auksto pradejo staugt kad isjungciau tai buwo apie 9 valanda...
2 Koma*
PRITARIU!
3 j
Kaip man normalei db tusintis ka!?!?!??!
4 Viltė
AŠ UŽŽŽ
5 E.Pravilionis
tikrai noretusi pasilinksmint sestadieniais
6 Edgaras
pritariu pilnai reiketu geresniu vakaru o ne prie knygu sedet :D
7 B.Gerulis
Megstu prisilupt ir patriuksmaut.
8 Vytautas_M
Nebloga ideja
9 vel
pritariu jei ir uzdraude abejoju ar vasara yra imanoma garsiai nesvesti... ir tai dabar kur noretum pasvesti garsiau savo gimtadieni turi moketi didelius pinigus ir buti toli nuo namu ir nuo tevu.
10 Guoda
Už tūsus!
11 Rytis
sutinku. gera ideja
12 Airida
nu šeip tai gerai jeigu taip būtų kad galima "triukšmauti" iki 2 val nakties :/
13 Jonas
PRitariu
14 Migle
Su beveik viskuo sutinku bet kad iki 2 h triuksmas ?nu dar vasara bet kai reik i sule tai jei 2 zmones tiuksmaus 5 h miego neuztex
15 E.Najulis
LABAI GERAI.
16 R.Masiliunaite
teisybe sakoma.
17 Gintare
jo sutinku
18 kriste
pritariu juoninmuij visai ner linksmybiu
19 A.Solovjova
Visiskai sutinku!
20 gabija
na gal 5-dieniais ir 6-tadieniais 24h. uztektu, bet siaip pritariu
21 Kaolina
manau savaitgaliais užtektu iki 24h.
22 Paulė
Nesutinku, iki 2 os val. , nesąmonė
23 Urte
turiu tuos kaimynus su kuriais graziuoju susitarti neina :D isties sutinku reikia gi laisvesniu vakaru o ypac vasara
24 Kamile
Pati geriausia peticija kokia tik galima buvo pasirasyti.
25 Anonimas
Jei siulytum tik 5dieni ir 6dieni iki 22 ar 23 wal, tai sutikciau... Bet cia tai nusipezejai..
26 antanas
Jus juokaujate? eik i kluba ir linksminkis
27 Laura
uz.
28 Kristina
sutinku
29 indre
sutinku
30 Vardas
Jo tikraj pritariu!Man muzika kaip vaistai ,be jos vaikstau nervuotas ir viskuo nepatenkintas:]O dar kaimyne dejuoja ,o kai pati uzsileidzia savo tuos Duokim garo ar pan tada buna geraiokai skustis..

PRIEŠ NAUJO POLIGONO STEIGIMĄ VAKARŲ LIETUVOJE (581)

Jurgita. Adresuota: Krašto apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai, LR seimas,

Brangūs Lietuvos žmonės, kraštiečiai, VIENYKIMĖS ! Greit visa Lietuva taps vienu dideliu poligonu ! LR Krašto apsaugos ministerija Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrajame plane (Lietuva 2030m.) numatė galimybes steigti naują poligoną Vakarų Lietuvoje : Akmenės r., Telšių r., Mažeikių r. ir Šiaulių r. teritorijose. Pasak viceministro E. Misiūno „Geopolitinė situacija mūsų regione išlieka nepakitusi, yra stiprinama mūsų kariuomenė, į pratybas atvyksta NATO sąjungininkai, todėl tinkamam karių rengimui reikalingos papildomos teritorijos treniruotėms“. Mūsų manymu, jau pakanka esamų poligonų Lietuvoje ! Planuose numatomos kelios galimos teritorijos poligono steigimui. Valstybės poreikiams bus nusavinami ūkininkų dirbamų žemių plotai, privačia nuosavybe valdomų miškų plotai, kurie bus ir kertami, gyvenami namai, kurie bus griaunami. Neatmetama galimybė, kad ateityje poligoną gali plėsti. Mes prieštaraujame tokiam galimam poligono steigimui mūsų krašte ! Todėl mes ginsime savo teises, savo protėvių žemes, atsiminimus, mes norime gyventi savo žemėse, jas dirbti, kurti, auginti vaikus ir čia mirti. Mes norime būti saugūs ir ramūs savo namuose! Mes čia gyvename, čia mūsų namai !

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.