21 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Ž.Jablonskyte ... Tikrai jau kad nieko nepadaro gero,reikia keist
2 vladas t...
3 Lina Pra...
4 Valda Vai...
5 R.Dulkyte ...
6 j. pra...
7 Marta Kap...
8 Kazys J.... Negera valdžia, bet pakeisti tai neturim kuo...
9 doomas47 ... as uz! tik kvailys nemato kaip valdzia plauna pinigus ir pamsta nuo atlyginimo! uz nauja valdzia uz nauja rytoju!
10 A.T. ...
11 G. Fro... taip
12 zilvinas juo... sibiro lietuva neturi,bet lauksiu kiek reikes, kada galesiu sitas kiaules verst nuo valdzios!
13 A.Šmitas ...
14 S.S. ... Išaušus naujam rytuj, grius sena valdžia ir sudrebės visa Europa, nes iškils nauja valdžia! Taigi tautiečiai, tai bėgam i Angliją ar ką darom?
15 XXXXX ...
16 Vidas Mas...
17 A.Pabijanskas ... Kokie mes geri jiems,kad nedauzome ju namu langu,nedeginame ju automobiliu ir kt.
18 Kotryna Rag... seimas db dx ;}
19 D.T. ...
20 Pvz.: V.P... Dar vienas neonacis versti valdzia uzsinorejo...tik tokiu cia ir betruko atmatu...
21 GEDIMINAS GEM... Raginu pasirašyti mano peticiją ''Už naują, išmintingą ir sėkmingą Vilniaus Valdžią nuo 2008 m. spalio 12 d''

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!