Koldūnai teršia gamtą.

37 PARAŠAI

Kategorija:

Rumšiškių miestelyje esantis koldūnų fabrikas -teršia gamtą.
Ant Kauno marių kranto kalno esantis Koldūnų fabrikas ir jo savininkai gamybines atliekas pila į Marias.
Kylant kalnu- šlaite matosi atliekų upelis nutekantis tiesiai į vandens telkinį.Žvyruotame kelyje atsiranda gilios duobės su juodu putojančiu vandeniu ,kuris taip pat teka į Marias,išgrauždamas žvyre įv. vingius.Vėliau šie šuliniai užpilami smėliu.
Peticijos dėl tokios taršos jau prieš dešimt metų buvo rašomos ,žmonės rinko parašus dėl fabriko uždarymo
-nieko.Valdžios žmones Danutė Gelumbickienė užkišo koldūnais.
Ši peticija taip pat nieko nepakeis- tačiau noriu bent pabandyti atkreipti į tai dėmesį.Juk vasarą Kauno mariose maudosi mūsų vaikai!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Edita S... aciu kad pranesete, koldunai jau bus isbraukti is pirkiniu saraso
2 mergyte ... Uz svaru lietuvos vandeni,darome ala patys sau,ne tik kitiem
3 aleksej a... nedaryk to ko nenori kad tau padarytu nes as zvejot per tawe negalesiu

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!