Išsaugoti WINDOWS XP

53 PARAŠAI

Kategorija:

Išsaugoti WINDOWS XP!
kiek girdėjau jau MICROSOFT firmos įkurėjas eina į penciją...dabar visose kompiuteriuose bus daug lėtesnė MICROSOFT WINDOWS VISTA....Ja jau paplatinta per 140mln.žmonių o 720mln.turi WINDOWS XP! ši XP yra daug greitesnė ir saugesnė...Kitose šalyse jau yra sukurta peticija SAVE XP tai reiškia ISSAUGOTI XP!būkite geri ir prisijunkite prie XP išsaugojimo!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 D.Slavinskas ... pasinaudojau VISTA 7 menesius ir gryzau pas XP kaip sunus paklydelis i gimtuosius namus...
2 sudas m... neseniai nusipikau naujo kompiuteri. Pasirinkimo widowsu nebuvo, tai paemiau vista. VISTA YRA CHUINIA ! na o windows xp gali pirkt atsirai uz 1500lt... :/
3 Tomas B... Nematau reikalo atsisakyti stabilios sistemos del MS rinkodaros zaidimu ir vartotoju kvailinimo politikos.
4 sarunas.s. ... pasirasau save xp ir siaip gerai butu kad vista normalia isleistu
5 G O... Na Vista leta tik letuose kompiuteriuose, atsinaujinkite zmones ir zuprasite Vistos grozi. O del saugumo tai nepalyginsi Vista gali sakyti kaip pilis su prudu aplink o XP tvartelis su viniu uzkaltas
6 Agnė V... nors aš esu dar visai maža(13-os) bet as jau suprantu ka reiskia jei nebus windows xp...pati taipat naudoju xp...daug žmoniu skundziasi windows vista greitumu ir nesaugumu.
7  i... idėja sena kaip pasaulis, peticija juokinga, bet kodėl nepritarti
8 SonGokas ... Jo Windows Xp geriausias Windows Vista aborto liekana!!!!
9 Wot m... visvien man. naudoju nulauzyta PX. nieks mane neprivercia namie naudoti Vistos. O darbe ne esme.
10 Simonas D... nuostabus windowsai buvo, o Vista tai tieisiog ju taktika pasidaryti pinigu, tad jokiu budu Taip :)

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!