NUODIJAMI DORI LIETUVOS PILIEČIAI

5 PARAŠAI

Kategorija:

Lietuvoj yra nuodijami žmonės ir as buvau nuodijamas prieš rašant šia peticija: //www.peticija.lt/visos/1595 ,jos tekstas rasėsi su neįprastai daug klaidų,nerišliai ir ilgai. Į tos mafijos gretas įeina ir Kauno Akademinių Klinikų daktarai,ir galimas daiktas i jų gretas įeina ir STT pareigūnai,ir jiem manau nėra sudėtinga rasti vaistų-medžiagų kurie sukele dirbtinus smegenų darbo sutrikimus,kaip minėjau labai masiškai paplitus jų grupuotė,nes šiais laikais turėti savo verges yra didžiulė prabanga.
Tos mafijos veikla yra labai klaidinanti,jose turi reikšminga balsa ir jų nuodijamos prostitutės kurios prižiūri ir kitas prostitutes darbininkes ir darbininkėm yra stengemasi parodyti kad jos svarbios, ir jos yra nuteikinėjamos prieš tuos žmones kurie jom bandė padėti ir jas padaro nusikaltimo užsakovėm , tokiu budu jos tampa nuo ju visiškai priklausomos ir visa gyvenimą turės vergauti,tai labai profesionaliai klaidinanti sistema,kad nelabai orentuotusi visi,kas kaip ir kas ka valdo.
Lietuvos Respublikos Prezidentas skubiai turi susirūpinti tos mafijos veikla ir dorų piliečių gyvenimu.

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=135]Peticijos aptarimas[/url]

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!