Nebalsuok!

39 PARAŠAI

Kategorija:

Taip, mes turime Konstitucinę teisę balsuoti.

Tačiau turime teisę ir NEBALSUOTI.

Aš nenoriu būti atsakingas, kad atidaviau valdžią į godžių apsimetėlių rankas.

Nenoriu atiduoti savo balso už dirbtinius pažadus dalinančius vagis, kurie tarnauja savo kišenei.

Todėl apsisprendžiau: aš NEBALSUOSIU.

Dar esi nepaveiktas/nepaveikta propagandos? Dar neparsidavei "politikams" už saldainį ir lankstinuką? Tada išreikšk savo valią ir ištark: "AŠ NEBALSUOSIU!".

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=146]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Andrius ... Pritariu siai minciai, as taip pat manau kad gana balsuot juk tas nieko nekeicia, ar ateis vieni vagys i valdzia ar kiti. Musu liaudis turetu nei vienas nebalsuot. Parodom visiska nepasitikejima!
2 Dmitrij B... as tai eisiu, ir vietoj to kad pasizymeti uz ka balsuosiu, prie kiekvieno kandidato uzrasysiu VAGIS. Normalu ir sazininga zmogu prie valdzios neprileis, o jei netycia ir papuls,tai momentaliai isspirs
3 Aleksandras ... As tai dar neapsisprendziau.Bet galiu pasakyt kad geriausiai tai ta biliuteni parduot kuriai nors partijai,nors kokia butu pinigine nauda,o ne pazadai, nes vistiek isrinks ta ka turi isrinkt
4 R.Cibulskis ... Kam balsuoti, jei vis tiek pateks tie kurie turi patekti. Sitam cirke nedalyvausiu.....
5 Mindaugas L... Atsakysiu uzh valdzhia: Taip, mes meluojame, taip, mes vagiame, nu ir kas? Lokite, lokite, vistiek nieko nedarysite. Te jum zhaislas - "balsuosiu/ne", bovykites.
6 R. K... Jau geriau bilieteny leistu norimam politikui y shikna sukist
7 ema j... Isrinks ir be jusu pagalbos balsuosit ar ne . Apsurdas ta jusu peticija
8 K.Baika ... As jau eile kartu nebalsavau del tos pacios priezasties.
9 birute .... balsuosiu tik del to,kad mano balsas nebutu panaudotas be manes.bet tik ne uz cirrko artistus seimunus dabartinius ,paprasciausiai sugadinsiu biuleteni..ignoruosiu taip,kaip is musu visu tyciojasi sei
10 Žmogus, k... Iki balsavimų liko 1 men. o mūsų pazadukai tik db pradejo dirbti, kad būsų išrinkti ir kitai kadencijai. Labai nervina tie prieš rinkiminiai pažadai, o kad taip būtų, bet kaip visada lieka nusivilti.
11 R. M... geriau balsuokit uz visus, tada nors i statistika tai ieis o jei nebalsuosit isvis tai jusu nieks neisgirs, jei supratot mane. uz visus.