Nebalsuok!

39 PARAŠAI

Kategorija:

Taip, mes turime Konstitucinę teisę balsuoti.

Tačiau turime teisę ir NEBALSUOTI.

Aš nenoriu būti atsakingas, kad atidaviau valdžią į godžių apsimetėlių rankas.

Nenoriu atiduoti savo balso už dirbtinius pažadus dalinančius vagis, kurie tarnauja savo kišenei.

Todėl apsisprendžiau: aš NEBALSUOSIU.

Dar esi nepaveiktas/nepaveikta propagandos? Dar neparsidavei "politikams" už saldainį ir lankstinuką? Tada išreikšk savo valią ir ištark: "AŠ NEBALSUOSIU!".

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=146]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Andrius
Pritariu siai minciai, as taip pat manau kad gana balsuot juk tas nieko nekeicia, ar ateis vieni vagys i valdzia ar kiti. Musu liaudis turetu nei vienas nebalsuot. Parodom visiska nepasitikejima!
2 Dmitrij
as tai eisiu, ir vietoj to kad pasizymeti uz ka balsuosiu, prie kiekvieno kandidato uzrasysiu VAGIS. Normalu ir sazininga zmogu prie valdzios neprileis, o jei netycia ir papuls,tai momentaliai isspirs
3 Aleksandras
As tai dar neapsisprendziau.Bet galiu pasakyt kad geriausiai tai ta biliuteni parduot kuriai nors partijai,nors kokia butu pinigine nauda,o ne pazadai, nes vistiek isrinks ta ka turi isrinkt
4 R.Cibulskis
Kam balsuoti, jei vis tiek pateks tie kurie turi patekti. Sitam cirke nedalyvausiu.....
5 Mindaugas
Atsakysiu uzh valdzhia: Taip, mes meluojame, taip, mes vagiame, nu ir kas? Lokite, lokite, vistiek nieko nedarysite. Te jum zhaislas - "balsuosiu/ne", bovykites.
6 R.
Jau geriau bilieteny leistu norimam politikui y shikna sukist
7 ema
Isrinks ir be jusu pagalbos balsuosit ar ne . Apsurdas ta jusu peticija
8 K.Baika
As jau eile kartu nebalsavau del tos pacios priezasties.
9 birute
balsuosiu tik del to,kad mano balsas nebutu panaudotas be manes.bet tik ne uz cirrko artistus seimunus dabartinius ,paprasciausiai sugadinsiu biuleteni..ignoruosiu taip,kaip is musu visu tyciojasi sei
10 Žmogus,
Iki balsavimų liko 1 men. o mūsų pazadukai tik db pradejo dirbti, kad būsų išrinkti ir kitai kadencijai. Labai nervina tie prieš rinkiminiai pažadai, o kad taip būtų, bet kaip visada lieka nusivilti.
11 R.
geriau balsuokit uz visus, tada nors i statistika tai ieis o jei nebalsuosit isvis tai jusu nieks neisgirs, jei supratot mane. uz visus.