norim, kad serialas "Liežuvautoja" pasirodytų Lietuvos ekranuose

29 PARAŠAI

Kategorija:

Televizijos transliuotojai ,
Norim kad "Gossip Girl "(lietuviškai "Liežuvautoja") būtų rodoma ne tik JAV ekranuose bet ir Lietuvos.
Nes tai žiauriai geras serialas ne tik jaunimui bet ir suaugusiems. Visi šių knygų gerbėjai manau sutiks, kad šis serialas pasirodytų Lietuvos ekranuose.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 ;]
Sis serialas nuostabus ir jua antras sezonas isejo turetu visi pasirasyt uz toki nuostabu dalyka Lietuvoje!
2 E
nzn po kiek kartu maciau visas sio serialo serijas :D jis zavingas! ir lb populiarus.. ;) (gaila, kad tik JAV turi galimybe pasimegauti juo). P.S. (nors ir ne i tema) personazu apdarai NEPAKARTOJAMI<
3 Nu
Serialas šis tikrai puikus, bet po tokia peticija kaži ar kas pasirašinės, reikia normalaus serialo aprašymo, aktorių ir kūrėjų sąrašo ir t.t.
4 Laura
manau sis serialas televizijoms tikrai atsipirktu.

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (568)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (245)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.