Rusai neužpuls mūsų!

32 PARAŠAI

Adresuota: Nėra svarbu
Kategorija:

Pasklido naujos naujienos, kad rusai nori užpulti Lietuvą, Latviją ir Estiją. Kas tiems rusams užėjo? Pirma užpuolė gruzinus, o dabar ir mus nori. Rusai nori mus bei latvius ir estus užpulti, nes jie nori tiesioginio priėjimo prie Kalingrado. Bėje, Kalingradas yra rusų dalis. Todėl nori mus pašalinti. Laimė, kad mus saugo nato, bet neleiskime rusams užpulti mūsų!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 PF ... Kokio silpno proto reikia but kad sukurti tokia kwaila peticija xDDDDD cja pizdec xDDDDDD
2 Karolina ... Galbūt neužpuls ;D jau prisikentėje nuo rūsų <.<
3 tadas.k ... siulau krist ant keliu ir melst Motinos Rusijos kad pasigailetu musu daunu salies.
4 Adas K... Užtenką baltarusija pusė lietuvos apukavę dbr dar nori visai pašalint mus! Siųliau rintk armija ir ait atsijimt savo žemes iš baltarusijos ir rusijos!
5 ryzas ... jei dar adamkus pawapses pyksis su rusais bus ir karas=D bet lietuwai panakint uztenka 1 bombos i atomine elektrine tai jis geriau patyli nes ne nato nepades
6 x ... zinoma, kad ne, nes tai tera jus gilios fantazijos vapaliones...
7 blt t... kur tokia pasaka gavai? vapshie nesmn kazkokia prirasei
8 aras r... Cia tokia poticija nesveika, jei rusai uzsimanys tai ir puls. O lietuviai nelabai pasipriesins jiems, nes neturiu jokios technikos. Bet jei uzpuls tai Amerika turetu padet, O TADA BUS 3 pasaulinis

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!