Zvonkė televizijoje užkniso juodai!!!

230 PARAŠAI

Kategorija:

Tai, ne vien mano kažkoks mano sąmojis ar jaunatviškas šėliojimas, tiesiog jau daug esu prisiklausęs ir su daug žmonių aptaręs tai, kad Zvonkė televizijoje per daug, todėl imuos iniciatyvos ir kuriu šią peticiją, prieš Zvonkės būvimą televizijoje !!! Ačiū už dėmesį.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Emilija ... Visi6kai pritariu peticijai.Siūlyčiau dar imtis kokių kitų priemonių.Gal dar kokio parašų rinkimo miestuose ir rajonuose.
2 Aušra ... Pritariu šiam sumanymui.Zvonkės visame kame yra jau per daug.
3 Mindaugas J... kiek dar galima !!!!!!!!! as ja pamates wemt pradeu
4 Asta ... nejaugi nėra kam laidų vesti, Zvonkė visiškai netinka, bjauru klausytis...
5 Ingrida A... Pritariu! atsirado ce zvaigze... negaliu ziureti i jos maivymasi ir nemokejima vesti laidos
6 samantyte ... jo uzkniso jinai juodai...paparacu visai vesti nemoka
7 Reda Ž... Pritariu, įkyrėjus jau ji visiems, ir jos tie juokeliai
8 juste ... jos tikrai jau per daug, net bloga, ir neteisinga kad zymus zmogus kaip daininke butu reklamuojama
9 Donatas.D ... Mane nuo jos pykina , dingdama iš televizijos galėtu ir Zvonkų kartu pasiimti
10 Agne ... Tikrai please "išimkit" ją nors iš televizijos
11 ineta ... gyvenu ne Lietuvoj bet atsibodo jos kvailas snukis su kita jos drauge internetiniuose spaudos puslapiuose neturi abi paneles nieko itelektualaus parodyti elgiasi kaip isliapintos gudaus kaimo mergos
12 INA R... von von von ja.......uij kaip jos tas zvilgsnis padirbtas,ta sypsena(myliu save ir tik save)
13 sarune:) ... as jau net tv nebeziuriu nes ten apskritai roso slamsta,o apie zvonke tai patyliu,tegul dingsta ta seimynele
14 Jovita M... ir ne tik zvonke, bet ir zvonkus su Žvaguliais - neįmanoma žiūrėti,,..
15 as ... lauk zvonke ir goda(neprisimenu pavardes, kur is yvos isejo ta sokeja)
16 Vėja ... Lauk tik tą Zvonkę! Lenda visur kaip kokia įkyri musė, niekam jos čia nereikia ir niekam nepatinka jos vaipymasis beždžionka gryna...
17 G.Narbutaite ... Ji perdaug visur prikišta. Retai kieno mėgstama..
18 Bevardis ... Pasirašiau, bet žinokit - nepadės. Gi ji televizijom neša pelną, nors ir užknisa vaikus, bei gąsdina močiutes . .
19 Dovydas r... Populiarumas neprideda zinojimo kaip vaidinti ar ka daryt, seip tikrai jausciaus geriau jei nebutu jos tv ekranuose.
20 Vytautas N... tikrai uzkniso juodai, tik ja pamatau tai kanala perjungiu!!!
21 Tikrai ... Greičiau ją išmeskit iš TV, kartu ir jos Zvonkų
22 P.Misiunas ... Nieko patrauklaus toj zvonkei nera,daug grazesnes uz ja jurgita tvarijonaite,goda sabutyte,violeta riaubiskyte,buvusi ,,geltona" dija.Lai jas daugiau parodo.
23 Kindziulis ... Teslagalvi, rasyk skunda del Zvonkes i Strazbura! O kol kas Zvonde ant taves DEDA, TV ant taves DEDA ir mes prisidedam. Nepyk, lochu tokia dalia...
24 Tv Z... Cha, zvonkai cia dar bando save gint,mat is tv jie LOBSTA!!! LOBKIT SAZININGAIS BUDAIS,O NE IS VISU ZMONIU NERVU!!!
25 Laura J... Kaip dar žurnalistams neatsibosta rinkt apie ja informacijos?tas pats per ta pati..tai nama parduoda,tai kate nusipirko.atsibodus jau seniai...
26 Gerda P... tai jau tikrai! visur tik ji! jau tikrai uzkniso negalima ramiai tel. ziureti >:( juk kodel geresniems vedejams neleidzia vesti tokiu laidu inai NUOBODI!!!!!!
27 Laura ... Ka lietuvoi jau nebera jaunu talentigu zmoniu! Visur vien Zvonke,.betkoki ziurnala pasiemus matai vien zvonke! isijungi tv vel zvonke!! STOP!uzteks,atsibodo mums!jau vemt vercia tas tv ir ta spauda!
28 R.Nekrosius ... JEIGU PETICIJA BUTU NEPAGRISTA ARBA NETINKAMA, JA NEBUTU ISSPAUSDINE. AR NEMATOTE KAD SPAUSDINA TIK 20 % IS VISU ATSIUSTU PETICIJU?
29 Jurga N... Labai normali peticija. Jei zmogus elgiasi ramiai,kukliai ir kulturingai,nieks niekada pries ji ir nebalsuos.O kai sitaip atvirai veidmainiauja ant visu lie tuvos kanalu ir zurnalu,ja tiktaiismest!!!
30 Bulvinis B... Tokia peticija galejo sukurti tik MAZAS SPOGUOTAS ANONISTAS. O Seimui skustis nebandei del to kas tau nepatinka? :)))

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!