Rebelde way - Taip

96 PARAŠAI

Adresuota: TV1 Televizija
Kategorija:

Taiva kadangi vos spėjus pasibaigti "Rebelde way" ("Maištingam amžiui") kai kas nori kad jį pakartotų.O tas Kai kas yra visi jo fanai.Rebelde Way yra labai populiarus serialas,ne tik jaunimui.Jis yra buvęs net Lietuviškuose žurnaluose ir kita.
Taigi laukiame jūsų Rebelde Way fanai.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 gerda s... beproto pasiilgau erreway filmo nes jie sauniausi ir nerealiausi
2 S.Senkute ... Sitas serialas suteike daug emociju,per ji netgi ir verkiau,o kai baigesi pradzioje buvo neimanoma be jo,bet galima gyvent...reikia rw!
3 ERREWAY ... labai noriu,kd\ad kartutu rw sis serijalas man wiskas kaip ir ew
4 Aš ... Taip pat pasira6ykite prie peticijos uz maistingo amziaus tesini Keturi keliai adresu: www.peticijos.lt/visos/1797
5 Gabriele T... Labai jusu prasau keliu (tarp ju ir savo) zmoguciu prasymu parodykit dar karta
6 anonimas ... as tai visaj noreciau nes nemaciau pradzios pirmos dalies be to ir antra karta pazieti butu iodomu.dar visai galetu parodyti filma 4 keliai kuris po to serialo sukurtas kaiop tesinys
7 Lina R... Butu labai faina kad kartotu, bet truputi velesniu laiku
8 Lina M... labai būtu faina jei kartotų šį seriala nes jis nerealus!!!!!!
9 Pametusi g... REBELDE WAY COOL prasome labai kad rodytu pavizdziui po 2 serijas ar kad ta pacia kartotu koks skirtumas bet kad rodytu tai mano gyvenimas.!!!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!