Už Bernadetos šviesų atminimą

277 PARAŠAI

Kategorija:

Amžiams užsimerkė Tavo akys.
Lūpos neprabils jau niekada.
Liko tuštuma, liepsnelės žvakių
Ir prisiminimas - lyg negyjanti žaizda.

Jau niekada nebesušvytės jos akys.....mes turi pasistengti, kad Bernadetos likimas neištiktų daugiau nieko...Jos nerami siela ilgai klaidžios tarp mūsų ir mes turim padėti jai pasiekti teisingumą.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Vytis ... ismus atpildo valanda.O kaip gyvenime yra atpildo daszniausiai susilauke antra arba tredcia karta,tad ju vaikams,anukams gali nutikti tas pats
2 elvyra ... be komentatu... esam vadinami protingiausia gyvybes forma, bet elgiames kaip agresyviausi zverys
3 Monika ... Ziauru, niekad nepamirsiu tos dienos, visas miestas skendejo gedule.. Uzuojauta tevams. Neleiskime kad daugiau taip atsitiktu..
4 kriste ... taj wat netikekit tajs kurie sako kad wiskas surezisuota suwajdinta!nes taj netiesa! mano pusesere gywena jonavoje ir sake kasd jos galwos dar dabar neranda!
5 kriste ... pasakomis nes taj wisika nesdamone tjp sako tie kurie prisideja prie to...jie tik nori pridengti sawo siknas!!!
6 kriste ... pasiziurekit zmones..blemba tjgi kas auga kokie wajkaj o weliau jie bus dar bajsesni..taj ka jie padare tai yra neatlejstina..ir tikuosi jiems bus atlyginta tjp kjp jie to nusipelne! ir netikekit past
7 kriste ... siaubas tikuosi bus gerai atlyginta tiems kurie taip elgasi!ir tikuosi bus padarytas koks nors atminimas jai!
8 emilija ... kjp galima but tokias zhiauriais??? kalti turi buti nubausti!!!!!!!
9 Jonas,Jonaitis ... Kol buvo giva ... visiems jinai buvo Pohuj ! O dbr kai myre pradejot cia kelt nesamones visokias ! Ji neprisikels ka cia bandot parodit ? Ka jus tokie geri jau ... ?Jus ne velnio negeresti ...
10 Priblokšta ... kažin ar Bernadetos skriaudikes ko nors pasimoke is sios istorijos. Duok Dieve...