Už Bernadetos šviesų atminimą

277 PARAŠAI

Kategorija:

Amžiams užsimerkė Tavo akys.
Lūpos neprabils jau niekada.
Liko tuštuma, liepsnelės žvakių
Ir prisiminimas - lyg negyjanti žaizda.

Jau niekada nebesušvytės jos akys.....mes turi pasistengti, kad Bernadetos likimas neištiktų daugiau nieko...Jos nerami siela ilgai klaidžios tarp mūsų ir mes turim padėti jai pasiekti teisingumą.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Vytis ... ismus atpildo valanda.O kaip gyvenime yra atpildo daszniausiai susilauke antra arba tredcia karta,tad ju vaikams,anukams gali nutikti tas pats
2 elvyra ... be komentatu... esam vadinami protingiausia gyvybes forma, bet elgiames kaip agresyviausi zverys
3 Monika ... Ziauru, niekad nepamirsiu tos dienos, visas miestas skendejo gedule.. Uzuojauta tevams. Neleiskime kad daugiau taip atsitiktu..
4 kriste ... taj wat netikekit tajs kurie sako kad wiskas surezisuota suwajdinta!nes taj netiesa! mano pusesere gywena jonavoje ir sake kasd jos galwos dar dabar neranda!
5 kriste ... pasakomis nes taj wisika nesdamone tjp sako tie kurie prisideja prie to...jie tik nori pridengti sawo siknas!!!
6 kriste ... pasiziurekit zmones..blemba tjgi kas auga kokie wajkaj o weliau jie bus dar bajsesni..taj ka jie padare tai yra neatlejstina..ir tikuosi jiems bus atlyginta tjp kjp jie to nusipelne! ir netikekit past
7 kriste ... siaubas tikuosi bus gerai atlyginta tiems kurie taip elgasi!ir tikuosi bus padarytas koks nors atminimas jai!
8 emilija ... kjp galima but tokias zhiauriais??? kalti turi buti nubausti!!!!!!!
9 Jonas,Jonaitis ... Kol buvo giva ... visiems jinai buvo Pohuj ! O dbr kai myre pradejot cia kelt nesamones visokias ! Ji neprisikels ka cia bandot parodit ? Ka jus tokie geri jau ... ?Jus ne velnio negeresti ...
10 Priblokšta ... kažin ar Bernadetos skriaudikes ko nors pasimoke is sios istorijos. Duok Dieve...
11 Rūta K... reikia tikėtis, kad kada nors jaunimas taps savarnkiškas, ir neliks tokio bandos jausmo, kuris dabar daro žiaurius dalykus. Ilsėkis Ramybėje.
12 Nesvarbu ... Ir kodel tokius antzmogius ar zeme nesioja ? Uzjauciu artimuosius.. taip gaila.. tokia beprasme mirtis..
13 PEDAGOGAMS ... Moksleiviai norėjo pagerbti žuvusioios draugės atminimą. Jūsų netolerancija mirusiam, staigus padėtų žvakučių dingimas rodo aiškią nepagarbą nei sau, nei artimiesiems, nei Jūsų mokyklai.
14 Dingusios Ž... http://www.alfa.lt/komentarai/straipsnis?id=159172&page=-1 KAIP VAGIAMAS MIRUSIOSIOS ATMINIMAS
15 Prie m... Padėjus žvakutes jas pavagia.GĖDA JONAVOS PUVENOMS. Skaitykite www.jonava.net:" Smurtas tarp nepilnamečių: priežastys, pasekmės, pagalba " mamos komnetarą. Žiaurus mirusiojo negerbimas
16 gita ... pagrindinės žudikėso'man'px - sandra - Pagrindine
17 lina ... žmonės įvardinkit egzekucijos dalyvius,turim pasistengti, kad jos daugiau niekada neturėtų ramybės-būkit prakeiktos.vieną atpažinau,tai Kotryna Kulbaitė iš Rimkų
18 Parašykite Ž... Žmogaus teisių Komitetui LR Seimas, Gedimino pr. 53, LT 01109, Vilnius
19 E.Rancevas ... ...atleisk mums , mes visi kalti del tavo kanciu...
20 L. L... "kiekvienas zmogus turi teise i psichine ir fizine nelieciamybe"
21 marina ... zmogaus ziaurumui nera ribu, pet yra priemoniu ji apriboti!!!!
22 D.P. ... Sitos isgamos turi buti nubaustos ( pazemintos viesai) kad butu pamoka visiems kas drista ranka kelti pries kita.
23 Irina ... Bernadetos atminimui degu šiandien žvakelę... uždekite ir jus...
24 Eglė V... Man tai yra nesuvokiama. Visas pažeminimas. Labai užjaučiu tėvus.
25 TURI B... Jaunimas padėjo žvakutes kažkas iš karto jas nurinko. GĖDA SUPUVĖLIAMS BE MORALĖS IR SĄŽINĖS
26 B. G... tikiuosi niekas neliksi abejingi dėl šios kraupios nelaimės ir skriaudikams bus atlyginta. Tegul supuna kalejime uz toki poelgi, neatleidžama. Uzuojauta didele tėveliams
27 J.Karalye ... Ilsekis ramybeje!Beprotiskai skaudu,kad del aplinkiniu zmoniu(t.y. musu visu,kas galbut galejo ka nors pakeisti)abejingumo tokiai jaunai merginai nebeliko vietos siam pasaulyje.Uzuojauta artimiesiems.
28 Vaikas ... Ką padarė JAGELAVIČIENĖ ir VAIKO TEISĖS kad nebūtų tokių reiškinių? atsakymą visi žino
29 Jana ... Skaudu.Ziauru.Baisu.Aš už teisingumą .Turetum atsakyti ziurkes ka padare. Uzuojauta tevams
30 gediminas m... kokie ziaurus turejo buti zmones kad taip butu padare su mergina,tie kurie prisidejo prie jos izeidimu turetu buti nubausti!!!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!