Sutvarkykime pagaliau TORRENT.LT trackerį

95 PARAŠAI

Kategorija:

Jau daugumai TORRENT.LT vartotojų įgriso TORRENT.LT administratorių nenorėjimas (o gal nesugebėjimas) spręsti aktualios problemos - normalaus trackerio darbo. Daugumai žmonių "seedinant" arba "leechinant" neatsinaujina duomenys, žmonės skundžiasi "nusuktais" gigabaitais. Torrentų parsisiuntimo programos rodo vieną skaičių, TORRENT.LT puslapyje - kitą, savaime suprantama, mažesnį. Kartais tas santykis būna keliskart didesnis. Prašymams išspręsti šią problemą TORRENT.LT administratoriai kurti.

Mes iš TORRENT.LT administratorių siekiame pasiaiškinimo dėl šios problemos ir jos sprendimo būdų.

Kadangi gyvename demokratiškoje valstybėje, tai laikome būtinybe išspręsti šią aktualią mums, TORRENT.LT bendruomenės nariams, problemą.

Nebūk abejingas, pasirašyk!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Vilioshaz ... Linkomanija foreva =DD Šios peticijos autoriaus vietoje dabar jausčiau gėda =DDD
2 Sarunas *... Susiimkit adminai jau visai nesugebat pasistenkt >:(
3 piktas ... nu kiek galima nusukinet uploada?bereiksmis darbas tas seedinimas:(
4 Lukas A... istikruju tj cia didziausia nesamone cia jusu darbas prie ko cia seimas nesuprantu
5 A.Mikelionis ... kol administratorių tarpe bus mažvaikiai tol bus bardakas
6 T. R... Teisingai!!! Sutvrakyti torrent.lt viena kart normaliai...
7 paulius ... jau nervuoja tas t.lt vakar norejau siustis anime Tenjou Tenge dvi valandas pralaukiau net siust nepradejo krc vapse nesamone
8 A.Z. ... kvailesnes administracijos, nei t.lt nera niekur...
9 Bucisz ... butent del sitos problemos torrent.lt jau antra karta gavau ban!!
10 Tomas ... Laikau as ijunges ta uTorrent programa, programoje kyla issiustas gb kiekis, o torrent.lt puslapyje ne...
11 diwinewinds ... del gigabaitu nusukimo tai tik dabar pastebejau ... seedini 1GB, prisideda vos 30mb ... apsurdas ..
12 Mindaugas ... Būtų malonu, jeigu bent atsakytume į iškulusius klausimus ;)

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!