37 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Vytautas B... Pilnai pritariu. Tas IE6 kaip kad koks senas Moskvich tarp naujų mašinų. Pasenęs dalykas.
2 zivile j...
3 Deivis S... dizainą karpysim visi.
4 J. K... Galima iskart dar ir IE7 uzdrausti nuo IE8 isleidimo
5 vardenis p... ka dar sugalvosi?
6 A. M... Kada ijungs sildyma ???
7 Marius P... Manau reiketu uzdrausti Lietuvoje M$ iranga kaip neprofesionala ir kenkejiska
8 asdas ...
9 kestas ... kuo jums kliuna ie6 man ji daug patogesne nugu ie7
10 jjj ... +ie7 uzhdraust
11 Vilius G...
12 Tadas Ž... ir gyventi butu lengviau!
13 J.Petraitis ...
14 Eglė P...
15 Linas M...
16 M.Litvaitis ... Butina priimti!
17 Liudas S... Pritariu 100%
18 Vaidotas K...
19 Simonas Š... Tikra tiesa.
20 Karolis P... Taip pat reiktų uždrausti visų naršyklių senas versijas
21 Justinas B...
22 Ignas B... butinai tai padarykim!
23 Tomas A... pritariu
24 A.Bendoraitis ...
25 Jonas L... Tai iš tiesų būtų svarbiausias įstatymas daliai mūsų visuomenės! Už.
26 sirex ...
27 Mantas M...
28 Arnas B... O kas verčia ją naudoti? Man geriausia AVANT BROWSER.
29 Karolis M...
30 Melitonas M... sutinku nes negerai !!!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!