Už vasaros atostogas.

139 PARAŠAI

Kategorija:

Aš esu mokinė, ir nesenei sužinojau, kad mokslai pratesemi iki birželio 20 dienos. Aš esu pasipiktinusi tokiu sprendimu. Kaip mes turime eiti į mokyklą kai pradinukai ir penktokai džiaugiasi vasara, išsimiega, o mes turime anksti keltis ir eiti į mokyklą ir jiem pavydėti. Tai gal padarykit, kad reiktų eiti nuo rugsėjo 1 d. iki Rupjūčio 1 d . (Paskutinis sakinys buvo ironiškas).

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 G. B... Aš už! Jau ir dė papildomu atostogu pavydas ima!!!
2 Aurelija M... Tai gal dar panaikinkit ir rudens, ziemos, pavasario atostogas? Jums nerupi jaunimas visai, mes taip norime poilsio juk devynis menesius tenka kankintis
3 Viktorija ... Birzeli i mokykla NE NE NE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4 Giedrius L... uzkniso eiti vasara i mokykla! uz vasaros atostogas!!!!!!!!!!!!!!!
5 sudas m... pritariu, ir tai nera daug tu atostogu o dar tie patrumpinimai, tai pzdc
6 frikadelijus ... miela Agne, gal pries kurdama anti-mokyklines peticijas, pirma dar pakentek ir palankyk ilgiau lietuviu kalbos pamokas, nes tavo nenoras mokytis pakankamai aiskiai matosi tavo rastinguose sakiniuose;)
7 M. Z... Jums butu pasirinkimas isvis mokykla padarytumet karta i savaite... Nesuprantat kad cia jusu paciu labui? O ne mokytoju ar dar kieno nors...
8 kaunietukas ... ka jie blt sau cia galwoja!??????? tengu nx sau tas atostogas pasitrumpina!!!!!!
9 gabriele ... nesamone kdl mes tjurim eiti i mokykla jai yra vasara
10 Egle B... nu sakou nesveikos isvis ta valdzia ka jie sau galvoja
11 rasa g... as uz nes as jau sestoje klaseje ir man reiks vos ne visa birzeli eiti i mokykla kaij mazesni gales dar miegoti
12 Moksliukė ... Nu nesamonė rikra kad reikia eiti vasara .... Ziauru
13 Mokinys ... Teisingai.Vasaros atostogos turi prasidet birzelio 1d!!!
14 zdsd ... Nu o kitose salyse tu pasidomek kiek atostogos ir nusileisi ant zemes ir sedesi laiminga labai...
15 Arnoldas A... Nu tikrai , galetu padaryt nomalias vasaros atostogas, nes dbr galima sakyt tik 2 men.lieka.
16 kasparas s... nu as tikiuos kad nebreiks eit, bet kazkaip netikiu ka ce padies ka parasysiu
17 prajuokinai ... galejai ankstesnes peticijos nenukop;ijuot o savo parasyt... nevykele...
18 Karolina J... Taip pat esu mokinė ir noriu normaliu atostogų o ne arti ir dar birželį beveik visą
19 M. S... visiškai sutinku su tavo nuomone, tuo labaiau kai pradinukai mokosi daug lengvesnius dalykus nei visi kiti. Mes irgi norim pailsėt!!
20 A.R ... NESAMONE kodel mes turime eiti vasara kai visi kiti atostogauja

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!