Laikinos teises nuo 18metu

258 PARAŠAI

Kategorija:

Ketvirtadienį Seimas priėmė Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pakeitimą. Nuo šiol pradedantiesiems vairuotojams bus išduodamas tik laikinas, 2 metus galiojantis vairuotojo pažymėjimas. Šis pažymėjimas į nuolatinį vairuotojo pažymėjimą galės būti pakeistas tik asmeniui užbaigus papildomus mokymus pagal nustatytą tvarką.

Ar jus norite gauti laikinas teises? Balsuojam kad nepriimtų šito įstatymo

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Skaiste ... Sugalvojo matai is ko bapkiu pasidaryti daugiau...Nesvarbu ar laikinos ar ne...kaip visi vaziavo kaip norejo taip ir vaziuos..nieko tas istatymas nepakeis!!!NESUTINKU!!!!
2 Bevardis ... Ir vel nori uzdirbti is musu ( dziungliu istatimas)
3 Sigute ... Nesamone! Kur teisingumas?! Tik dar vienas budas pinigus is zmoniu traukti.
4 Jonas Jon... Laikinoms teisems NE! Bent jau kol as issilaikysiu...
5 Sandra Jan... Cia visiska nesamone... galetu seimas ka nors geriau priimti...
6 Erikas Jon... Nemanau,kad reikia sio istatymo. Kokia neteisybe laikanciuju atzvilgiu. Visi iki liepos 1 issilaike teises netures nieko mokytis,laikyt ir pns. Turbut ir papildomi pinigai bus imami uz mokymus?
7 Kristina ... visi turi tureti lygias teises jei vieni gavo tikras tai ir kiti turi tokias gauti o ne laikinas
8 M.Š ... kaip isgirdau toke nesamone su tom laikinom teisem tai net nepatikejau bet paskui pamaciau kad cia tiesa,nu bet as visai nesenei issilaikiau teises tai man jau ramu bet as tikrai pries laikinas teises
9 m.Simkunaite ... manau,kad sis istatymas pazeidzia teises.kuom as blogesne uz islaikiusius,tarkim,balandi? kad gimiau veliau?tuom as kalta? noriu jaustis lygi su kitais.
10 J.Dalgedaite ... tikra nelygybe. tada tegu perlaiko VISI ,net jau turintys teises ilga laika.