Nebūsime sekami

529 PARAŠAI

Kategorija:

Lietuvoje priimami sprendimai ir įstatymai, leidžiantys sekti piliečius, jų naršomas svetaines, telefono skambučius, slaptomis kameromis padaryti įrašai randa kelią į skaitomiausius dienraščius. Tai tik pirmas žingsnis.
Pasakykime NE visuotiniam sekimui dabar, kitaip vėliau laisvė dar labiau užtrokš.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Laimaa. ... Smagu Lietuvoj. Ir toliau vieni įstatymai prieštarauja kitiems. Argi šitai būtina?
2 STT S... Pashli nahuj su kamerom ir telefonu klausymuosi gandonai
3 Dainius ... Vladai, su visa pagarba, bet visgi... Gal jau gana?...
4 Justinas ... Mes juk demokratinėj visuomenėj gyvenam, tai kodėl kiekvienam žingsnį turim būt sekami??Kaip kokioj Sovietų Sąjungoj..
5 Romanas F... Sakau tiesiai ne, tai juk tai gaunasi Lietuvos Respublikos Konstitucijos istatymo pazeidimu, visi pilieciai turi savo asmenini gyvenima!
6 A. P... pazeistos privatumo teises.. kazkoks briedis dabar turi teise matyt mano privacius emailus ir pan. kas per nesamone?
7 Simonas P... manau teise sekti turetu buti suteikta tikktais specialiai tarnybai ir tik konkrecius asmenis , ir tai tik tada kai yra kazkas itartino su tuo asmeniu. su situo istatymu pazeidziama zmogaus privatumas
8 Mindaugas S... vapse mes jums marionetes??? seimas vapse naglas pasidare.Duxai krc..
9 Valerijus K... nesamones cia daro tie musu "seimunai" mest lauk tokius is valdzios
10 Vaida J... Man kaip tik geriau, kai internete seka ka dasrom, nes tokiu nuotrauku prikisa is telefono ir po to sukuria serverius, kad kiti pasityciotu, va pamatysiu save interbete ir lengva bus rasti ta idijota!
11 Andrius U... Jei seimas nezino ka daro tai sakyciau , kam is vis jo reikia? ....
12 A.macaitis ... Nesvaistikit biudzeto lesu,rituase ir nereiks pergivent del gresmiu raugumui
13 Gytis B... laisves salygos nera kontrole ir negali buti kontrole
14 A. L... NE!!! iki kur musu tevyne nusivaziavo, nebesinori cia likti...
15 Šarūnas S... Seimas daro viską ka jam įsako ES arba JAV, kad ir koks kvailas ir neteisingas tas įsakymas bebutu. Tai labai graudu ir apgailėtina, beto tai žemina Lietuvos, kaip nepriklausomos valstybes, autoritetą
16 Nikolas M... galimas daiktas ,jog prades sekti ,gaudyti butu-nebutu dalyku vertinimu..!
17 T.jonaitis ... seip grazizi skamba tas: uzdrausk sekti mus, bet jau keliolika metu mes esame sekami, bet nelegaliai.
18 Evaldas M... Jei norima visus salies gyventojus sektik. Tada noreciau, kad internete ir spaudoje butu pateikta si istatyma priemusiu politiku narsomas svetaines ir idomiausia telefoninius skambucius
19 gintare ... as uz laisve nenoriu buti sekama noriu privatumo!!!!
20 Ingrida M... Kur dingo mūsų privatumas? O, dieve. Dabar jaučiuosi per daug sekama... Jūs laužote mūsų privatumą!
21 Viktorija L... Visiska nesamone. Jus pazeidziate zmogaus privatuma.
22 violeta d... nesivaizduoju iki ko galima prieiti kuriant istatymus..
23 Dontas S... As noriu gyventi laisvai ir nenoriu kad mane ar koki kita zmogu sektu musu prakeikta kvaila Lietuvos valdzia
24 laimis b... manau kad reikia tureti priwatuma nes jisai tik ir teliko
25 Vaida J... As tik uz laisve, daugiau nieko! Negi mes tokie bejegiai ka nors pakeisti? Geda!Geda! Isvis tokia valdzia keisti tik reikia! Vien durniu volioja toij posedziu saleje!:(Nafik, neisiu balsuoti kitais me
26 J.Masiulis ... Ką dar sugalvosim? Kiekvieno subezdėjimo dujų kiekį sekt? ALIO. Žmogus nori būti laisvas. Sugalvokite kaip kitaip būtų galima sekti žmones.
27 Tomas P... visuotinis sekimas pradeda skambeti panasiai kaip pries kelerius metus iseja fantastiniai filmai.. apie kelis zmones kurie valdo viska..
28 I.G. ... sakes net telefonu bus negalima ramiai sneket viska girdes baisu.nusivaziuoja Lietuvele oj kaip nusivaziuoja.
29 K.Gerbutavičius ... isprotejo seimo debilai negana to kad uzdraude tiesiogines translecijas dar ir seka mus o paciu tai nei kas seka nei ka
30 P. N... Taip, regis palaidosim Demokratiją ir grįšim prie Autoritarinio rėžimo ...... :(

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!