Nebūsime sekami

529 PARAŠAI

Kategorija:

Lietuvoje priimami sprendimai ir įstatymai, leidžiantys sekti piliečius, jų naršomas svetaines, telefono skambučius, slaptomis kameromis padaryti įrašai randa kelią į skaitomiausius dienraščius. Tai tik pirmas žingsnis.
Pasakykime NE visuotiniam sekimui dabar, kitaip vėliau laisvė dar labiau užtrokš.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Laimaa. ... Smagu Lietuvoj. Ir toliau vieni įstatymai prieštarauja kitiems. Argi šitai būtina?
2 STT SUK... Pashli nahuj su kamerom ir telefonu klausymuosi gandonai
3 Dainius ... Vladai, su visa pagarba, bet visgi... Gal jau gana?...
4 Justinas ... Mes juk demokratinėj visuomenėj gyvenam, tai kodėl kiekvienam žingsnį turim būt sekami??Kaip kokioj Sovietų Sąjungoj..
5 Romanas Fis... Sakau tiesiai ne, tai juk tai gaunasi Lietuvos Respublikos Konstitucijos istatymo pazeidimu, visi pilieciai turi savo asmenini gyvenima!
6 A. Pet... pazeistos privatumo teises.. kazkoks briedis dabar turi teise matyt mano privacius emailus ir pan. kas per nesamone?
7 Simonas Pli... manau teise sekti turetu buti suteikta tikktais specialiai tarnybai ir tik konkrecius asmenis , ir tai tik tada kai yra kazkas itartino su tuo asmeniu. su situo istatymu pazeidziama zmogaus privatumas
8 Mindaugas Sak... vapse mes jums marionetes??? seimas vapse naglas pasidare.Duxai krc..
9 Valerijus Kor... nesamones cia daro tie musu "seimunai" mest lauk tokius is valdzios
10 Vaida J.... Man kaip tik geriau, kai internete seka ka dasrom, nes tokiu nuotrauku prikisa is telefono ir po to sukuria serverius, kad kiti pasityciotu, va pamatysiu save interbete ir lengva bus rasti ta idijota!