NE- namų darbams

217 PARAŠAI

Kategorija:

Pastebėjau kad šiais laikais vaikai iš mokyklos ateina pavarge. Grįžus namo iškart bėga į būrelius, treniruotes. O grįže turi ruošti krūva užduotu namų darbų. Ruošia kartais net iki vidurnakčio, o kita dieną reikia anksti keltis į mokyklą. Manau tie namų darbai yra vien vaiko kankinimas, ypač vyresniuose klasėse. Manau reikia mokytojams stengtis per 45min. pamokos išaiškinti uždavinius arba naujas temas vaikams aiškiai, stengtis daugiau rašyti, spręsti uždavinius, užsiimti veikla. O po mokyklos manau nereikia užduoti nieko, nebent kita dėstomo dalyko pamoka būtų tik kitą savaitę.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Vaida
2020-04-25 / 22:47
Vaikai liks akli visą dieną sėdėdami prie pamokų kompe
2 Arminas
2020-04-24 / 22:04
labai daug tikrai užduoda, mokykloje reikia daryti ir dar namuose pavargusiam reikia daryti namų darbus
3 Oriana
2020-04-24 / 15:11
Vaikai ir taip puse dienos daugiau praleidžia mokykloj.dar gryže turi ruošt. Jei kas nori aukstesnio pažymio tegu ruošia namie.per didelis krūvis vaikams
4 Neskelbiama
2019-10-08 / 16:17
Namų darbams ne, nes tėvams nemažai atima laiko, kai reikia po darbų vaikams padėti ruošti pamokas.
5 Neskelbiama (Žagarė)
2019-04-17 / 15:43
Aš manau namų darbai yra nereikalingi. Na taip, mokytojai, visi sako tai padeda geriau įsiminti, aš taip pat manau... Bet kaip visi mokytojai užduoda namų darbų tiek nesveikai daug tai įmanoma išprotėti. Pvz. Aš dabar negaliu eiti į būrelį(spėkite kodėl?) NES DARAU NAMU DARBUS. Aš manau, kad būreliai yra svarbūs gyvenime, bet kai tiek daug darbų reikia daryti, tai sunku!!!
6 Neskelbiama (Žagarė)
2019-04-17 / 15:42
Aš manau namų darbai yra nereikalingi. Na taip, mokytojai, visi sako tai padeda geriau įsiminti, aš taip pat manau... Bet kaip visi mokytojai užduoda namų darbų tiek nesveikai daug tai įmanoma išprotėti. Pvz. Aš dabar negaliu eiti į būrelį(spėkite kodėl?) NES DARAU NAMU DARBUS. Aš manau, kad būreliai yra svarbūs gyvenime, bet kai tiek daug darbų reikia daryti, tai sunku!!!
7 Neskelbiama
2018-11-06 / 17:08
Namu darbai yra nereikalingi ir nebutini ,nes ir taip tie vaikai kurie nores daugiau ismokti patys mokysis namie be niekeno liepimo
8 Marius
Skelbkite šią peticiją facebook'e, kad pamatytų kuo daugiau žmonių!
9 Živilė
Taip kitose salyse jie ten viska padaro ir ismoksta, mokykloje
10 L.Lastauskaite
Tai, kad yra tokių mokytojų, kurie visiškai nesuvaldo klasės ir pamokų neišaiškina, todėl tik NAMIE ,kartais dar ir su korepetitorių pagalba, tegalime išmokti.
11 Dainius
Kaip man 11 klasėje iš karto po traumos sunku pasivyti bendraklasius...
12 T.Krišinas
Pritariu lankau muzikine ir per savaite 8 pamokos labai daug maziau laiko
13 J.Bureviciute
sakau ne namu darbams nes jie nieko gero neduoda o tik nuvargina
14 Eglė
Kokiam lx reik buti,kad del tokio dalyko paticijas kurti?jei tavo vaikas nespeja,tai tegul neina i savo tuos burelius.jei neuzduos namu darbu, tai jie darys tokias pat rasybos kl.kaip ir tu.1sak9zd
15 inesa
esu kaip ir kiekvienas vaikas, nenorintis namu darbu, bet jauciu cia irgi vaikas parase x'D
16 L.
Taip taip as irgy tajp galvoju vat butent mhm jo jo nu taip nu nu nu wat..
17 Einaras
Nors Man ir taip neužduoda ;DD Bet pritariu kad nereiktu kitiems irgi ruošti :D
18 Karolis
istikruju as nespeju daryti namu darbu nes tiesiog galima sakyt visa kiaura diena mokausi .. neimanoma atsipalaiduot ar pailset ..
19 Rokas
Ne ,nes po treniruočiu labai pavarksti ir nebesinori daryti kenkia atminčiai
20 Simonas
Ponia, nusisnekat. Palaukit kol vaikas bus dvyliktokas ir laikys egzaminus, idomu ka tada kalbesit..
21 A.Statkevičiūtė
Man visą laiką ND užduoda beprotiškai daug, reikia išmokt 4 pasakojimus ir begalę uždavinių raštu.
22 Dmitrij
Mano manymu butu geriau, kad tai butu neprivaloma mokiniams. Kas nori pasipraso mokytoju uzdavyniu namie pasispresti. O kas nenori daugiau suzinoti, tai per prievarta taipogi nepriversi ko nors ismokt
23 Aistė
Taip, tarkim, Naujojo Zelandijoj nėra namų darbų. MOkykla visai nevargina, jei ne namų darbai, būtų galima mokykla džiaugtis ;)
24 Krsitina
Pritariu. Auganciam organizmui reikia daug laiko praleisti gryname ore, o kada, jeigu vien namu darbu ruosimas uztrunka iki keliu valandu. o dar ivairus kontroliniai ir pasiruosimas jiems...
25 Deividas
Jau negana kad mes turim puse dienos/gyvenimo wargti bet dar ir po pamoku?
26 Kotryna
Na, šito manau reikėtų..na,liktų laisvo laiko..:) namuose tiesiog mokintumėmės..
27 Valentas
Manyciau kad tokio dalyko reikia . Man 7 dienas per savaites vis vyksta treniruotes. Taigi man sunku speti paruosti pamokas. Jai dar bunu laibai pavarges , nes treniruotes laibai varginancios .
28 ne
ne nd. :D cia tai gerai pasake sitos peticijos autore :D
29 ;]]
namu darbu tai reikia bet kad mokytojai tokie debilai ir galvoja kad vien ju dalyka mokomes ir tiek apkrauna..
30 Vaidas
Pritariu, kad sumazintu namu darbu kieki. Kai mokiausi, visiskai neturejau laiko nei bureliam, nei laisvam laikui. Baiges mokslus turejau papildomai mokytis ir studijuoti, kad ismokciau tai ka norejau

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (615)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Uždrausti traukinių eismą Klaipėdos Rimkų pervažoje piko metu (328)

Karolis. Adresuota: Susisiekimo ministerija, Klaipėdos meras

Prasidėjus naujiems mokslo metams (tačiau ir atostogų metu) Klaipėdos Rimkų traukinių pervaža eismo piko metu (darbo dienomis ryte nuo 7 iki 9 val. ir vakare nuo 16 iki 18 val.) užsikemša dėl pastoviai reisuojančių traukinių. Mašinų kamštis nusidriekia virš dviejų kilometrų ir taip gaišinamas brangus žmonių laikas. Šios peticijos tikslas sustabdyti traukinių eismą ties Rimkų pervaža eismo piko metu (darbo dienomis nuo 7:00 iki 9:00 bei nuo 16:00 iki 18:00) val.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (125)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.