Prieš 52lt mokiniams panaikinimą

209 PARAŠAI

Kategorija:

Kreipiuosi į visus mokinius. Turbūt, dar ne visi žinote, bet žadama nuo naujų metų panaikinti 52 litus kuriuos mums skirdavo už mokslą. Raginu visus visus pasirašyti šią peticiją, tegu valdžia atsisžvelgia i mus. Jie netik nori atimti iš mūsų tuos menkus 52litus, bet ir pasikelti sau algas. Tikras gobšumas. manau visi su tuo sutinkate, bučiau labai dekinga jeigu pasirašę paliktumėte visi komentarus šia nuomone. Tikiuosi valdžia atsižvelgs ir į mus!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 BARBARA
JAU NUEME.TIK AR JIE PATYS LAIMINGI KAI IS UBAGO IR LAZDA ATIMA?
2 E.Dembinskiene
kaip man islaikyti vaika su bedarbio pasalpa, plius moketi visus reikiamus mokescius, matu tik viena ejima, atsisakyti valgyt.., bet kaip vaikui ta paaiskint???
3 Inga
ot valdzia turim net i pacius silpniausius kesinasi, labai grazu.....
4 edvinas
tie pydarai is visu nusukineja litus tai bent ne taip akivaizdziai darytu ir turetu gedos todel pasirasau peticija
5 Petro
neranda ka nujimt seimunai. geriau tegul susimazina atlyginimus ir nusiima visus priedus
6 T.
Pritariu, juk dabar krizė, o jūs norite pasididinti algas, o iš mūsų atmiti. Pagailėkit mūsų!
7 A.
Jei jūs panaikinsit tuos 52lt, tai kai mes būsime valdžioje panaikinsim jum pencijas!
8 S.Joksaite
nesamonė, juk yra šeimų kuriems tie 52lt daug ka reiksia 130). Aušrinė Kučinskaitė.
9 L.S
nesamonė, juk yra šeimų kuriems tie 52lt daug ka reiksia
10 L.
tikuosi atsizveks valdzia i mus ir is musu neatims tu menku 52lt
11 Ruta.
,,Zeme po kojom griuna,visi islaidauja,o netaupo" tokie zodziai buvo is seimo.Juokinga.Patis sau daros tryliktus atliginimus uz siuos duodamus pinigus vaikams?Juokinga.
12 Sigitas
Kur jūsų protas? Jei prisėdote, laikas atsistoti..
13 J.M
loxai tas seimas...viska tik sau sau ir dar karta sau.su sakem tokius tik pasmeikt
14 Aurelija
Pinigu ir taip nera, gal negrobkit ir tu paskutiniu... kurie dar liko
15 anonimas
Ajsku po 15 000 tūkstančių gauna o 52lt gajla sau susimazintu geriau seimoms ar seniems padetu o ne tik apsiede sedetu
16 vitas
valdžia, kuri skriaudžia vaikus neturėtų ilgai išsilaikyti
17 Egle
isvis jau degradavo valdzia....is vaiku atimineja...neturiu zodziu...
18 Renata
Nu che jau rimtai bishki nesazhininga!!! ((: Jau mane nervin kazkokie durni,aniem gaila palikt ASILAI!!! :O Tipo aniem truksta pinigu!!! anie su galva negalvoja o su Sikna!!!!! T
19 K.Balsys
Butelius valstybe rinkit, turesit tu pinigu kaip sieno (mooning)
20 Mindaugas
greit padarysi taip kad ir mes patys dar damokesim uz tai kad mokomes :D
21 Sarunas
Valinckas liaudies klaunas pazadejo pasimazint alga iki pencijos dydzio tegul tai ir daro o ne maza s.... asilai susede vaidina dievus.. tegul pabuna musu kailyje
22 k.m.
as tik uz tai kad 52lt nebutu panaikinti, kam valdziai dar pinigu jei ir taip jau daug turi
23 V.Jansonaite
Pra6om nepanaikinti mums skiriamu 52lt, jus kanceliarinem priemonem gaunat tustančiais, o iš mūsų moksleiviu norit atimt menkus 52lt... Gėdos turekit... yra tokiu kuriems tie 52lt labai daug!
24 Giedrius
viskas turi ribas, sitas istatymas visiska nesamone butu, pradekit mastyti brangus tautos atstovai
25 L.Brasaitė
Nu aišku, kad tik jiem geriau.. Krizė prasidėjo, mum tik veržkitės diržus, taupykit, o ka patys? Atlyginimų, pašalpų nebesumoka, vaikų pinigus atima, o sau algas pasikėlė, kurios ir taip nėra mažos...
26 Tomas
tai gal seimunams panaikinkim atlyginimus,ziuresim ar patiks
27 T.Latoškevičius
valdzia negali atimt tu 52 litu,tai per daug savanaudiska
28 Vida
Kai atsisėda į valdžios kėdę užmiršta, kad didesnė Lietuvos gyventojų dalis gyvena ant skurdo ribos. Gėda (bet jiems dabar dzin, juk jie psiekė ko nori)
29 Marija
tuos 52 Lt reiketu moketi tik tiems mokiniams, kuriems ju tikrai reikia. Reiketu patikrinti gyvenimo salygas, o tik po to moketi. Butu galima moketi ir daugiau, juk daugelis gyvena pasiturinciai
30 P.
Visiškai pritariu. Ir taip viskas branksta ,tėvai nebeišgali duot pinigų nes reikia už butą susimokėti + visokios paskolos. Nereikia naikinti 52 Litų.

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (761)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (439)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!

Atliekų tvarkymo įmonei Kairių miestelyje NE (126)

R.Pumputienė. Adresuota: Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, Aplinkos ministerija, Šiaulių rajono savivaldybė, Kairių seniūnija

Nepritariame UAB "Virginijus ir Ko" pateiktai nepavojingų atliekų tvarkymo įmonės PVSV ataskaitai, kuri parengta formaliai ir neatsakingai, pritraukiant prie leistinų higienos normų. Nepritariame nustatomos sanitarinės apsaugos zonos (SAZ) riboms, kuri sutampa su įmonės teritorijos ribomis, juntamas stiprus fizinis ir psichologinis poveikis. 100 m SAZ zonoje yra 29 gyvenamosios paskirties sklypai, iš jų 16-oje stovi gyvenamieji namai. 300 m SAZ zonoje yra 71 gyvenamosios paskirtie sklypai, iš jų 53-juose stovi gyvenamieji namai. poveikis juntamas ir toliau už nurodytų zonų ribų SAZ - gyvenamoji statyba negalima. Įmonė negirdi, MŪSŲ, žmonių nerimo ir gudrumu plečia veiklą, stato plastiko deginimo monstrą, kuris į aplinką išmes toksines medžiagas, kvapą, kels triukšmą visą parą, o "išvalytą vandenį" išleis į gamtinę aplinką. Reikalaujame stabdyti aplinką teršiančią veiklą arba įmonę iškelti toliau nuo apgyvendintos teritorijos.

Dėl Juodkrantės oficialaus nudistų paplūdimio įteisinimo (72)

Lietuvos. Adresuota: Neringos miesto savivaldybei

Neringos miesto savivaldybės prašome įteisinti Juodkrantės nudistų paplūdimį, nes: 1. Atižvelgiant į Juodkrantės pajūrio rekreacinės zonos detalųjį planą (patvirtintą Neringos savivaldybės tarybos 2013 m. Vasario 21 d. sprendimu Nr. T1-48 „Dėl Juodkrantės pajūrio rekreacinės zonos detaliojo plano patvirtinimo“) nudistų paplūdimys nurodomas konkrečioje vietoje (pietinėje Juodkrantės paplūdimio dalyje), 200 m. Ilgio. Atkreipiame dėmesį, kad iš viso Juodkrantė turi net 2470 m. ilgio paplūdimio zoną; 2. Vasarą Juodkrantėje nudistai poilsiauja Naglių gamtos rezervato teritorijoje, tai tęsiasi jau ne vieną dešimtmetį. Poilsiautojai įsikuria už apsauginio kopagūbrio esančiame paplūdimyje, taip šiurkščiai pažeidinėja rezervato režimą (https://www.ve.lt/naujienos/lietuva/vakaru-lietuva/rezervata-neringoje-uzpludo-nuogaliai-1641035/). Įteisinus Juodkrantės nudistų paplūdimį, nudistai nebesilankytų Naglių gamtos rezervato teritorijoje ir taip būtų apsaugotas rezervatas nuo poilsiautojų; 3. Norint išvengti nesusipratimų dėl saugomų teritorijų pažeidinėjimų, būtina įrengti oficialų Juodkrantės nudistų papludimį, nes žmonėms to reikia ir ne kartą buvo jau išreišktas poreikis; 4. Juodkrantės, kai kurie gyventojai ir turistai, nesant įteisinto nudistų paplūdimio ir neinantys į rezervato teritoriją, važiuoja į Nidos nudistų paplūdimį, pirmyn ir atgal, nuvažiuodami 64 km ir taip transportu teršdami Kuršių Neriją; 5. 2020 m. Neringos lankytojų apklausos rezultatais patraukliausi paplūdimiai yra Nidos nudistų paplūdimys ir Juodkrantės nudistų paplūdimys. Saugiausi paplūdimiai yra Juodkrantės nudistų paplūdimys ir Juodkrantės centrinis paplūdimys. Juodkrantės nudistų paplūdimys tapo patraukliausias ir saugiausias Neringos paplūdimys, tačiau jis nėra įteisintas; 6. Lietuvoje nudistų vis daugėja, tai įrodo ir Vilniuje 2020 m. birželio 1 d. oficialiai atidarytas Valakampių nudistų paplūdimys, kuriame vasarą ilsėjosi daugybė žmonių.