Prieš 52lt mokiniams panaikinimą

209 PARAŠAI

Kategorija:

Kreipiuosi į visus mokinius. Turbūt, dar ne visi žinote, bet žadama nuo naujų metų panaikinti 52 litus kuriuos mums skirdavo už mokslą. Raginu visus visus pasirašyti šią peticiją, tegu valdžia atsisžvelgia i mus. Jie netik nori atimti iš mūsų tuos menkus 52litus, bet ir pasikelti sau algas. Tikras gobšumas. manau visi su tuo sutinkate, bučiau labai dekinga jeigu pasirašę paliktumėte visi komentarus šia nuomone. Tikiuosi valdžia atsižvelgs ir į mus!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 BARBARA
JAU NUEME.TIK AR JIE PATYS LAIMINGI KAI IS UBAGO IR LAZDA ATIMA?
2 E.Dembinskiene
kaip man islaikyti vaika su bedarbio pasalpa, plius moketi visus reikiamus mokescius, matu tik viena ejima, atsisakyti valgyt.., bet kaip vaikui ta paaiskint???
3 Inga
ot valdzia turim net i pacius silpniausius kesinasi, labai grazu.....
4 edvinas
tie pydarai is visu nusukineja litus tai bent ne taip akivaizdziai darytu ir turetu gedos todel pasirasau peticija
5 Petro
neranda ka nujimt seimunai. geriau tegul susimazina atlyginimus ir nusiima visus priedus
6 T.
Pritariu, juk dabar krizė, o jūs norite pasididinti algas, o iš mūsų atmiti. Pagailėkit mūsų!
7 A.
Jei jūs panaikinsit tuos 52lt, tai kai mes būsime valdžioje panaikinsim jum pencijas!
8 S.Joksaite
nesamonė, juk yra šeimų kuriems tie 52lt daug ka reiksia 130). Aušrinė Kučinskaitė.
9 L.S
nesamonė, juk yra šeimų kuriems tie 52lt daug ka reiksia
10 L.
tikuosi atsizveks valdzia i mus ir is musu neatims tu menku 52lt
11 Ruta.
,,Zeme po kojom griuna,visi islaidauja,o netaupo" tokie zodziai buvo is seimo.Juokinga.Patis sau daros tryliktus atliginimus uz siuos duodamus pinigus vaikams?Juokinga.
12 Sigitas
Kur jūsų protas? Jei prisėdote, laikas atsistoti..
13 J.M
loxai tas seimas...viska tik sau sau ir dar karta sau.su sakem tokius tik pasmeikt
14 Aurelija
Pinigu ir taip nera, gal negrobkit ir tu paskutiniu... kurie dar liko
15 anonimas
Ajsku po 15 000 tūkstančių gauna o 52lt gajla sau susimazintu geriau seimoms ar seniems padetu o ne tik apsiede sedetu
16 vitas
valdžia, kuri skriaudžia vaikus neturėtų ilgai išsilaikyti
17 Egle
isvis jau degradavo valdzia....is vaiku atimineja...neturiu zodziu...
18 Renata
Nu che jau rimtai bishki nesazhininga!!! ((: Jau mane nervin kazkokie durni,aniem gaila palikt ASILAI!!! :O Tipo aniem truksta pinigu!!! anie su galva negalvoja o su Sikna!!!!! T
19 K.Balsys
Butelius valstybe rinkit, turesit tu pinigu kaip sieno (mooning)
20 Mindaugas
greit padarysi taip kad ir mes patys dar damokesim uz tai kad mokomes :D
21 Sarunas
Valinckas liaudies klaunas pazadejo pasimazint alga iki pencijos dydzio tegul tai ir daro o ne maza s.... asilai susede vaidina dievus.. tegul pabuna musu kailyje
22 k.m.
as tik uz tai kad 52lt nebutu panaikinti, kam valdziai dar pinigu jei ir taip jau daug turi
23 V.Jansonaite
Pra6om nepanaikinti mums skiriamu 52lt, jus kanceliarinem priemonem gaunat tustančiais, o iš mūsų moksleiviu norit atimt menkus 52lt... Gėdos turekit... yra tokiu kuriems tie 52lt labai daug!
24 Giedrius
viskas turi ribas, sitas istatymas visiska nesamone butu, pradekit mastyti brangus tautos atstovai
25 L.Brasaitė
Nu aišku, kad tik jiem geriau.. Krizė prasidėjo, mum tik veržkitės diržus, taupykit, o ka patys? Atlyginimų, pašalpų nebesumoka, vaikų pinigus atima, o sau algas pasikėlė, kurios ir taip nėra mažos...
26 Tomas
tai gal seimunams panaikinkim atlyginimus,ziuresim ar patiks
27 T.Latoškevičius
valdzia negali atimt tu 52 litu,tai per daug savanaudiska
28 Vida
Kai atsisėda į valdžios kėdę užmiršta, kad didesnė Lietuvos gyventojų dalis gyvena ant skurdo ribos. Gėda (bet jiems dabar dzin, juk jie psiekė ko nori)
29 Marija
tuos 52 Lt reiketu moketi tik tiems mokiniams, kuriems ju tikrai reikia. Reiketu patikrinti gyvenimo salygas, o tik po to moketi. Butu galima moketi ir daugiau, juk daugelis gyvena pasiturinciai
30 P.
Visiškai pritariu. Ir taip viskas branksta ,tėvai nebeišgali duot pinigų nes reikia už butą susimokėti + visokios paskolos. Nereikia naikinti 52 Litų.

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (615)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Uždrausti traukinių eismą Klaipėdos Rimkų pervažoje piko metu (328)

Karolis. Adresuota: Susisiekimo ministerija, Klaipėdos meras

Prasidėjus naujiems mokslo metams (tačiau ir atostogų metu) Klaipėdos Rimkų traukinių pervaža eismo piko metu (darbo dienomis ryte nuo 7 iki 9 val. ir vakare nuo 16 iki 18 val.) užsikemša dėl pastoviai reisuojančių traukinių. Mašinų kamštis nusidriekia virš dviejų kilometrų ir taip gaišinamas brangus žmonių laikas. Šios peticijos tikslas sustabdyti traukinių eismą ties Rimkų pervaža eismo piko metu (darbo dienomis nuo 7:00 iki 9:00 bei nuo 16:00 iki 18:00) val.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (125)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.