Norime knygos Eclipse(Užtemimas) LT kalba!

224 PARAŠAI

Adresuota: Alma Litera
Kategorija:

Twilight(Saulėlydžio) sagos fanai labai prašo "Alma Literos", kad išverstų arba greičiau verstų trečiajį šios sagos kūrinį Eclipse(Užtemimas), norėtumėme šia knygą gauti bent jau pavasarį. Labai prašome jūsų ją išversti, jei knygą jau verčiate prašome parašyti į email [email protected], kad kiti fanai neberašytų peticijų.Fanai knygos norėtu pavasarį, bet galėtumėme palaukti ir vasaros. Iš karto ačiū.


Labai prašome, Phase of Twilight komanda.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Nekencianti.Twilight ... Sudes jus isleis ta jusu protu uztemima liepos menesi
2 A.C. ... Greiciau!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3 Domantas P... Labai tikiuosi kad greit isleis uztemima negaliu sulaukti
4 Gintarė M... Pritariu ,noriu greičiau ,kad išleistų knygą UŽTEMIMAS.
5 Laura K... Greičiau išleiskit knygą. Tuoj nebeliks ką skaitytyt!
6 Ieva M... Butu saunu jeiisverstu greiciau nei vasara iki vasaros dar labai toli.
7 Nefe ... Greiciauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
8 Monika B... Iš tiesų laukiame nesulaukiame kada pasirodys trečioji knyga.Taip pat BŪTINAI lauksime ketvirtos ir penktos ir visų kitų!!
9 Goda G... Tikrai galetu isversti, kai kiti megaujasi jau net gi penktomis knygomis, mes Lietuvoje dar tik trecios laukiam..Faster , faster !! ;//
10 Kristina Z... Kantrybe vertybe, bet ar nebutu imanoma greiciau isverst?...
11 A. Ž... labai noriu! Dieve! butu nerealu!! ir kuo greiciau! o jei dar ir ketvirta dalis butu.. pirkciau, viska pirkciau ;DD turiu saulelydi ir jaunati. jei isleistumete buciau laimingausias zmogus!
12 Laukianti;] ... labai prasome isleisti knyga eclipse bent jau pavasari. butume labai dekingi
13 A.Cincius* ... Dach.. Kokie nerealus tie twilight, new moon, ir kt. dalys. Mylim mes Edvarda ir Bella! Laukiam filmo! Norim knygos.
14 M. R... pasirašykit visi, net jei jums ir nerūpi, padarykit tai dėl mūsų
15 Rūta K... knyga yra būtina tiek mūsų dvasinei tiek jūsų materialinei gerovei!!
16 Goda ... taip, tikrai galetu paskubeti..Is kart isgraibstytu :]
17 Eglė B... Buciau nerealiai laiminga, jei isleitumet Eclipse, nes buten dabar skaitau Jaunati!
18 Twilighto g... laukiu nesulaukiu eclipse lietuviu kalba ;[ labai prasau, isverskite ja bent pavasariui.
19 Jovita ;... ir man parašykite arba paskelbkite kur nors kad ši knyga jau atsirado knygynuose ;]
20 Vesta G... Labai laukiu Eclipse...prašau greičiau ją išleist..Ačiū
21 ive ... tai kas, kad angliskai JAU skaitot? kiti ir taip lietuvisko vertimo neskaito. aisku, kai lietuviskai skaitai galvot per daug nereikia. o tai, kad cia pasirasys 100 ar 200 zmoniu,tikrai nepagreitins :)
22 R.G. ... Tikrai nesuprantu peticijos tikslo... ar jums kas nors sake kad jos neisvers? arba kad ji nebus pradavinejama? ;D nu gi nuo to kiek ce pasirasys zmoniu jos isvertimas nepagreitės ;D.
23 akvile b... greiciau verskit as tiesiog sau vietos nerandu kol negaliu skaityti jos o angliskai skaityti kaskaip netaip
24 J. K... vasara bus isleista Eclipse knyga. ja jau vercia alma littera
25 J.Budrinaitė ... Labai labai mėgstu skaityti todėl laaaabai prašau išverskite "Eclipse"
26 Julija A... nestabdykite tokio S. Meyer knygų išpopiuliarėjimo
27 Saulė B... pasirasau, nes labai laukiu sios dalies lietuviu kalba
28 M.Gerdovaitytė ... truputį prajuokino šita peticija, nes manau, ji visiškai betikslė. bet pasirašysiu, kaip Twilight sagos fanė
29 Dovilė P... Nors pati šitą seriją skatysiu tik originalo kalba, bet pasirašau, kad ir nemokantys anglų kalbos galėtų paskaityti Twilight sagą.
30 Liuba K... Labai prašau išversti šią knygą, tikrai išgrabstys per porą savaičių! Nedažnai Lietuvoje šitaip išpopuliarėja knygos.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!