# Vardas Komentaras
1 P.Zukaitis
pries apmokestinima
2 Gedeminas
VW Club - Marijampolė
3 E.
Su tokiu valdzios mastymu ilgai neliks Lietuvos..
4 dominyka
sugalvokit nauja sistema. logikos stoka aptikta lietuvos zemej
5 Kipras
Mazinkit mokescius
6 assssss
aaaaaaaaaa
7 A.
Seimas žlugdo Lietuva..
8 Mindaugas
zlugdydami versla,zlugdom valstybe!
9 A.Rupeikiene
!
10 L.Ruzgytė
toks mokestis visai niekam nanudingas. tegu susimazina savo algas ir priemokas.
11 Donatas
As ir uz mnokesciu mazinima!
12 Tatjana
dirbam, kad atiduot valstybei ir nieko neturet
13 Laima
Tegul valstybė pabando užsidirbti pinigus, o ne surinkti lėšas iš visų mūsų uždirbtų pinigų. Ir kam jų ten seime reikia tiek daug.? Tegul susimažina aparatą ir nebus skylių. Tegul pradeda dirbt.
14 Albinas
Tai dar visi paminėti mokesčiai
15 Liberaliam
O jei valstybe nesurinks biudzeto, kursi kita peticija sel savo socialiniu garantiju? Reikalauti visi mokam ir visi norim tik GAUTI.
16 Atsitokėkit
Nuo kada jaunieji liberalai prieš mokestinių lengvatų naikinimą? Nesusipratėliai jūs..
17 E.Kunickiene
Pries didelius mokescius!
18 E.Mancevičiene
užsmaugti nori ne kitaip
19 R.Čekavičius
Visada uz ir biudzetas bus pilnesnis . Tegu mazina biudzeto islaidas ir nereiks kelti mokesciu.
20 Vaidotas
Kaip jie gali Lietuvoje ivesti keliu mokesti visoms masinoms jai i kura(benzinas, dyzelinas) jau yra iskaiciuotas keliu mokestis.
21 V.Čerlinskaitė
nenorim taip gyventi!!
22 s.a
pries mokesciu didinima!
23 L.Navatkis
Duokit laisvę nuo mokesčių
24 Darius
prieš mokeščių didinimą
25 V.Bilinskas
su sakem i seima
26 Inga
Marijampolė
27 Marine
pasirašau
28 arnas
vagys brudai gal iveskite uz batus mokesti????
29 Erika
arba algas 800 litu pasidarykit...
30 Milda
Sveiki, istiesu mkesciai baigia gerkle uzspaust, esu baigusi mokslus, o darbo neina gaut ir kazin ar dar po puses metu gausiu....esu nepatenkinta tai kas dabar darosi, ir kalta tik vadzia

PRIEŠ NAUJO POLIGONO STEIGIMĄ VAKARŲ LIETUVOJE (581)

Jurgita. Adresuota: Krašto apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai, LR seimas,

Brangūs Lietuvos žmonės, kraštiečiai, VIENYKIMĖS ! Greit visa Lietuva taps vienu dideliu poligonu ! LR Krašto apsaugos ministerija Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrajame plane (Lietuva 2030m.) numatė galimybes steigti naują poligoną Vakarų Lietuvoje : Akmenės r., Telšių r., Mažeikių r. ir Šiaulių r. teritorijose. Pasak viceministro E. Misiūno „Geopolitinė situacija mūsų regione išlieka nepakitusi, yra stiprinama mūsų kariuomenė, į pratybas atvyksta NATO sąjungininkai, todėl tinkamam karių rengimui reikalingos papildomos teritorijos treniruotėms“. Mūsų manymu, jau pakanka esamų poligonų Lietuvoje ! Planuose numatomos kelios galimos teritorijos poligono steigimui. Valstybės poreikiams bus nusavinami ūkininkų dirbamų žemių plotai, privačia nuosavybe valdomų miškų plotai, kurie bus ir kertami, gyvenami namai, kurie bus griaunami. Neatmetama galimybė, kad ateityje poligoną gali plėsti. Mes prieštaraujame tokiam galimam poligono steigimui mūsų krašte ! Todėl mes ginsime savo teises, savo protėvių žemes, atsiminimus, mes norime gyventi savo žemėse, jas dirbti, kurti, auginti vaikus ir čia mirti. Mes norime būti saugūs ir ramūs savo namuose! Mes čia gyvename, čia mūsų namai !

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.