Del papildomu atostogu

60 PARAŠAI

Adresuota: Mokslo ministerija
Kategorija:

Aš esu pasipiktinęs tuo, jog vasario mėnesį esančios vadinamos papildomos atostogos yra tik pradinių ir 5 klasės mokiniams.Jeigu jau yra atostogos, tai kodėl tik jiems?

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Ch. ... Kam šitu atostogu pratesimas jei baigiasi programa net pries vasara o dar vasara sedeti mokiniam ir trokšti tam pragare
2 deimantė ... jugi turi buti atostogos. mes ne kokie robotai kad be perstojo mokytumemes :D
3 Edva ... Is tų atostogų nebuvimo nėra jokios naudos.Neinam į atostogas, einam vasarą.Čia yra labai didelė nesamonė.
4 U. M... Mes taip pat norim atostogu...ne ka maziau nei pradinukai!!!
5 laura ... Todel kad neiseinam programos, jej butu papildomos atostogos, tai vasara tikrai ejtume birzeli ir ne tik puse bet ir visa. patys sau priestaraujat..
6 TĪ-TคšKė** ... Aš pilnai sutinku, kad papildomos atostogos būtų visiems. Nes tiems pradinukams ir taip labai lengva pradinėse klasėse, o dar jie ir atostogų žymiai daugiau turi.. UŽ papildomas atostogas
7 G.Barauskaite ... juk mums sunkiau mokytis negu pradinukams. Jiem nereikia atlikti tiek namu darbu kiek mums gimnazistams. Kelios dienos atostogu tikrai nepakenks. Man nusibodo kad visi mano jog mes nepavargstame!
8 Isislaptinus ... As irgi nesuprantu kodel tik mazesniems? Juk mes ne robotai ir kad esam didesni dar nereiskia, kad nepavargstam. Musu dar didesnis kruvis ir dvigubai sunkiau moikytis. Manau turetu buti atvirksciai.
9 Ernestas M... reiketu atotogu nuo birzelio 1d tpdel kad ir taip vasaros mazai belieka
10 S. J... Čia tai tikrai nesamone. Kodel tik jiem ? Aš irgi tokių noriu :D Galėtų padaryt vien dėl to , kad vasarą einam. Žiūrėkit dar padarys, kad vasaros tik 1 mėnuo liks.