Del papildomu atostogu

60 PARAŠAI

Adresuota: Mokslo ministerija
Kategorija:

Aš esu pasipiktinęs tuo, jog vasario mėnesį esančios vadinamos papildomos atostogos yra tik pradinių ir 5 klasės mokiniams.Jeigu jau yra atostogos, tai kodėl tik jiems?

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Ch.
Kam šitu atostogu pratesimas jei baigiasi programa net pries vasara o dar vasara sedeti mokiniam ir trokšti tam pragare
2 deimantė
jugi turi buti atostogos. mes ne kokie robotai kad be perstojo mokytumemes :D
3 Edva
Is tų atostogų nebuvimo nėra jokios naudos.Neinam į atostogas, einam vasarą.Čia yra labai didelė nesamonė.
4 U.
Mes taip pat norim atostogu...ne ka maziau nei pradinukai!!!
5 laura
Todel kad neiseinam programos, jej butu papildomos atostogos, tai vasara tikrai ejtume birzeli ir ne tik puse bet ir visa. patys sau priestaraujat..
6 TĪ-TคšKė**
Aš pilnai sutinku, kad papildomos atostogos būtų visiems. Nes tiems pradinukams ir taip labai lengva pradinėse klasėse, o dar jie ir atostogų žymiai daugiau turi.. UŽ papildomas atostogas
7 G.Barauskaite
juk mums sunkiau mokytis negu pradinukams. Jiem nereikia atlikti tiek namu darbu kiek mums gimnazistams. Kelios dienos atostogu tikrai nepakenks. Man nusibodo kad visi mano jog mes nepavargstame!
8 Isislaptinus
As irgi nesuprantu kodel tik mazesniems? Juk mes ne robotai ir kad esam didesni dar nereiskia, kad nepavargstam. Musu dar didesnis kruvis ir dvigubai sunkiau moikytis. Manau turetu buti atvirksciai.
9 Ernestas
reiketu atotogu nuo birzelio 1d tpdel kad ir taip vasaros mazai belieka
10 S.
Čia tai tikrai nesamone. Kodel tik jiem ? Aš irgi tokių noriu :D Galėtų padaryt vien dėl to , kad vasarą einam. Žiūrėkit dar padarys, kad vasaros tik 1 mėnuo liks.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.