Del papildomu atostogu

60 PARAŠAI

Adresuota: Mokslo ministerija
Kategorija:

Aš esu pasipiktinęs tuo, jog vasario mėnesį esančios vadinamos papildomos atostogos yra tik pradinių ir 5 klasės mokiniams.Jeigu jau yra atostogos, tai kodėl tik jiems?

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Ch.
Kam šitu atostogu pratesimas jei baigiasi programa net pries vasara o dar vasara sedeti mokiniam ir trokšti tam pragare
2 deimantė
jugi turi buti atostogos. mes ne kokie robotai kad be perstojo mokytumemes :D
3 Edva
Is tų atostogų nebuvimo nėra jokios naudos.Neinam į atostogas, einam vasarą.Čia yra labai didelė nesamonė.
4 U.
Mes taip pat norim atostogu...ne ka maziau nei pradinukai!!!
5 laura
Todel kad neiseinam programos, jej butu papildomos atostogos, tai vasara tikrai ejtume birzeli ir ne tik puse bet ir visa. patys sau priestaraujat..
6 TĪ-TคšKė**
Aš pilnai sutinku, kad papildomos atostogos būtų visiems. Nes tiems pradinukams ir taip labai lengva pradinėse klasėse, o dar jie ir atostogų žymiai daugiau turi.. UŽ papildomas atostogas
7 G.Barauskaite
juk mums sunkiau mokytis negu pradinukams. Jiem nereikia atlikti tiek namu darbu kiek mums gimnazistams. Kelios dienos atostogu tikrai nepakenks. Man nusibodo kad visi mano jog mes nepavargstame!
8 Isislaptinus
As irgi nesuprantu kodel tik mazesniems? Juk mes ne robotai ir kad esam didesni dar nereiskia, kad nepavargstam. Musu dar didesnis kruvis ir dvigubai sunkiau moikytis. Manau turetu buti atvirksciai.
9 Ernestas
reiketu atotogu nuo birzelio 1d tpdel kad ir taip vasaros mazai belieka
10 S.
Čia tai tikrai nesamone. Kodel tik jiem ? Aš irgi tokių noriu :D Galėtų padaryt vien dėl to , kad vasarą einam. Žiūrėkit dar padarys, kad vasaros tik 1 mėnuo liks.

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (568)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (242)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.