Kad atsistatydintų Švietimo ir mokslo ministrė Roma Žakaitienė

79 PARAŠAI

Kategorija:

Norėtume, kad Švietimo ir mokslo ministrė Roma Žakaitienė atsistatydintų iš savo pareigų.
Priežastys: blogas pareigų vykdymas, nesuinteresuota Mokslo gerinime, išleidžiamos mokslo reformos yra visiškai absurdiškos, kuriose nėra daugybės svarbių punktų,į kuriuos privaloma atsižvelgti (pvz. mokslas neįgaliesiems, mokslo prieinamumas ).
Susirūpinkime savo ateitimi dabar!!!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 A.Vaitkevicius ... tegul ateina galas absurdo tetrui kuroi rezisiere R.Zakaitiene
2 Vaidas Lut... nesamones isdirbineja, mokslo metaj tuo bus istisus metus...
3 J.Masiulis ... Reikalauju, kad atsistatydintų. Ką ji gero padarė? Mokytojams GRIAUNA gyvenimus ir visiškai nesuvokia kaip gyvena "biednas" žmogus.
4 R. Pil... neverta buvo taip daryt jei ji nori pasilikti dar viena kadencija
5 Diana Gud... ministre visiskai neismano savo darbo. netgi nezino elementariu dalyku susietu su svietimu.
6 V.Dzindulis ... ejna ji velniop...ji laj pasedi nors savajte wienoj kokioj lietuvos mokykloje tada zinos ka daryt...o dbr kazkokia KIAURA DURNE...isvis tokius zmones rejkia saudyti...
7 Tomas Tri... seniai reikejo ta moteri nuverst, ka jinai ten veikia po galais..
8 Egle Mil... nezino kas vyksta mokyklose,o vaidina labai protinga ://
9 J.Tamulis ... man nepatinka zakaitiene,mokyklos pavaduotojai ja keikia...
10 Algirdas Niu... musu svietimo lygis - Lotinu amerikos lygio.tuo viskas pasakyta.tereikia nuvaziuoti labai netoli - i Suomija ir suprasit kaip mes esame atsilike

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!