Kad atsistatydintų Švietimo ir mokslo ministrė Roma Žakaitienė

79 PARAŠAI

Kategorija:

Norėtume, kad Švietimo ir mokslo ministrė Roma Žakaitienė atsistatydintų iš savo pareigų.
Priežastys: blogas pareigų vykdymas, nesuinteresuota Mokslo gerinime, išleidžiamos mokslo reformos yra visiškai absurdiškos, kuriose nėra daugybės svarbių punktų,į kuriuos privaloma atsižvelgti (pvz. mokslas neįgaliesiems, mokslo prieinamumas ).
Susirūpinkime savo ateitimi dabar!!!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 A.Vaitkevicius ... tegul ateina galas absurdo tetrui kuroi rezisiere R.Zakaitiene
2 Vaidas L... nesamones isdirbineja, mokslo metaj tuo bus istisus metus...
3 J.Masiulis ... Reikalauju, kad atsistatydintų. Ką ji gero padarė? Mokytojams GRIAUNA gyvenimus ir visiškai nesuvokia kaip gyvena "biednas" žmogus.
4 R. P... neverta buvo taip daryt jei ji nori pasilikti dar viena kadencija
5 Diana G... ministre visiskai neismano savo darbo. netgi nezino elementariu dalyku susietu su svietimu.
6 V.Dzindulis ... ejna ji velniop...ji laj pasedi nors savajte wienoj kokioj lietuvos mokykloje tada zinos ka daryt...o dbr kazkokia KIAURA DURNE...isvis tokius zmones rejkia saudyti...
7 Tomas T... seniai reikejo ta moteri nuverst, ka jinai ten veikia po galais..
8 Egle M... nezino kas vyksta mokyklose,o vaidina labai protinga ://
9 J.Tamulis ... man nepatinka zakaitiene,mokyklos pavaduotojai ja keikia...
10 Algirdas N... musu svietimo lygis - Lotinu amerikos lygio.tuo viskas pasakyta.tereikia nuvaziuoti labai netoli - i Suomija ir suprasit kaip mes esame atsilike
11 J. B... R. Zakaitiene - netas zmogus kuris turetu rupintis svietimu

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!