STOP KARUI KELIUOSE

145 PARAŠAI

Kategorija:

kiekvienas susimastom kiek nekaltų žmonių gyvybių nusineša karas keliuose seimas nusispjiauna ir nesiima atsakomybės galu gale pažaboti keliais lakstančius apdujusius ir akis užpylusius vairuotuojius tad dar sykį klausiu kiek dar žus nekaltų žmonių keliuose ir mažamečių vaikų?

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 V. Poc... Manau butu daug geriau jaigu mentai nustotu imti kysius uz greicio vyrsijima vairuotojai kurie vyrsijo 30 ir daugiau netektu vairuotojo pazymejimo metam o girtuokliaujantys vairuotojai sodinami!
2 Skaiste Jud... reikia didinti bausmes avariju kaltinkams.kas tie 10 metu jiems? JAV uz tokias avarijas kur zusta zmones iki gyvos galvos sodina.
3 Valdas Val... Baudžiamon atsakomybėn traukti KET pažeidėjus t.t.atv.
4 Vytautas Jan... Mano manymu tai reikia smarkiai griežtinti taisykles.
5 Kotryna M.... Įdomu, ką daryti seimui, kad vairuotojai prie vairo sėda girti? Patiems susimąstyt reikėtų.
6 Laura Bes... nuo viso sito mire daug nekaltu zmoniu, ar gali tai testis?? taigi masina ir mus gali partrenkti
7 Paulius ... KAD NEBUTU KARO KELIUOSE TAI DIDINKIT BAUDAS PAREIGUNAMS KURIE IMA KYSIUS!!!
8 Indre ... Bl kiek zmoniu jau zuvo per avarijas ir seimas dar nesusimaste....kas jus kokie besirdziai ar kas??PASIRASAU!
9 !WTF??? ... krc nebuk lox nelakstyk gatvese su savo typeriu vistiek krutesnis nepasirodysi..pagalvok apie savo ir kitu sauguma..atsisedes prie vairo tu jau esi atsakingas uz kitu ir savo gyvybes
10 Birutė, Kul... atsibodo bijot pereit per gatve degant Zaliai sviesai ir kodel visos senutes per gatve skuba taip pat bijodamos, nes kazkas dar tau nespejus pereit ant kulnu paziuoja