STOP KARUI KELIUOSE

145 PARAŠAI

Kategorija:

kiekvienas susimastom kiek nekaltų žmonių gyvybių nusineša karas keliuose seimas nusispjiauna ir nesiima atsakomybės galu gale pažaboti keliais lakstančius apdujusius ir akis užpylusius vairuotuojius tad dar sykį klausiu kiek dar žus nekaltų žmonių keliuose ir mažamečių vaikų?

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 V. P... Manau butu daug geriau jaigu mentai nustotu imti kysius uz greicio vyrsijima vairuotojai kurie vyrsijo 30 ir daugiau netektu vairuotojo pazymejimo metam o girtuokliaujantys vairuotojai sodinami!
2 Skaiste J... reikia didinti bausmes avariju kaltinkams.kas tie 10 metu jiems? JAV uz tokias avarijas kur zusta zmones iki gyvos galvos sodina.
3 Valdas V... Baudžiamon atsakomybėn traukti KET pažeidėjus t.t.atv.
4 Vytautas J... Mano manymu tai reikia smarkiai griežtinti taisykles.
5 Kotryna M... Įdomu, ką daryti seimui, kad vairuotojai prie vairo sėda girti? Patiems susimąstyt reikėtų.
6 Laura B... nuo viso sito mire daug nekaltu zmoniu, ar gali tai testis?? taigi masina ir mus gali partrenkti
7 Paulius ... KAD NEBUTU KARO KELIUOSE TAI DIDINKIT BAUDAS PAREIGUNAMS KURIE IMA KYSIUS!!!
8 Indre ... Bl kiek zmoniu jau zuvo per avarijas ir seimas dar nesusimaste....kas jus kokie besirdziai ar kas??PASIRASAU!
9 !WTF??? ... krc nebuk lox nelakstyk gatvese su savo typeriu vistiek krutesnis nepasirodysi..pagalvok apie savo ir kitu sauguma..atsisedes prie vairo tu jau esi atsakingas uz kitu ir savo gyvybes
10 Birutė, K... atsibodo bijot pereit per gatve degant Zaliai sviesai ir kodel visos senutes per gatve skuba taip pat bijodamos, nes kazkas dar tau nespejus pereit ant kulnu paziuoja
11 Edgaras G... ta laida STOP karui keliuose rodo kaip atrodo sudauzytos masinos , jus parodyit kaip atrodo zmones po avariju
12 I.G. ... Galekit saves ir aplinkiniu.per kvailas klaidas islietos Asarosi r skausmas juk nepriezastis kazkieno.
13 Aistė N... neseniai žuvo mano pažįstamas...avarijoje...jam tebuvo 17...aš prieš karą keliuose.
14 Vilkas v... Tai eik ir stabdyk tą karą keliuose.. Kas jį sukelia? Jūs, t.y. MES, taigi siūlau pradėti nuo savęs ir nerašinėti tokių bardakų
15 Dainius Č... Stop karui keliuose, griežtesnes bausmes vairuojantiems girtiems.
16 D. J... Kara keliuose, pastaruoju metu mentai daro, girti vaikus numusineja ir visokias kitokias nesamones krecia, tai pirmiausiai nuo ju ir reiketu pradet stabdyt kara keliuose.
17 Tomas M... Kas per Žudikai mūsu 3milijonai bet zudomes daugiau negu vi europa verta susimastyti
18 Antanas R... Jau siūliau atsistatydinti seimui ir vyriausybei, nes jie jau nevakdo situacijos

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!