Mes nesame jūsų valdoma minia

1 206 PARAŠAI

Adresuota: TV3
Kategorija:

Gerbiama(?) TV3 televizija,

Pasirašyti šią peticiją mus privertė jūsų vyr. prodiuserio Jurgio Jefremovo pranešimas spaudai, kuriame jis be kita ko teigia:

„Bet kokia alkoholio reklama, transliuojama nuo 6 iki 23 valandos, net reklaminiai stendai rungtynių aikštelėje ar prekės ženklai ant žaidėjų marškinėlių bus traktuojami kaip šio įstatymo pažeidimai, už kuriuos gresia milžiniškos baudos, o vėliau – ir televizijos transliacijos licencijos nutraukimas”.

Bet vėliau paaiškėja, kad Jurgis Jefremovas sakė netiesą: reklama ant reklaminių stendų bei žaidėjų aprangų yra galima ir tai negali būti kliūtis krepšinio rungtynes transliuoti tiesiogiai. Naivu tikėtis, kad TV3 teisininkai nesugebėjo išsiaiškinti naujo įstatymo esmės. Ko šiuo demaršu siekė jūsų televizija (TV3) mes nesiryžtame spėlioti: galbūt tai verslo grupuočių kovos su politikais išdava, galbūt tiesiog sporto transliacijas patogiau rodyti vėlai vakare, patį geriausią TV tinklelio laiką atiduodant eiliniam realybės šou. Bet bet kokiu atveju tai yra bandymas melo pagalba manipuliuoti krepšinio bei kito sporto mėgėjų nuomone savo tikslams pasiekti.

Mes, pasirašę šią peticiją, nereiškiame savo požiūrio į reklamos draudimą. Vieni iš mūsų draudimui pritaria, kiti - ne. Tai nėra šios peticijos esmė. Mes tiesiog pareiškiame, kad mes neleisime jums savo tikslams pasinaudoti mūsų meile krepšiniui bei kitam sportui.

Mes nesame jūsų valdoma minia ir mes nebūsime jūsų televizijos šantažo įrankis kovoje dėl aludarių pinigų.

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=8]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 lilvaida ... yra paaugliu kuriems 14 metu o jie jau nekencia seimo.... tai stai kaip valdzia mus vinija... uz sporta lietuvoj
2 Sandra F... nzn kaip ten kas bet jau tie SIAUBINGIEJI TV DETEKTYVAI!!!!!!!!!!!!!negaliu pernest tokia vaidyba!!!!!!!!!!!!siaip tv 3 yra mylimiausias kanalas tik noreciau pasakyti MAZIAU KVAILINKIT ZIUROVUS......
3 L. J... teisingai. Ir neberodykit tų savo nelemtų TV detektyvų!
4 Tomas G... visos ziurimiausios Lietuvos televizijos rodo totalu slamsta ir bukina nepasiturincius, neturincius pasirinkimo, ka ziureti, zmones!
5 Ramūnas ... pilnai sutinku kad TV žaidžia bet seimas manau visose srytise baigia prisižaist jau reik šakes traukt ir prie seimo
6 Paulius J... Taip pritariu, kad televizija isnaudoja ir naudojasi savo ziurovais. -Mes jiems niekas, tiesiog auditoriniai statistiniai vienetai...
7 Vilius Š... As ne pries sporta, o pries tokia TV3 varoma propoganda
8 J.Tursaitė ... Siūlau visiems, kas už šią peticiją, nebežiūrėti LT TV kanalų, kol jie nepareikš esą prieš alkoholio reklamą Lietuvos mastu, kaip nurodoma naująjame įstatyme ir jam pritars be jokių pataisų.
9 Giedre ... Akivaizdziai buvo matyti, kad TV3 tiesiog buvo neparanku, nes negalima per pertraukeles paleisti alkocholio reklamos, uz kuria gi ir gauna pinigus.. zodziu, nepudrinkit smegenu zmonems
10 Teodoras P... sportas sweikata. sportas jega ir eina ... tie kurie pries sporta. :D :D
11 Dwl ... Televizija yra viskas... Visa tauta palaikys tv3 ideja seip ar taip,nesigilindami ar daug ten apgaules ...
12 tomas ... juk geriau kelias gaidziam i zvaigzdes rodysit nei kasi
13 Danielė V... Jūs žlugdote antrąją Lietuvos religiją-krepšinį
14 R. P... TV3 meluoja susiriete. Jiems reikia reklamos per minuciu pertraukeles, o tai neapsimoka kitaip transliuot krepsinio.
15 Vytautas B... Nusivyliau TV3 jumis, žinau, kad pinigai valdo... Po vakarykščio Žalgirio kreipimosi į jus- jūs visiškai susimovėt nerodę tiesioginės transliacijos. Kokį dabar klipą susuksit, kad kiti liktų kalti?
16 Mantas P... Jeigu seimo nariams nepatinka krepsinis kodel mes turim neziuret?
17 Andrius J... tai kada man sportu dometis nakti gal?o kada tada miegoti?
18 sarunas d... man atrodo kad siu zmoniu kitame seime tikrai nebematysime :D
19 A.Stupakevič ... tai pati didžiausia nesamonė kurią esu girdejęs
20 simona p... nieks nesustos gerti,taigi rodykit krepsinis po velniais!!!!jus tik saktinat.labai gera peticija
21 lorita ... siaip nebezino kokius istatimus priimti tai jau ir krepsinis kliuna
22 Gintautas K... senai neziuriu nei vienos lietuviskos televizijos, tik Discovery, Bloomberg ir Travel. Siulau ir jums taip padaryti
23 Ž.Kazlauskas ... Nusivyliau, taip manipuliuoti žmonėmis,,, TV3 krito kaip tv mano akyse...
24 tomas ... jai krepsinio lietuvoj nebus. tai kam ta lietuva?Gyvent galima ir kitose salyse.Lietuvoje auga tik tikri krepsininkai.Jai nebus krepsinio tai keliausiu kitur.
25 Sigita Š... As labai pasipiktinusi TV3 televizija...ir seimu!!!
26 Dulia P... kvaila keisti uzrasus ant unformu, bet reklaminius skydus galetu pakeisti sporto prekiu reklama bent Lietuvoje.
27 dj r... ple rodikyt kaši ir wiskas kiek galima nerwus gadint neapsisprendžia kas čia kalti.....
28 Justas Š... Gėda žiūrėti kaip lengvai kažkokie aludariai plauna visuomenės smegenis.
29 Andrius J... Įdomu ar už šantažą valstybės mastu yra baudžiamoji atsakomybė
30 Stasys V... Žmonės nori pamatyti kaip komanda žaidė, o ne tik rezultatus.. Norit pasakyt užsenyje netransiuoja?

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!