1 206 PARAŠAI

Adresuota: TV3
Kategorija:
# Vardas Komentaras
331 N.Ratkevicius
Krepsinis = Lietuva = nekvailiokit su tokiais draudimais. Jei kas neaisq, laukiu e-mailu. Aciu
332 Marius
nereikia musu kvailinti
333 v.p
TV3 BUKIT ZMONEM!!
334 Mantas
Joks alaus ar tabako reklamos draudimas nera nutraukes sporto transliaciju niekur Europoje. Bukime protingi ir neleiskime lietuviams prarasti dar vieno dziaugsmo. Linkiu visiems Kaledinio Stebuklo!
335 mantas
absurdas
336 Arūnas
Šalin rankas nuo krepšinio!
337 R.Dabravolskas
graudu
338 V.Krilavicius
krepsinyje politikai ne vieta
339 durniu
NEGALIMA REKLAMUOT. JIS SAKE TIESA! TEN SEIMUNAS BANDE ISHSISUKT SU SAVO INTERPRETACIJOM, AVIGALVIAI
340 T.Saklas
Nesamoniu nesamones dedasi lietuvoje...
341 Jonas
Oziai
342 Nerijus
tautos valia - stirpiau už įstatymą!
343 Zygimantas
Perrinkti visa seima !
344 Rimantas
mes uz religija
345 Darius.K
Mes nesame jūsų valdoma minia ir mes nebūsime jūsų televizijos šantažo įrankis kovoje dėl aludarių pinigų.
346 Mindaugas
1. Tai bjaurus TV3 ir tų kas už jos stovi šantažas. Geriau susirupinkit krepšinio transliacijų kokybe - jos žemiau kritikos, tikras pasityčiojimas iš krepšinio.
347 vilius
gera sventine dovanele LT
348 Audrius
tiesa sakant, as labai stebiuosi kad TV3 dar iki siol turi teise transliuoti krepsini po visiskai zemiausio lygio transliaciju per paskutini europos krepsinio cempionata.Bjaurios TV3 tradicijos tesias
349 V.V
pritariu
350 Vytautas
as uz krepsini ne uz alu
351 Dainius
TV3 smuko mano akyse, gėda už melą!
352 SpankeR
maladec esta tv3 as uz jus mes nepasiduosim ir toliau kovosim uz kietuvos sporta
353 Mantas
PRITARIU
354 Darosi
Kai tiesa išaiškės, vis tiek lėks kažkieno galvelės
355 Ieva
Visiskai pritariu, negrazu zmones taip mulkinti pries pat sventes

PRIEŠ NAUJO POLIGONO STEIGIMĄ VAKARŲ LIETUVOJE (622)

Jurgita. Adresuota: Krašto apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai, LR seimas,

Brangūs Lietuvos žmonės, kraštiečiai, VIENYKIMĖS ! Greit visa Lietuva taps vienu dideliu poligonu ! LR Krašto apsaugos ministerija Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrajame plane (Lietuva 2030m.) numatė galimybes steigti naują poligoną Vakarų Lietuvoje : Akmenės r., Telšių r., Mažeikių r. ir Šiaulių r. teritorijose. Pasak viceministro E. Misiūno „Geopolitinė situacija mūsų regione išlieka nepakitusi, yra stiprinama mūsų kariuomenė, į pratybas atvyksta NATO sąjungininkai, todėl tinkamam karių rengimui reikalingos papildomos teritorijos treniruotėms“. Mūsų manymu, jau pakanka esamų poligonų Lietuvoje ! Planuose numatomos kelios galimos teritorijos poligono steigimui. Valstybės poreikiams bus nusavinami ūkininkų dirbamų žemių plotai, privačia nuosavybe valdomų miškų plotai, kurie bus ir kertami, gyvenami namai, kurie bus griaunami. Neatmetama galimybė, kad ateityje poligoną gali plėsti. Mes prieštaraujame tokiam galimam poligono steigimui mūsų krašte ! Todėl mes ginsime savo teises, savo protėvių žemes, atsiminimus, mes norime gyventi savo žemėse, jas dirbti, kurti, auginti vaikus ir čia mirti. Mes norime būti saugūs ir ramūs savo namuose! Mes čia gyvename, čia mūsų namai !

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.