Prievartinius dokumentų keitimus - NEMOKAMAI!

99 PARAŠAI

Kategorija:

Kokių nors [b]dokumentų[/b] (vairuotojo teisių, paso, asmens tapatybės kortelės etc.) [b]keitimas[/b], sąlygotas aplinkybių, kurios nepriklauso nuo jo turėtojo (pvz., valstybės institucijos nutaria, kad dokumento forma neatitinka kokių nors reikalavimų), turi būti [b]nemokamas[/b].

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Dainius ... jei valdziai netinka tai kodel zmogus turi but apiplesinejamas?
2 S.Garbaravičius ... kodel tureciau moketi uz spec tarnybu isgalvojimus?
3 Arunas Š... Pries pinigu daryma pilieciu saskaita mafijos pagrindu
4 J.Gulbinovič ... 2003 m gavau teises, tapatybe kortele, 2013 rekies kesti ir moket, už ka?
5 D.Cholinas ... Net nežadu keisti senojo pažymėjimo. Kai visi suskubo keistis per pirmąjį keitimo bumą, kas gavosi? tik pinigai balon. Ar ęsate tikri, kad tai galutinis vyriausybės nutarimas dėl šio dokumento???
6 Nijolė S... nu visiska nesamone jei turi keisti kazka ne savu laiku, o dar paskui uz tai ir moketi. jei neatitinka formos, tai tegul valstybe ir susimoka uz savo genialias idejas :D
7 L. Z... PILNAI PRITARIU! KORUPCIJA CIA SMIRDA! KADA UZSIMANO TADA IR SUSIRENKA MILIJONUS
8 Arminas M... Nemanau jog seimas sugalvojes kaip valstybei papildyti biudzheta zhmoniu saskaita ims ir atsisakis netik iplauku bet ir pasidaris sau ishlaidu. Bet mintis paprasta ir naudinga

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!