32 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Sigita V...
2 Diana K...
3 M.M. ...
4 K ... už kokius dar nuostolius ??? o jūs atsakykite už bankrutuojančias šeimas kurios priverstos valgyti krupas !!!
5 R.Paulauskas ...
6 J.JAKYMOVAITE ... NU NIEKO SAU,,JUS SEIMO NARIAI PATYS PRIVERCIATE LT. PILIECIUS TAIP ELGTIS,,, GEDA,,,NES JUS PRIIMATE SPRENDIMUS KURIAIS MES ESAME NEPATENKINTI!!!!!
7 Nijolė P... Organizatoriai privalo atsakyti už pasekmes.
8 Aukse B...
9 N.Rinkeviciute ...
10 laura ... seimunu algos geros tegu ir remontuojasi
11 Daiva T...
12 O.Budnikaitė ...
13 - ... eik šikt
14 Ginte P... Pasirašau.
15 kestas ... pritariu
16 T.Andrijauskas ...
17 Aldis F...
18 Deividas J... Pritariu
19 Milda K...
20 Donatas D...
21 Rinaldo Z...
22 R.Degutis ...
23 M. V...
24 simonas t...
25 Arminas B... Profsajungos viska vykde tvarkingai, ateje neissilavine zmones, jaunimas padaugines alkoholio ir dar daugelis bedarbiu ir silpno proto lietuvos pilieciu-padugniu, nezinanciu kas vyksta ir mokanciu tik
26 RT ... Nuostolius turi kompensuoti riausininkai ir riausiu organizatoriai
27 Aleksandras G...
28 I.Antanaitiene ...
29 I. S...
30 juste ... joa,jau matau kaip ims dabar ir ras kaltinikus

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!