30 PARAŠAI

Adresuota: Lietuvos spauda
Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Thomas
Dekojame!
2 Judas
Pats buvau patekes i sias pinkles tj zinau kox tj pragaras...
3 Egle
Manyciau tai kiekvieno asmeninis pasirinkimas, kad ir kokie jie ten bebutu nemanau, kad jie jau yra tokie blogi, tai visgi reiktu juos toleruot kaip ir kekviena is musu. Nesu nei pries nei uz.
4 K.
Satanizmo knygos- woooooohooo
5 Nenaudele
pazystu sita vaisa, ji is mano sulios...Nesveika gote...
6 Vida
nusišnekat. pirma gramatines klaidas ištaisykit savo peticijoj
7 M.
siaip tai po J eina E. mokykloje, tupykloje etc.
8 asd
BIBLIJA NE BIBLIJE BERASTE (BERASTI TU). Negi mokykloj nesimokei, kad po J niekada neina E?
9 Kotryna
Sutinku
10 MerriTaSatan
Mirkit. Niekam čia nieko nereikia.
11 kestuks
siaip ir ne tik jaunimui jos reikia, bet ir seimui, juk is ten eina blogis ir pamokimai, nes butent ten kaip elgiasi, taip elgiasi ir liaudis, o jauni, tai viska greit isisavina....
12 Mana
As uz!
13 Paulius
.
14 Rob*
Pasirasau
15 aa
NESAMONE. ZMOGAUS IR PILIECIO TEISES SAKO, KAD "LAISVU MINCIU IR NUOMENES SKLEIDIMAS YRRA VIENA IS SVARBIAUSIU ZMOGAUS TEISIU","NIEKAS NETURI BUTI PERSIOKIOJIMAS DEL SAVO PAZIURIU, NETGI RELIGINIU"!
16 E.Budzinskiene
Gerbiama autore, jus nors savo nicka pakeiskite kazkaip nelabai jis cia tinka. Pasivadinot velnio vardu, kaip zinoma demonai ir yra puole angelai.
17 greis
narmaliai
18 Pandemonium.
Tikrai reikėtu.
19 Eglė
Pritariu.

Karių, atliekančių privalomąją karinę tarnybą, paleidimas namo savaitgaliais ir švenčių dienomis. (702)

B.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kariai, atliekantys privalomąją karinę tarnybą, dėl karantino Lietuvoje nėra išleidžiami net savaitgaliais namo, ir taip jau ketvirtas mėnuo. Kariams jau darosi psichologiškai sunku be namų ir artimųjų. Peticijos tikslas iškovoti, kad kariai savaitgaliais ir šventinėmis dienomis būtų išleisti namo.

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (135)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.