Stephenie Meyer "Eclipse" ankščiau į lietuvių kalbą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Už tai, kad lietuviškai būtų išverstos visos "Saulėlydžio" knygos sagos. Taip pat, kad kuo greičiau būtų išversta trečioji serijos dalis, t.y. ankščiau negu vasarą.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 M.Stankutė ... saulelydzio sagos itraukia. lietuviai turi suprasti, ka reiskia tobula knyga.
2 I.Veličkaitė ... Laiskit greičiau jūs ją! Nes kitaip žmonės pradės žudytis xD.
3 Anonim ... MALDAUJU isleiskit greiciau ECLIPSE kol fanai plauku nenusirove! PRASAU PRASAU PRASAU !!! ..
4 arune r... noriu !!!!! leiskit leiskit!!!!!!!!!! maldauju ant keliu atsiklaupus!!!!!!!!!
5 Milda M... daug kas nori butinai perskaityti sias knygas lietuviskai ! jos per daug gundo paauglius kad turetume tiek laukti :)
6 A.C. ... labai prasau!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7 R. K... Kitose šalyse jau gan seniai yra išleistos visos šios knygos sagos. Taigi, tikiuosi, kad Lietuvoj greitai jos atsiras.
8 Justina B... Galėtų kuo greičiau išversti... juk ir taip aišku, kad apsimokės. Ir dar kaip.
9 Ieva J... ją būtina išversti visą, nes tai geriausia knygų serija
10 Irena ... manau daugelis pritartų šiai idėjai, manau tikrai verta greičiau išleisti trečią dalį, kadangi vistiek jau Jūs greičiausiai ją turit,tik gaišinat
11 Ž.Mačiukaitė ... Būtų tikrai labai gerai, nes jei ne pradėsim skaityt kompiuterinį variantą, tad knygą nebelabai norėsis pirkt
12 violeta a... Isverskit, zinom jog sunku, bet laukti iki vasaros yra nesamone
13 Marija S... Isleiskit greiciau S.Meyer "Uztemimas" Lietuviskai.Tokia nuostabi knyga.
14 Karolis.B ... Tokiu idomiu knygu isleidimo negalima nukelti taip toli, jos privalu butu isverstos kuo greiciau.
15 Živilė L... Noriu turėti kuo greičiau šią knygą, rankose, ne kompiuteryje!
16 M.Perminaitė ... Galėtų gerokai paskubėti, jau atsibodo laukti...
17 Karina S... Noriu, kad "Eclipse" būtų išleista kuo anksčiau.
18 G. K... Stephenie Meyer knygą ,,Eclipse" (,,Užtemimas") BŪTINAI išleiskit anksčiau.. Jau atsibodo laukti...
19 Giedra O... Stephenie Meyer "Eclipse" ankščiau į lietuvių kalbą
20 Gabriele T... Prasau kaip galima greiciau isversti 3 ir 4 knygas .dekui
21 V.Daukšaitė ... Tikrai būtų labai gerai, jei trečioji knyga būtų išleista šiek tiek greičiau nei buvo planuojama.
22 Giel ... Pritariu, kad "Eclipse" būtų išleista ankščiau.
23 Roberta P... Nes labai labai laukiu šios knygos,o jos išleidimas ankščiau nei buvo numatyta,sukeltų labai labai didelį džiaugsmą.

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.