Už tai, kad Lietuva taptų prezidentine valstybe

0 PARAŠAI

Adresuota: Prezidentas
Kategorija:

Manau, kad Lietuvai tapus prezidentine valstybe būtų sutaupyta nemažai pinigų ir valdant tikrai geram prezidentui Lietuva labai greitai iškiltų.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Justina
Dorniau.. tp mes db negyvenam prezidentinej valstybej?
2 Gintarė
visiskai pritariu, gal vienas zmogus protingiau sugebetu viska tvarkyti
3 G.
Dabar prezidentas pas mus LT tik puošmena. Tas jo "veto teisė" nieko neduoda, Locys vis tiek savaip padaro. Nelabai tikiu, kad tapdami prezidentine valstybe, ką nors laimėsime, bet gal..Aš prieš Seimą
4 Ričardas
Valstybės valdymą Lietuvoje reikia keisti, nes dabartinis valdymas (seimo) visapusiškai bankrutavo. Perzidento institucijai suteikus daugiau galių, o Seimą sumažinus iki x skaičiaus (pvz. iki 41)

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (572)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.