# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
121 Irena Kul...
122 Inga Kir...
123 Ana Kal...
124 Erika Pet...
125 Ričardas Šar...
126 V Ven... Vaiko prieziuros atostogos neturetu buti trumpinamos,nes ir taip aisku kad vaikai uzauga labiau pasitikinciais ir dorais. Pasiklauskite prancuziu, kurios priziuri vaikus namuose.
127 Rosita Ram...
128 J.Pogolskaja ...
129 Natalija Ran...
130 Mantas Rap...
131 Natalja Nem... ir taip nedaug gaunu
132 Giedrė Dil...
133 Sigita Sla...
134 Oksana Log... Tegul sau pasitrumpina atlyginimus ir priedus, kiaulės. :(
135 M.serpova ...
136 neringa Čer...
137 Renata Bak...
138 S.Us ...
139 J.Ananjeva ...
140 Liudvika Sel...
141 Elvyra Vig... prieš išmokų mažinimą
142 romualda ...
143 N. Rač...
144 Vita Mik...
145 Tatjana Gri...
146 J.Barilienė ...
147 OLGA DEM...
148 V.Stanovaja ...
149 Aušra Pri...
150 R.Liaudanskaitė ...

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!