# Vardas Komentaras
1 Thomas
Dekojame!
2 L.Valivonienė
Gana tyčiotis iš žmonių
3 K.Stulgaitytė
Labai teisingai pasakyta.
4 Andrius
visiskai sutinku.. kazkodel dirbdamas valstybineje istaigoje ... turejau medziagas pirkt is savo kishenes.. o jie uz tuos pinigus automobilius issilaiko.
5 Asta
nei vienam darbe tokių dalykų nerasi, atsirado vargšai
6 audrius
naikinam valdininkams kancelerines islaidas tegul atsinesa kaip visi balti zmones savo popieriu ir savo tusinuka pazekit kiek sutaupysim pinigeliu vienam vald. 4000lt ju ten yra kiek? kazkas 130tai..
7 Paulius
Man irgi atrodo kad jie perdaug islaidūs
8 Mantas
pasodinkit seimunus ant minimumoir tegul galvoja kaip isgyvent su seima ir vaikais ir mokescius susimoket, ne visi sugeba nelegaliais budais uzsidirti pinigu, o seimunai sugeba...
9 Ema
Gal pradekitetaupyma nuo saves? Jokiu kanceliariniu islaidu!
10 Kristina
Tai zymiai geresnis taupymo budas, nei mazinti pensijas ir motinystes ismokas. Jusu algos gerokai didesnes, nei vidutines pensijos, taip, kad piestuku ir kramtomos gumos galit nusipirkt ir is algos.
11 Beatričė
Visiškai pritariu.
12 i.k.
tegu rodo zmonems pavyzdi...
13 Jurij
Apsurdas, kiek jie gauna minimaliu atliginimu vinu kartu? Tegul kaip visi giventojai gauna apie 3000Lt o prezidentas pvz7000-nes auksciausias vadovas. Kuo politiku darbas geresnis uz kitus?
14 Vytautas
UZ
15 BIRUTE
atimti visiskai. Gyvenu 6alia vieno parlamentaro. Tai prieš rinkimus vaikščiojo lieknas ir vazinėjo su apynauja masinyte, o dabar "pasitaise" ir vazineja su dzipu. Už kieno pinigus?musus moketoju
16 Vytaute
Ne tik atimti pinigus, skirtus kanceliarinems islaidoms, bet ir pritaikyti lubas atlyginimui - ne daugiau, nei 3000 Lt!
17 Asta
Tegu parodo pavyzdį visiems !!! Gana taupyti kitų sąskaitą. Visų alga turėtų būti ne didesnė nei 3720 Lt. Juk mamos tai gali gyventi be rūpesčių, tai kodėl negali jie???
18 mokytoja
jei aš nusiperku tai, ko reikia darbe, gali nusipirkti ir jie
19 Rita
jau seniai tam laikas
20 R.
-
21 G.
islaidas skirti tiems kuriu bendras seimos biudzetas(iskaitant vaikus iki 18m) mazesnis uz 60utk. litu
22 daiva
žuvis pūva nuo galvos, atimt nepaelnytą atlygį iš semūnų ir vyriausybės
23 V
ir kuo greiciau
24 Irena
Seimo narių atlyginimą grąžinti į 2008 metų lygį, panaikinti kanceliarines išlaidas
25 Violeta
butinai nukirsti. Tegu kaip ir visi kiti perkasi piestukus uz savus
26 Ana
TAIP
27 M.
Ir kuo greiciau...!!!
28 egis
pritariu
29 R.Lukoseviciene
atsisakyti...
30 ROLANDAS
100proc. sutinku

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.

Reikalaujame atsistatydinti Raseinių rajono Mera Andrių Bautronį (53)

Erikas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas, Lietuvos Respublikos Seimas

Meras privalo atsistatydinti ,nes nesusitvarko su jam pavestomis kaip vadovo funkcijomis. Raseinių rajonas grimsta į depresija ir nežinomybe.Nepriimti laiku ir vietoje sprendimai galintys įtakoti nesuvaržytus žmonių gyvenimus.Meras Andrius Bautronis galutinai prarado žmonių pasitikėjimą.