Baisiam ūkininkų elgesiui su avimis NE

26 PARAŠAI

Kategorija:

Ūkininkai auginantys avis skusdami jų kailį su jomis elgiasi labai žiauriai, nekreipia dėmesio jei pjauna joms odą, tampo už kojų, vargšeles karpo betkaip. Manau reikia uždrausti šį dalyką ir nežeminti gyvūnų!!! Kas bus jei ateity taip bus elgiamasi su žmonėmis?

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Ramunė P... Is kur zinai vardeni pavardeni kad ji taip pasakys???? kiek zinau ji vegetare, taigi tylek.
2 vardenis p... ukininke tu :) juokingas per visa pilva apimant stubura, po minutes sausi mama nupirk vilnones kojines po dvieju minuciu noriu avienos saslyku,nepatenkintas eik augink avis ir pabandyk jas apkirpti
3 Linas ... tikrai taip as senai uz kirpyklu uzdraudima, lai volasai plazda laisvai oluje
4 K.Lukšaitė ... SUTINKU - vargšės avys, aplamai nesupratu, kaip tu gali sakyti, kad kuo aktorės rengsis??? Juk tegu nesiregia!!! Taspats su šinšilų ir kitų gyvūnėlių kailiais!!!!
5 adazzz ... Seip as nesutinku, kad reiktu uzdrausti aviu skutima, juk kuo gi pati atore rengsies ???? Taciau galima butu pasirupinti, kad viska darytu svelniau.
6 R.šimkutė ... pritariu. as kazkada paziurejau per rusu tokia programa kai piere kameru kirpo jas o tas reporteris sako kodel taip negraziai elgiasi o ukinikas sako ai nieko tokio. tai kaip jie elgias uz kameru????
7 vardenis p... o kai dar ukininkai prieina taip sakant is uzpakalio - dar ne to buna... butina tai sustabdyt
8 M.L. ... deja, man jų labai gaila ir jei nematėte kaip jas kakina jūsų reikalas
9 !WTF??? ... M.Lipnevič bet tu tai i dura :D blt man karta ikirpo i ausi kirpeja netycia tj ka zmones nesikerpam!!!!!!gydikis