Globaliniam atšilimui - NE

Globalinis Atšilimas yra didžiausia bėda kurią galime išspresti dirbdami kartu.

Dėl globalinio atšilimo, arktinėse zonose tirpsta ledynai kurie po trumpo laikotarpio užlies Floridą, o toliau ir kitus žemynus bei šalis.
Lietuviai sako:"Tai kas mums? Kada mums bus viso to efektas? Man neydomu." Atsakymas tas kad anksčiau ar vėliau mums tai bus jeigu nesusimastysime.
Mokslininkai baiminasi, kad daug naujų virusų paplis iš ištirpusių ledynų.Jie teiga, kad jie pavojingesni negu vežys.
tai yra mūsų kaltė.

Kaip galiu padėti?
-Jeigu neesi "šustriakas" pakelsi ir išmesi draugo numestą "Coca-Cola" buteliuką arba saldainio popierėlį, ir pamokysi kaip mažą vaiką, kad to daryti negalima :D
-Rušiuok šiukšles [ Nors nemėtyk jų viduryje gatvės ]
-Skaityk knygas iš perdirbto popieriaus.
-Skatink kitus stabdyti globalinį atšilimą. (Nepamiršk ir pats to daryti).

Savo mintis galima dėstyti: www.atsilimas.co.nr

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=17]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Sillvia* ... Aš manau, jog tai yra didelė problema, kurią būtina spręsti kol dar nepervėlu.
2 Gytis K... Reikia keisti mastymą ir investuoti kol dar laikas į alternatyvias technologiajas – saulės energijos panaudojimą vietoj to kad ką nors deginti. Kitaip paskęsim ar išsipjausim nes pritrūks vietos
3 interpretatorius ... visom penkiom už - bet problema žymiai rimtesnė nei šiukšlių rūšiavimas...
4 Austėja J... Nebėra kur trauktis, čia visų mūsų problema, kurios tiesiog negalima ignoruoti.
5 Aš ... Pasaulis tiesiog išnyks,jei nesiimsime tinkamų priemonių
6 vilma v... tousokim ti ka turim, neartinkim patys savo dienu galo
7 D. B... Mes neturim teisės griauti savo ir ateities kartų pasaulio!!! Ypatingai man gaila gyvūnų, kurie praranda savo namus (pvz., baltosios meškos)...
8 Arturas S... Uzdrauskit rukalus! Statykit saules elektrines o ne atomines, vejo malunus. Drauskit masinas!
9 Robertas M... Peticijai pritariu, bet parašyti ją buvo galima ir be klaidų.
10 Ruta M... Įsivaizduokite, kas nutiks po daug metų? VIsą pasaulį užlies vanduo! Kodėl nebuvo sniego šias žiemas? Todėl, kad mes teršiame gamtą. Susiimkite! Nerūkykite, nešiukšlinkite! Išsaugokite pasaulį.
11 Jonas K... ar ne mes turime saugoti savo planeta? ar ne mes ja turim issaugot kitoms kartoms? ar mum sunku pakelt numesta siuksle ar isjungti elektros prietaisa? ar ne mes esame visagaliai pries atsilima? A?
12 J.Grigaitytė ... zmones jeigu dar norite ilgiau gyventi tausokite zeme.
13 Ieva K... tai patys sukūrėme,patys ir ištaisykim. [bent kiek įmanoma]
14 Kristina B... Globalinis atšilimas, tai didžiausia žmonijos problema.
15 Barccara ... saugokime savo šalį,pasaulį,tausokime kitų gyvybes,-neleiskime artintis '' šiltnamio efektui''. Nevažinėkite automobiliais,geriau eikite pėsčiomis ar važiuokite dviračiu, rušiuokite šiukšles...
16 julija p... tai isties labai svarbi tema ir butina imtis veiksmu visuomene reiketu raginti rusiuoti siuksle o savivaldybe statyti konteinerius rusiuotoms siukslem bei taupyti ir be reikalo nedeginti elektros!
17 M.Siliūnas ... Privalome tai daryti, jog jei to nedarysime ir musu Lietuva uzlies!
18 rugile. (... !!~Saugokim, padekim, gyvenkim, nekreipkim demesio i placiaja visuomene
19 M. Č... Zmones stabdykit globalini atsilima - juk visi norime gyventi pilnaverti gyvenima
20 adzzzz ... nu jo, mes prisidirbom, bet srebsime ilgaj ir kruwinai
21 Gabydzia ... zmones susimastykit kaip greitai mes zeme naikinam!!
22 A.rackauskas ... Co2 nuo 2005 metu pakilo iki 2007 tiek kiek jo buvo nuo dinozauru eros pabaigos iki 2005 metu bendroj masej. t.y. co2 lygis dabar sieke kritine riba jo yra tiek kiek buvo susikaupe ir isnyke iki 2005
23 vardas v... Na siame straipsnyje ne viskas issakyta ,verciau papildykite straipsni nes zmones net neisivaizduoja ,kaip jie kenkia zemei ir kodel.
24 R.Šimkutė ... as ir sukuriau panasia peticija tik kad jos pavasdinimas MISKU KIRTIMAMS-NE. juk kai kerta misku mazeja ozono sluoksnis ir pradeda silti artkies ledynai jeigu glaite ten pasirasykite ieikite i visos d
25 Eglutė J... Nešiukšlinkim, taupykim, žiūrėkim ką perkam, GYVENKIM!!!
26 E. T... Reikia, kad kuo daugiau žmonių apie tai žinotų, nes tai yra tikrai ŽIAURU.
27 Rasa K... sita peticija is dalies nieko nepakeis ,bet bent jau kazkiek paskatins susimastyti;D
28 Aušra D... NE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! žmonės susiimkit!!!!!!!!!!!!!!!!
29 V.Pavardenis ... Svarbu nu, tavo anukams tai nutiks, o ne tau argi tau bus malonu ziuret kaip jie patys skesta?
30 !WTF??? ... skaityk knygas is perdirbto popieriaus.. ne nu tu lox'as ar ka?? o jei tokios nerandu tj neskaityt ane? globalinis atsilimas reiskiasi siuksliu rusiavimu?? :D kiek tau metu????????????????????????????

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!