Mars eksperimentai!

57 PARAŠAI

Adresuota: Mars Kompanija
Kategorija:

Mars saldainių kompanija atlieka žiaurius eksperimentus su gyvūnais! Nelikime tam abejingi! Mes, tie kas pasirašo šią peticiją atsisakome pirkti Mars kompanijos produktus, bei bandysime sustabdyti šį neteisingumą!

Nelikime abejingi!
Gyvūnai kenčia!
Jie taip pat gyvi!


Mars candy company, does cruel experiments on animals! We shouldn't pay no attention to it! We, those who sign this petition refuse to buy any mars candy, and we will try and stop this cruel thing!

Don't Turn Your back on it!
Animals Suffer!
They are alive!


More info on www.marscandykills.com

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 zINZJztyj
http://paris-hilton.wikidot.com/ SUPERMODEL HOT VIDEO and PHOTO View paris hilton video and photo for free paris-hilton.wikidot.com free paris hilton
2 Inesa
JIE yra pydarai kodel niekas i tai neatkreipia demesio? :(
3 G.Gabriele
lb prasyciau nekankinti gyvunu, jie lb saunus ir negalima ju kankinti todel kad jie priklauso nuo gamtos ir su jais kas ka darydami kenkiame jiems ir gamtai ;(
4 Gabriele
As pasirasau, tai lb zema ir lb ziauru..... lb noreciau kaio nors dar padet, ne vien pasirasymu...
5 E.Šabanovič
MARS tikriausiai ir su zmonem daro. Norit but ziurkem pirkit Mars. Kinder i savo kiausinius deda nuodus!
6 Paulius
Nezinojau To aciu Kad Informavuote..Daugiau Nevalgysiu
7 K.Maleckaite
Kas cia dabar? Juk mes valgom batonelius, ne gyvunai. Nepirksiu daugiau mars'u ;\\\
8 Samas
Nu labai ziauru kur ritasi musu pasaulis kokeme givename.tiesiog baisu kad siais laikais sokolado valgimas ira kankinimas baisu.Gaila givunu.
9 Aaaaa
Taip,as irgi pries eksperimentus su gyvunais!apsilankykite http://www.peticija.lt/visos/310
10 R.Šimkutė
tai jaw zinoma. pritariu kadangi as labai myliu yvunus ir kai matau kai kas nos juos kankina taip ir norisi juos uzmusti kaip jie tai daro su nekaltais gyvunais
11 S.Petraitytė
bet kokie eksperimentai su gywunais yra niekingi,neswarbu ar tai su saldainiais ar su waistais ,kokiu pagrindu tai daroma.ir taip gywunai nyksta..
12 Banginiu
Man skanus Mars sokoladukai, ir manau gyvunam jie skanus... pasirasau, nes as uz kompanija..
13 antanas
Ciuchinkitess... px tie gywunai... tegul daro ka nori su jais

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (573)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.