Lietuvai - vardinį kvietimą į Pasaulio vyrų krepšinio čempionatą 2010 Turkijoje!

0 PARAŠAI

Kategorija:

[b]Gerb. FIBA Prezidente, Centrinės Valdybos Nariai, [/b]
dešimčių tūkstančių žemiau pasirašiusių Lietuvos krepšinio sirgalių vardu, prašome įvertinti Lietuvos nuopelnus krepšiniui, finansinę šalies padėtį ir sudaryti galimybę Lietuvos krepšinio rinktinei apginti savo ir šalies garbę bei dar kartą įrodyti, kad Lietuva – legendinio krepšinio šalis!

[b]Dear FIBA President, Members of Central Board,[/b]
on behalf of tens of thousands of Lithuanian basketball fans who have already showed their support by signing below, we respectfully ask you to assess the Lithuanian merits for basketball and financial situation in our country, and give the national Lithuanian basketball team an opportunity to defend their honour and the honour of Lithuania, once again proving that Lithuania is the legendary basketball country!

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Algirdas Č... Lietuva privalo dalyvauti 2010 pasaulio čempionate, juk 4 tūkst. sirgaliu išreikė nora vykti palaikyti komanda į Turkiją, o kiti lietuvos žmonės baruose, namuose, ir beabejo senamiesčiose.
2 Raima ... Ura,gavom!!! http://www.alfa.lt/straipsnis/10304203/?Lietuva.gavo.bilieta.i.pasaulio.krepsinio.cempionata=2009-12-12_14-26
3 L.Jokšaiė ... Baikit juoku.. Lietuva be krepsinio... Ka cia veikti daugiau gali. Nebebus krepsinio, nebeus Lietuviu.
4 fghgf h... pazesim kaip apgins garbe is grupiu neiseis ir grusas bus
5 Mantas L... Prašau skirti vardinį kvietimą Lietuvai dalyvauti 2010 m.
6 R.Kentra ... Net rudasis Rusijos lokys mus labiau vertino, negu "europinis pinigų maišas". Visiems sėkmės, jei būsim vieningi daug pasieksime.
7 Boris B... Hi there! I'm from Croatia and I have great respect for Lithuanian basketball and they deserve willd card. Wishing you all best
8 Šarūnas G... Pasauly nėra tokios šalies, kuri turėtų tokius 3 milijonus sirgalių kaip Lietuva.
9 Aidas L... Mes privalome palaikyti mūsų krepsinį.Nebukime abejingi.Ačiu.
10 Nerijus R... Lietuvos krepsinio istorija daug turtingesne uz kitu
11 Indre M... svarbu, kad nepirktu kvietimo, nes tai jau butu izeidimas ir zeminimasis, juk ne pirma karta nepasiseke ir atsistojom vel :)
12 Domantas M... Butinai turim patekt gi Lietuva krepšinio šalis. Lietuvoje krepšinis lyg antra relikvija.
13 INGA ... uz krepsini pasaulio cempionate ir per televizijas uz kurias moketi nereiketu!!!
14 A.Gromnickas ... Augau,stebejausi,zavejausi ZALGIRIO AUKSO AMZIUJE.Privaloma jam kilti tobuleti nenurimti.
15 M. I... since when it is normal to buy your way into a tournament???
16 Jurga B... mes laimėsim, mes skanduosim ir visiems į kaulus duosim!
17 Jonas G... Visomis keturiomis už antrąją mūsų religiją :)
18 Vilius S... Čia aš gimiau ir jaučiau metų prasmingą likimą, Čia su visais dainavau,koks aš gražus ir laimingas. Skamba oi skamba šilai,nuo mūsų meilės ir juoko, Jei kam liūdna labai, būtinai atvažiuokite čia...
19 Saulius U... Lietuvai - vardinį kvietimą! Jokio pinigų mokėjimo!
20 paulius ... lietuva gera tik krepsiniu daugiau cia viskas myre
21 D. N... Manau reikia leisti lostsi, nes lietuviai kitose komandose zaidzia loabai naudingai ir susijunge i viena parodytu ka moka.
22 L. M... Lithuania will come back to high level if FIBA will give them a chance! Go Lithuania!
23 Denas m... Lietuva gali ir turi yroditi kad ji yra krepsinio salis :)
24 Mikas Z... Aš už. Visiškai už tai, kad mes nugalėtume visus. Ir rusus, ir lenkus, ir serbus, ir ispanus, ir argentiniečius, o juo labiau amerikiečius.
25 Aurimas A... I would like that Lithuania will receive the card, the world's Champ
26 ivanas g... i want , that Lithuania to receive will card to Worl championships
27 Domantas K... cia jau ne sportas o verslas...mes turim pasiekimu ir nusipelnem jo..o jie atizvelge tik i pinigus
28 Karolis S... vasara nebuna be krepsinio ir musu salies rinktines!!!
29 Tomas M... Lietuva tikrai daug pasiekusi ir yra verta to pakvietimo
30 Mindaugas Š... I honestly think that if Lithuania won't participate in Turkey, the championship will be not what it would be with our team and our fans in it. Basketball is Lithuania, whithout us it's incomplete.

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.