Lietuvai - vardinį kvietimą į Pasaulio vyrų krepšinio čempionatą 2010 Turkijoje!

0 PARAŠAI

Kategorija:

[b]Gerb. FIBA Prezidente, Centrinės Valdybos Nariai, [/b]
dešimčių tūkstančių žemiau pasirašiusių Lietuvos krepšinio sirgalių vardu, prašome įvertinti Lietuvos nuopelnus krepšiniui, finansinę šalies padėtį ir sudaryti galimybę Lietuvos krepšinio rinktinei apginti savo ir šalies garbę bei dar kartą įrodyti, kad Lietuva – legendinio krepšinio šalis!

[b]Dear FIBA President, Members of Central Board,[/b]
on behalf of tens of thousands of Lithuanian basketball fans who have already showed their support by signing below, we respectfully ask you to assess the Lithuanian merits for basketball and financial situation in our country, and give the national Lithuanian basketball team an opportunity to defend their honour and the honour of Lithuania, once again proving that Lithuania is the legendary basketball country!

# Vardas Komentaras
1 Algirdas
Lietuva privalo dalyvauti 2010 pasaulio čempionate, juk 4 tūkst. sirgaliu išreikė nora vykti palaikyti komanda į Turkiją, o kiti lietuvos žmonės baruose, namuose, ir beabejo senamiesčiose.
2 Raima
Ura,gavom!!! http://www.alfa.lt/straipsnis/10304203/?Lietuva.gavo.bilieta.i.pasaulio.krepsinio.cempionata=2009-12-12_14-26
3 L.Jokšaiė
Baikit juoku.. Lietuva be krepsinio... Ka cia veikti daugiau gali. Nebebus krepsinio, nebeus Lietuviu.
4 fghgf
pazesim kaip apgins garbe is grupiu neiseis ir grusas bus
5 Mantas
Prašau skirti vardinį kvietimą Lietuvai dalyvauti 2010 m.
6 R.Kentra
Net rudasis Rusijos lokys mus labiau vertino, negu "europinis pinigų maišas". Visiems sėkmės, jei būsim vieningi daug pasieksime.
7 Boris
Hi there! I'm from Croatia and I have great respect for Lithuanian basketball and they deserve willd card. Wishing you all best
8 Šarūnas
Pasauly nėra tokios šalies, kuri turėtų tokius 3 milijonus sirgalių kaip Lietuva.
9 Aidas
Mes privalome palaikyti mūsų krepsinį.Nebukime abejingi.Ačiu.
10 Nerijus
Lietuvos krepsinio istorija daug turtingesne uz kitu
11 Indre
svarbu, kad nepirktu kvietimo, nes tai jau butu izeidimas ir zeminimasis, juk ne pirma karta nepasiseke ir atsistojom vel :)
12 Domantas
Butinai turim patekt gi Lietuva krepšinio šalis. Lietuvoje krepšinis lyg antra relikvija.
13 INGA
uz krepsini pasaulio cempionate ir per televizijas uz kurias moketi nereiketu!!!
14 A.Gromnickas
Augau,stebejausi,zavejausi ZALGIRIO AUKSO AMZIUJE.Privaloma jam kilti tobuleti nenurimti.
15 M.
since when it is normal to buy your way into a tournament???
16 Jurga
mes laimėsim, mes skanduosim ir visiems į kaulus duosim!
17 Jonas
Visomis keturiomis už antrąją mūsų religiją :)
18 Vilius
Čia aš gimiau ir jaučiau metų prasmingą likimą, Čia su visais dainavau,koks aš gražus ir laimingas. Skamba oi skamba šilai,nuo mūsų meilės ir juoko, Jei kam liūdna labai, būtinai atvažiuokite čia...
19 Saulius
Lietuvai - vardinį kvietimą! Jokio pinigų mokėjimo!
20 paulius
lietuva gera tik krepsiniu daugiau cia viskas myre
21 D.
Manau reikia leisti lostsi, nes lietuviai kitose komandose zaidzia loabai naudingai ir susijunge i viena parodytu ka moka.
22 L.
Lithuania will come back to high level if FIBA will give them a chance! Go Lithuania!
23 Denas
Lietuva gali ir turi yroditi kad ji yra krepsinio salis :)
24 Mikas
Aš už. Visiškai už tai, kad mes nugalėtume visus. Ir rusus, ir lenkus, ir serbus, ir ispanus, ir argentiniečius, o juo labiau amerikiečius.
25 Aurimas
I would like that Lithuania will receive the card, the world's Champ
26 ivanas
i want , that Lithuania to receive will card to Worl championships
27 Domantas
cia jau ne sportas o verslas...mes turim pasiekimu ir nusipelnem jo..o jie atizvelge tik i pinigus
28 Karolis
vasara nebuna be krepsinio ir musu salies rinktines!!!
29 Tomas
Lietuva tikrai daug pasiekusi ir yra verta to pakvietimo
30 Mindaugas
I honestly think that if Lithuania won't participate in Turkey, the championship will be not what it would be with our team and our fans in it. Basketball is Lithuania, whithout us it's incomplete.

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (615)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (132)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.