Lietuvai - vardinį kvietimą į Pasaulio vyrų krepšinio čempionatą 2010 Turkijoje!

0 PARAŠAI

Kategorija:

[b]Gerb. FIBA Prezidente, Centrinės Valdybos Nariai, [/b]
dešimčių tūkstančių žemiau pasirašiusių Lietuvos krepšinio sirgalių vardu, prašome įvertinti Lietuvos nuopelnus krepšiniui, finansinę šalies padėtį ir sudaryti galimybę Lietuvos krepšinio rinktinei apginti savo ir šalies garbę bei dar kartą įrodyti, kad Lietuva – legendinio krepšinio šalis!

[b]Dear FIBA President, Members of Central Board,[/b]
on behalf of tens of thousands of Lithuanian basketball fans who have already showed their support by signing below, we respectfully ask you to assess the Lithuanian merits for basketball and financial situation in our country, and give the national Lithuanian basketball team an opportunity to defend their honour and the honour of Lithuania, once again proving that Lithuania is the legendary basketball country!

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Algirdas Č... Lietuva privalo dalyvauti 2010 pasaulio čempionate, juk 4 tūkst. sirgaliu išreikė nora vykti palaikyti komanda į Turkiją, o kiti lietuvos žmonės baruose, namuose, ir beabejo senamiesčiose.
2 Raima ... Ura,gavom!!! http://www.alfa.lt/straipsnis/10304203/?Lietuva.gavo.bilieta.i.pasaulio.krepsinio.cempionata=2009-12-12_14-26
3 L.Jokšaiė ... Baikit juoku.. Lietuva be krepsinio... Ka cia veikti daugiau gali. Nebebus krepsinio, nebeus Lietuviu.
4 fghgf h... pazesim kaip apgins garbe is grupiu neiseis ir grusas bus
5 Mantas L... Prašau skirti vardinį kvietimą Lietuvai dalyvauti 2010 m.
6 R.Kentra ... Net rudasis Rusijos lokys mus labiau vertino, negu "europinis pinigų maišas". Visiems sėkmės, jei būsim vieningi daug pasieksime.
7 Boris B... Hi there! I'm from Croatia and I have great respect for Lithuanian basketball and they deserve willd card. Wishing you all best
8 Šarūnas G... Pasauly nėra tokios šalies, kuri turėtų tokius 3 milijonus sirgalių kaip Lietuva.
9 Aidas L... Mes privalome palaikyti mūsų krepsinį.Nebukime abejingi.Ačiu.
10 Nerijus R... Lietuvos krepsinio istorija daug turtingesne uz kitu
11 Indre M... svarbu, kad nepirktu kvietimo, nes tai jau butu izeidimas ir zeminimasis, juk ne pirma karta nepasiseke ir atsistojom vel :)
12 Domantas M... Butinai turim patekt gi Lietuva krepšinio šalis. Lietuvoje krepšinis lyg antra relikvija.
13 INGA ... uz krepsini pasaulio cempionate ir per televizijas uz kurias moketi nereiketu!!!
14 A.Gromnickas ... Augau,stebejausi,zavejausi ZALGIRIO AUKSO AMZIUJE.Privaloma jam kilti tobuleti nenurimti.
15 M. I... since when it is normal to buy your way into a tournament???
16 Jurga B... mes laimėsim, mes skanduosim ir visiems į kaulus duosim!
17 Jonas G... Visomis keturiomis už antrąją mūsų religiją :)
18 Vilius S... Čia aš gimiau ir jaučiau metų prasmingą likimą, Čia su visais dainavau,koks aš gražus ir laimingas. Skamba oi skamba šilai,nuo mūsų meilės ir juoko, Jei kam liūdna labai, būtinai atvažiuokite čia...
19 Saulius U... Lietuvai - vardinį kvietimą! Jokio pinigų mokėjimo!
20 paulius ... lietuva gera tik krepsiniu daugiau cia viskas myre
21 D. N... Manau reikia leisti lostsi, nes lietuviai kitose komandose zaidzia loabai naudingai ir susijunge i viena parodytu ka moka.
22 L. M... Lithuania will come back to high level if FIBA will give them a chance! Go Lithuania!
23 Denas m... Lietuva gali ir turi yroditi kad ji yra krepsinio salis :)
24 Mikas Z... Aš už. Visiškai už tai, kad mes nugalėtume visus. Ir rusus, ir lenkus, ir serbus, ir ispanus, ir argentiniečius, o juo labiau amerikiečius.
25 Aurimas A... I would like that Lithuania will receive the card, the world's Champ
26 ivanas g... i want , that Lithuania to receive will card to Worl championships
27 Domantas K... cia jau ne sportas o verslas...mes turim pasiekimu ir nusipelnem jo..o jie atizvelge tik i pinigus
28 Karolis S... vasara nebuna be krepsinio ir musu salies rinktines!!!
29 Tomas M... Lietuva tikrai daug pasiekusi ir yra verta to pakvietimo
30 Mindaugas Š... I honestly think that if Lithuania won't participate in Turkey, the championship will be not what it would be with our team and our fans in it. Basketball is Lithuania, whithout us it's incomplete.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!