0 PARAŠAI

  • R.D.
  • nuo 2010-01-11
  • iki 2010-07-01
Kategorija:
# Vardas Komentaras
91 Darius
As uz zaliuojanti Siauliu miesta.
92 Giedrius
Džigu, kad atsiranda žmonių, kuriems rūpi aplinka,kurioje mes gyvename. Tikiuosi dar nevėlu sutrukdyti piniguočiams, siekiantiems uždirbti dar daugiau, sunaikinti šitą grožį!!!
93 A.
aš už gamtą
94 Rūta
pasira6au
95 E.Adomaitis
Kitoje kelio puseje tai pay yra komunikacijos. Salia yra buoties rumai,sovietmeciu buvo statoma pirtis. Sis parkas uzaugos katru su ten gyvenanciais zmonemis.
96 Dalia
Medį nukirsti galima labai greitai, bet auga jis dešimtmečius...
97 Ričardas
ir taip žalumos maža, o dar naikinti norima
98 Vytautas
pasirašau už parko išsaugojimą
99 ignė
Uzmusk bebra (medkirti) issaugok medi.....
100 M.Liaudanskis
Kur as suni vedziosiu :D
101 Ieva
Nebandykit kirst !
102 Aistė
Kodėl yra naikinama tai kas gražiausia.
103 Deividas
Ginsim savo "parkeli", jei reiks pro balkoną plytom apmėtysiu "medkirčius" :|
104 Lukas
Susimasta čia nesamonių.
105 Martynas
Komunikacijos laidus galima pratiest kilometrais uz ta pacia kaina kuria sumokes kertant medzius .
106 Tautvydas
Verslininkas - galva nusiskusk..
107 Ieva
Šis gražus žalias kampelis labai puošia mestą, esu kategoriškai prieš už jo panaikinimą.
108 Loreta
kuo daugiau žalumos
109 Rasa
Mieste esantį šaltinį paleido į kanalizaciją, ar kam rūpės parka išsaugoti...
110 Birutė
Žalumos mūsų mieste ir taip trūksta.tausokime gamtą, nes joje mes gyvename.
111 Viktoras
Aplink miestą yra hektarų hektarai nenaudojamų laukų ten ir statykime
112 V.
Noriu... parka tureti, reikia... parka tureti
113 Alina
as esu uz parko issaugojima
114 Deividas
Realiai,nors ir komunikacijos toli, parkas suteiktu pridetine verte naujo namo gyventojams!!! nesveikai didele pridetine verte ;)
115 Vidas
Sveikinu Šiauliečius su buka valdžia
116 V.
parkus tausoti reikia, o ne naikinti
117 edys
taip
118 Mantas
Palaikau!
119 Inga
Jau ir taip skurdus tas musu miestas zalia veja. Toki lobi nori isnaikinti, nelabai jau ir stebina tie musu verslininkai, sumaterialeje visiskai.
120 E.Sinkevic
pritariu! kam kirsti, jei uz kelio sako yra laisvo ploto?!

Prieš kaukes visiems ugdymo įstaigose esantiems vaikams. (5814)

Dovilė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimos

Nuo pirmadienio kaukės bus privalomos visiems ugdymo įstaigose (ir pamokų metu) esantiems vaikams, kurie yra vyresni negu šešerių metų. Neleiskime vaikams kentėti! Užkirskim kelią tokiam sprendimui! Sakom pagaliau NE, priimtiems jų sprendimas! Pasirašom peticiją!

Nestabdyti sporto ir sveikatingumo veiklos uždarose erdvėse karantino laikotarpiu (4271)

Karolis. Adresuota: LR Vyriausybė

Didžioji sporto klubų dalis taip ir nesulaukė grįžtančio prarasto žmonių srauto po pirmos karantino bangos dėl to, kad dalis yra įbauginti ir bijo kontakto, kiti jau laukė antrosios karantino bangos, žinojo, kad pradėjus sportuoti greitai teks atsisveikinti su sportu, nes greitai turėsime antrą karantino bangą ir sporto ir sveikatingumo klubų veikla bus nutraukta, kuri ir taip nėra labai pelninga. Kenčia netik verslas, sportas, sveikatingumu užsiimantys asmenys, tačiau treneriai, asmeniniai treneriai, profesionalūs sportininkai, kurių dauguma neturės kur sportuoti, nors aukšto meistriškumo sportininkams neuždrausta sportuoti, tačiau retas, kuris turės galimybę sportuoti, nes dėl vieno ar kelių sportininkų sporto salės neatidarinės. Kokia žala kūnui daroma staigiai nutraukiant fizinį krūvį. Jau nekalbant apie įdėto darbo praradimą raumenų nusilpimą ir riebalinio audinio kaupimąsi, tačiau ir gali skatinti lėtinio nuovargio sindromo pasireiškimą, kurio metu ypač sumažėja nuotaika, protinis, kognityvinis ir socialinis intelektas, žmogus darosi irzlus ir piktas, padidėja agresyvumas. Didžioji žmonių dalis sportuoja dėl sveikatos, dažnas dėl pasireiškiančių nugaros skausmų, kurių pagrindinis vaistas yra sportas. Juolab PSO taip pat pasisako už fizinį aktyvumą šiuo laikotarpiu. Dalis sportuojančių tikrai bandys sporto ne apleisti ir toliau sportuoti lauke, kada ateina šaltasis laikotarpis, tada tikrai turėsime plaučių uždegimų, anginų, sinusitų ir t.t. su teigiamais covid-19 rezultatais. Safe ACTiVE tyrimo rezultatai rodo itin žemą Covid19 rizikos lygį sveikatingumo klubuose. Europe Active, vedančioji ir ne pelno siekianti asociacija Europos sveikatingumo ir fizinio aktyvumo sektoriui, su džiugesiu ir viltimi praneša, kad išankstiniai King Juan Carlos universiteto ir AWRC-Sheffield Hallam universiteto surinkti duomenys atskleidžia ypač ŽEMĄ Covid-19 rizikos lygį laisvalaikio ir sveikatingumo klubuose. Išanalizavus daugiau nei 62 milijonus apsilankymų, vidutinis infekcijos lygis siekia 0,78 per 100 000 apsilankymų. Duomenys gauti iš Vokietijos, Prancūzijos, Švedijos, Belgijos, Nyderlandų, Ispanijos, Portugalijos, Norvegijos, Šveicarijos, Čekijos Respublikos, Lenkijos, Danijos, Liuksemburgo ir Jungtinės Karalystės. Pasirašome, KAD BŪTŲ LEISTA VYKDYTI VEIKLĄ SPORTO IR SVEIKATINGUMO KLUBAMS laikantis nustatytų saugumo reikalavimų darbuotojams ir klientams, kurių srautas ir taip yra ženkliai sumažėjęs. Sporto klubų lankytojai yra supratingi saugo save ir kitus, tad siūloma: Dėvėti kaukes ne sporto metu patalpose; Tikrinti visų ateinančių kūno temperatūrą; Dezinfekuoti rankas ateinant ir išeinat iš sporto klubo; Laikytis saugaus nustatyto atstumo kaip ir turgavietėse 10 kv.m asmeniui; Dezinfekuoti įrangą prieš ir po naudojimo.