0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
211 Romaldas
Kol gyvas- šnekėsiu LIETUVIŠKAI. Ar supratai Kubiliau.
212 Vidas
Lietuvą lietuviams!
213 Valerija
L
214 Viktoras
Lietuviu kalba, dižiausias žmonių civilizacijos turtas. Apginkime ją.
215 Virginijus
Be Lietuvių kalbos mes ne Lietuviai.
216 Raimundas
Kitataučių asmenvardžius bet kokiame dokumente reikėtų rašyti dviem kalbom. Lietuviškai ir skliausteliuose originlo kalba. Taip, kaip parašyta peticijoje.
217 Vidmantas
Lietuva lietuviams!
218 Kęstutis
Lietuvių kalba - mūsų tvirtybės pamatas
219 Dovilė
100% už Lietuvius!!!
220 Arvydas
Kuom lenkai geresni už visų kitų tautų žmones? Ir kodėl suvereniai šaliai taip įkyriai daromas diktatas? Gal jau gana tų nesąmonių!
221 Aldona
užteks tyčiotis iš lietuvių kalbos ir pataikauti visiems iš eilės
222 Paulius
Isaugokime savo kalba ateities kartom!
223 ALBINAS
Žmogus negerbiantis savos kalbos – negerbs ir svetimos kalbos. Daugumoje valstybių pasinaudojus išdaviku išdavikas nužudomas, nes jis išdavęs savo valstybę išduos ir tą valstybę kuriai išdavė savąją.
224 E.
Lietuvių kalba ir taip nyksta, neleiskim lenkam ir visiem kitiem lipti mums ant galvų!!!
225 Stasys
gera idėja
226 Tautvydas
Pritariu
227 Irena
išsaugokime svarbiausią mūsų turtą - kalbą
228 Rimantas
Lenkinimui ne!!!
229 Ignas
Kažkada lenkai jau iškraipė mano protėvių pavardę,dabar siekia tai legalizuoti.Aš prieš!!!
230 P.
Tai gal tada rašykim ir japonų, kiniečių, gruzinų, žydų, indų ir kitų kalbų pavardes jų rašmenimis?
231 LORETA
PRIEŠ SLAVIŠKĄ ABĖCĖLĘ IR PRIEVARTA PRIMETAMĄ SVETIMOS KALBOS ŠIFRAVIMĄ
232 Liuda
Nuostabu! Pagaliau sujudome. Ačiū Liubertaite ri sveikinu visus sujudusius!
233 Zinaida
O kur tada desit lygiu galimybiu istatymus,pagal juos tada tures teise prasyti originalo kalba rasyti ir rusai ir kinieciai ir arabai...
234 Liutauras
už lietuvių kalbą!!!
235 Paulius
Pritariu tekstui
236 Nijolė
Visos tautos Lietuvoje turi laikytis KONSTITUCIJOS
237 Artūras
Už lietuvių kalbą.
238 Aurelijaa
Gerbti kalbą būtina, nes kalboje užkoduota mūsų istorijos dalis.
239 Angelė
Peticijai pritariu
240 Aurika
Labai gaila, kad visuomeninis transliuotojas ignoruoja lietuvių kalbos dėsnius, labai gaila, kad spaudoje, titruose, pavardės paliekamos visomis kalbomis, tik ne lietuviškai.

Prieš kaukes visiems ugdymo įstaigose esantiems vaikams. (5814)

Dovilė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimos

Nuo pirmadienio kaukės bus privalomos visiems ugdymo įstaigose (ir pamokų metu) esantiems vaikams, kurie yra vyresni negu šešerių metų. Neleiskime vaikams kentėti! Užkirskim kelią tokiam sprendimui! Sakom pagaliau NE, priimtiems jų sprendimas! Pasirašom peticiją!

Nestabdyti sporto ir sveikatingumo veiklos uždarose erdvėse karantino laikotarpiu (4271)

Karolis. Adresuota: LR Vyriausybė

Didžioji sporto klubų dalis taip ir nesulaukė grįžtančio prarasto žmonių srauto po pirmos karantino bangos dėl to, kad dalis yra įbauginti ir bijo kontakto, kiti jau laukė antrosios karantino bangos, žinojo, kad pradėjus sportuoti greitai teks atsisveikinti su sportu, nes greitai turėsime antrą karantino bangą ir sporto ir sveikatingumo klubų veikla bus nutraukta, kuri ir taip nėra labai pelninga. Kenčia netik verslas, sportas, sveikatingumu užsiimantys asmenys, tačiau treneriai, asmeniniai treneriai, profesionalūs sportininkai, kurių dauguma neturės kur sportuoti, nors aukšto meistriškumo sportininkams neuždrausta sportuoti, tačiau retas, kuris turės galimybę sportuoti, nes dėl vieno ar kelių sportininkų sporto salės neatidarinės. Kokia žala kūnui daroma staigiai nutraukiant fizinį krūvį. Jau nekalbant apie įdėto darbo praradimą raumenų nusilpimą ir riebalinio audinio kaupimąsi, tačiau ir gali skatinti lėtinio nuovargio sindromo pasireiškimą, kurio metu ypač sumažėja nuotaika, protinis, kognityvinis ir socialinis intelektas, žmogus darosi irzlus ir piktas, padidėja agresyvumas. Didžioji žmonių dalis sportuoja dėl sveikatos, dažnas dėl pasireiškiančių nugaros skausmų, kurių pagrindinis vaistas yra sportas. Juolab PSO taip pat pasisako už fizinį aktyvumą šiuo laikotarpiu. Dalis sportuojančių tikrai bandys sporto ne apleisti ir toliau sportuoti lauke, kada ateina šaltasis laikotarpis, tada tikrai turėsime plaučių uždegimų, anginų, sinusitų ir t.t. su teigiamais covid-19 rezultatais. Safe ACTiVE tyrimo rezultatai rodo itin žemą Covid19 rizikos lygį sveikatingumo klubuose. Europe Active, vedančioji ir ne pelno siekianti asociacija Europos sveikatingumo ir fizinio aktyvumo sektoriui, su džiugesiu ir viltimi praneša, kad išankstiniai King Juan Carlos universiteto ir AWRC-Sheffield Hallam universiteto surinkti duomenys atskleidžia ypač ŽEMĄ Covid-19 rizikos lygį laisvalaikio ir sveikatingumo klubuose. Išanalizavus daugiau nei 62 milijonus apsilankymų, vidutinis infekcijos lygis siekia 0,78 per 100 000 apsilankymų. Duomenys gauti iš Vokietijos, Prancūzijos, Švedijos, Belgijos, Nyderlandų, Ispanijos, Portugalijos, Norvegijos, Šveicarijos, Čekijos Respublikos, Lenkijos, Danijos, Liuksemburgo ir Jungtinės Karalystės. Pasirašome, KAD BŪTŲ LEISTA VYKDYTI VEIKLĄ SPORTO IR SVEIKATINGUMO KLUBAMS laikantis nustatytų saugumo reikalavimų darbuotojams ir klientams, kurių srautas ir taip yra ženkliai sumažėjęs. Sporto klubų lankytojai yra supratingi saugo save ir kitus, tad siūloma: Dėvėti kaukes ne sporto metu patalpose; Tikrinti visų ateinančių kūno temperatūrą; Dezinfekuoti rankas ateinant ir išeinat iš sporto klubo; Laikytis saugaus nustatyto atstumo kaip ir turgavietėse 10 kv.m asmeniui; Dezinfekuoti įrangą prieš ir po naudojimo.