0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Thomas
Dekojame!
2 Eglė
žmones nebukite abejingi tam
3 Ruta
Agresija ir smurtas-toks siuolaikinis mokyklos paveikslas.Apmaudu
4 E.Gabinaityte
nelikit abejingi,juk nenoretumet,kad jusu vaika mustu..beto man baisu,kad musami vaikai ar patyciu nepakente nusizudo..iki ko dasirito Lietuvele
5 Rolandas
Smurtautojus grieztai bausti
6 V.Korizna
na policija ir teisėsauga tai gerai, bet visai neblogai būtų , kad tėvai daugiau tame dalyvautu, nes kaip ne kaip , bet jie yra atsakingiausi žmonės. Na kaip ir visame kame reikia pradėti nuo savęs ..
7 J.
O gal derėtų ne raginti policiją ir teisėsaugą, o sukurti specialių policijos pareigūnų etatų nuolatinei mokyklų priežiūrai ir tvarkai jose palaikyti, kontroliuoti..

Atiduokite Monroe ir Tali GRAŽINAI ? (1407)

Gražina. Adresuota: Aplinkos Apsaugos Departamento prie Aplinkos Ministerijos Klaipėdos valdyba

Katėms Monroe ir Talismanui reikalinga globa ir priežiūra, kuria gali pasirūpinti tik šeimininkė. Monroe reikalingas gydymas ir vaistai. Spec. Maistas. Visi dokumentai laikymui ir gyvenamosios sąlygos bus suteiktos 100% tad , prašau atsižvelgti į prašymus, ( parašus) juos sugrąžint, Gražinai Asipauskaitei. Neleiskite jas parduoti, tiems kas jas ruošiasi atimti! ....

Ar vienuolis kapucinas tėvas Stanislovas Dobrovolskis turėtų būti paskelbtas šventuoju? Taip. Jis to vertas. (350)

Valdas. Adresuota: Kauno arkivyskupui Kęstučiui Kėvalui

Tėvas Stanislovas - visų, esančiųjų bėdoje brolis. Atoki Paberžės kaimo parapija, į kurią tėvas Stanislovas buvo paskirtas grįžęs iš tremties, netrukus virto krizėje atsidūrusiųjų priebėga, kur jie buvo laukiami, išklausomi, šiltai priimami, taip pat ir dvasinės traukos centru. Jo asmenybės šilumą, tikrą neturtą ir asketizmą, išmintį pamena visi jį pažinojusieji. Tėvas Stanislovas vertas būti paskelbtas šventuoju.